אל המסיבה זרמו עשרות חברים וחברות מבית שמש ואף מחוצה לה. אישי הציבור שבלטו בנוכחותם - מ"מ וסגן ראש העיר מר משה שטרית, אריאלה אור מנהלת מחוז ירושלים ובית שמש של החברה הכלכלית, מירה שם טוב מנהלת פרוייקט שיקום שכונות, סינייה שאבו אריאלי שהגיעה היישר מצור הדסה הידועה בעברה כמנהלת המועדון בראשיתו וכתומכת בו עד היום הזה, דובר רשת המרכזים הקהילתיים והעיתונאי אלי בן משה, נציגים מתור הזהב ששותפים להצלחת הערב הזה, ועוד רבים וטובים. 
על החלק האמנותי היו אחראים מאיר התקליטן שהקפיץ את הקהל בריקודים, 
דניאל תמיר - זמר שירי א"י וסגנונות שונים שהגיע עם הרכב של תופים וגיטרה, והנעים בשירתו את הערב בהתנדבות מטעם עמותת תרבות לישראל, שמחבקת את מועדון קדמה והפריפריה. 
את התשואות קטף נער הפלא הזמר המקומי שעוד נשמע עליו רבות - אופק לוי, שחרש במות רבות ברחבי הארץ ובבית שמש בפרט, שהקפיץ וריגש את הקהל שחיבק אותו, ואף זכו חלק מהם לסלפי איתו. 
משה שטרית סגן ראש העיר ומ"מ, נשא דברים וברכות לרגל חג הפורים, שבהן הדגיש את תרומתו של ריצ'רד בן שטרית להצלחתו של המועדון שבימים הללו שינה הוא את פני המועדון למנוף חברתי קהילתי ועירוני שמשרת את כלל האוכלוסיות בבית שמש והסביבה. מדהים! עוד דיבר משה שטרית על הרוח הגבית שלו זוכה המועדון מצד הרשות המקומית בה הוא מכהן, ועל תרומתו של שלום אדרי יו"ר מפלגת הליכוד לקידומו של המועדון עוד מתחילת דרכו. 
גם החברה הכלכלית בירושלים והסביבה, בהגיע לאזניה השמועה על מועדון קדמה ופעילותו הרבה, הצטרפה היא לתמיכה בו בהובלתה של אריאלה אור, במיזם שבו מעניקים הם שרותים ותעסוקה לבני 50+ כולל נופשים דיגיטליים וקורסים חינמיים לעמיתי החברה, וכל זאת בתמורה ל-ח"י שקלים בלבד. 
מנכ"ל הרשת עמית קדמון שנבצר ממנו להגיע, התקשר לריצ'רד בן שיטרית ובירך אותו ואת קבוצת קדמה בברכת פורים שמח. 
חברי המועדון שהגיעו מחופשים בשלל תחפושות מרהיבות, השתוללו ורקדו, אכלו ממטעמי הבית וכיד המלך, שתו שמפנייה צוננת ונהנו מכל רגע, כשלבסוף נערכה הגרלה נושאת פרסים יקרי ערך לזוכים. 
'הבטחנו לכם מסיבה שלא נראתה כמוה בתולדות המועדון וכך עשינו' - כך סיכם ריצ'רד את דבריו בסיום הערב המוצלח, שנראה היה הוא מאושר כמו חתן ביום חופתו. 
מועדון קדמה שינה פניו לאור הצלחתו בתחום החברתי והקהילתי, ומשמש הוא כיום כבית חם לרבים מאוכלוסיותה של בית שמש והסביבה. 
דוברות וקבוצת מועדון קדמה מאחלים לכל בית ישראל ולתושביה של העיר בית שמש חג פורים שמח.