* תוכן שיווקי

צימרים במרכז הם בדיוק כמו הצימרים שאליהם התרגלתם בצפון הארץ רק ממש קרוב אליכם. אחת מהבעיות המרכזיות בכל חופשה שיוצאים אליה זאת הנסיעה אל הצימר או בית המלון. ברוב המקרים עבור תושבי המרכז ותושבי השרון הנסיעה לצפון או לדרום יכולה להיות מתישה ולבזבז לא מעט כוחות. זוהי הסיבה שזוגות ומשפחות רבות מוותרים על החופשה השנתית שלהם דבר שעלול ליצור שחיקה ועייפות מצטברת. זה לא סוד שכל אחד צריך לצאת לחופש קצר לפחות פעם אחת בשנה על מנת לטעון מצברים לקראת המשך הדרך. מה דעתכם לצאת לצימר לא רחוק מהבית שלכם? ממש במרחק נסיעה קצר במיוחד. נשמע כמו משהו דמיוני? אז זהו שלא! צימרים במרכז הפכו להיות בשנים האחרונות מהאופציות המבוקשות ביותר בקרב זוגות ומשפחות רבות שרוצים לנפוש קרוב לבית שלהם.

רוצים לנפוש קרוב לבית? כל הצימרים הטובים ביותר באזור המרכז.

האם יש הבדל בין צימרים במרכז ובין צימרים בצפון?

צימר מיועד על מנת להשרות אווירה נינוחה ורגועה בעת החופשה הרומנטית או המשפחתית שלכם. בשונה מבית מלון, מדובר לרוב במתחם קטן אשר מיועד לחופשה פרטית ולא הומה בבני אדם. מבחינת המבנה של הצימרים אין כל הבדל בין צימרים במרכז ובין צימרים בצפון. ההבדל העיקרי יהיה בנופים ובאטרקציות שתוכלו לצאת אליהם. אך אם אתם מתכננים חופשה קצרה שהמטרה העיקרית שלה היא לנוח ולבלות בקרבת המקום שבו אתם מתגוררים זוהי בהחלט אופציה מושלמת. אנו יכולים להבטיח לכם כי בסופו של יום ההנאה תהיה אותה ההנאה, ואתם תישארו עם אין ספור חוויות שתוכלו לספר אותם לבני המשפחה ולחברים הקרובים.

ניתן לצפות גם בצימרים רומנטיים בצפון

האם צימרים במרכז זולים יותר מאשר צימרים בצפון?

העלות של צימרים עשויה להשתנות בהתאם לבחירות שלכם, ולכן חשוב מאוד שתדעו פחות או יותר מהו התקציב שלכם על מנת שתוכלו לסנן את האופציות השונות. באופן כללי ניתן להגיד כי צימרים במרכז יכולים להיות זולים יותר בהשוואה לצימרים בצפון, ולכן התמורה שתקבלו ברוב המקרים תהיה הרבה יותר משמעותית עבורכם. כמובן שאם תבחרו בצימרים הנמצאים בתל אביב העלויות יהיו גבוהות יותר מאשר בצימרים אשר נמצאים בערים קטנות יותר באזור המרכז. זוהי הסיבה שאתם צריכים לבדוק את כל האופציות על מנת להיות בטוחים כי האופציה שבחרתם היא האופציה האידיאלית עבורכם. לעיתים אם תוסיפו נסיעה של 20-25 דקות תוכלו להוזיל את העלות של הצימר שבחרתם בעשרות אחוזים וזה בהחלט משהו שכדאי לקחת בחשבון.

צילום: יח"צ