לקניית נעלים באינטרנט יש יתרונות עצומים, אשר המכנה המשותף להם הוא הנגישות והזמינות 24/7 אל מגוון עצום של פריטים לכל רגל בכל גיל.

 1. חנות נעליים מקוונת, המעדכנת את מוצריה און ליין ויכולה לתת מענה לכל דרישה ולכל ביקוש, מתבררת כחנות האולטימטיבית למכירת מוצרים בכלל ונעליים בפרט. מידע על אודות כל מה שחשוב ורלוונטי ללקוחות מוצע ומוצג להם באופן גלוי. הם יכולים לקבל תשובה לכל שאלה, לברר, לבקש מוצר מסוים ואם הוא לא במלאי ייעשה מאמץ מרבי להביאו בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי.
 2. באתר ניתן להחליף דגם או מידה, להחזיר מוצר שטרם נעשה בו שימוש ולקבל זיכוי עבורו.
 3. חיוב ההזמנה מתבצע רק לאחר בקרה של מחלקת ההזמנות שהמוצר נמצא במלאי. התשלום מתבצע באמצעות מנגנון סליקה מאובטח, המהווה ערובה לשמירה על חיסיון הפרטים המזהים של הלקוח.
 4. החנות כולה היא חלון ראווה גדול של כל ההיצע העצום של סוגי ההנעלה הקיימים. הקלקה על פריט מאפשרת לקבל את מלוא המידע על אודותיו.
 5. המחיר, כפי שאפשר להיווכח, הוא מחיר מופחת, אטרקטיבי, כאשר הקו על המחיר הרגיל מאפשר להשוות את שיעור ההנחה העצום הניתן על המוצר.
 6. לא דומה רכישת מגפי נשים, לדוגמה, בחנות מקוונת באינטרנט לרכישתה בחנות אקראית ומזדמנת ברחוב של עיר זרה.  לחנות יש בעלים. יש לה כתובת. יש לה נציגי שירות. האחריות שלה גלויה. היא מתנהלת בשקיפות. לבעליה יש אינטרס שהלקוח יהיה מרוצה, כדי שירכוש באמצעותה עוד ועוד.
 7. קניית נעליים באינטרנט לא מחייבת יציאה מהבית. היא חוסכת זמן וכסף, שני משאבים יקרים מפז. היא מאפשרת לכל לקוח לבדוק היטב את המוצרים, לחשוב, להתלבט, ולעשות זאת במקום ובזמן הנוחים לו, ללא תלות בשעות פתיחה וסגירה.
 8. נעליים הן מוצר מתבלה ומתכלה. אנשים רבים רוכשים נעליים בתדירות גבוהה. הנגישות והזמינות של חנות אינטרנטית היא הקלה משמעותית מאוד עבורם, במיוחד עבור מי מהם שזמנם קצוב והם לא יכולים להתפנות ב"שעות הקבלה" הרגילות.
 9. חנות נעליים מקוונת מציגה סוגים ודגמים רבים. הלקוחות- הקיימים והפוטנציאליים – יכולים להתוודע אל כל הטרנדים החדשים, לקבל השראה, להיפתח לסגנונות חדשים, לבצע רכישה בו זמנית של כמה סוגי מנעלים ועוד.
 10. דרך זו היא הנוחה ביותר ולכל הפחות- הפחות בעייתית, עבור אנשים מוגבלים ונכים המתקשים בתנועה, לרבות ובעיקר מי שמסיבות שונות ממעטים מאוד לצאת מהבית.
 11.  מי  שרוכשים בקביעות נעליים באינטרנט ודאי יוכלו להוסיף לרשימה יתרונות נוספים.

הנוחות והשקיפות, האמינות והאחריות, המבחר הגדול, הכמעט בלתי נדלה, של אין-ספור סוגי מנעלים הופכים קניית נעליים באינטרנט לדרך הקנייה המועדפת על רבים. בעלי חנויות מקוונות לממכר נעליים בודקים את עצמם כל העת על פי משוב שהם מקבלים מלקוחותיהם ואם מתגלות נקודות תורפה הם ממהרים לתקן אותן.

צילום pixabay