חודש התחרויות הגיע לסופו, כשהחודש האחרון היה חודש שיא בחוג ההיפ הופ במתנ"ס גוונים. שתי קבוצות ייצוגיות בגילאי 9 עד 17 יצאו לארבע תחרויות שונות והביאו כבוד עם זכייתן במקומות ראשונים בכולן.
התחרות הראשונה הייתה תחרות ארצית לבנות המגזר הדתי בתל אביב, שבה ייצגו את העיר הקבוצה הייצוגית הבוגרת infinity crew , עם ריקוד המשקף את הבדלי המגדר בשנות ה-70, ועם רצון לשבור את תקרת הזכוכית. 
בתחרות השניה שנערכה בירושלים התחרתה הקבוצה הייצוגית לגילאי 9-12, עם הריקוד 'מעשה בחמישה בלונים' לזכרה של מרים רות כותבת הספר. הקבוצה קטפה את המקום הראשון בגאווה. גם לתחרויות הבאות יצאה קבוצת הבוגרות עם ריקוד חדש שהוכן בחודש אחד! והוא מחווה ליעל ארד-הישראלית הראשונה שהביאה מדליה אולימפית לישראל, וגם שם זכו במקום הראשון והמכובד. 
אחרונה חביבה במסגרת חודש התחרויות נערכה במתנ"ס גוונים - תחרות הכשרונות הצעירות השנתית של הסטודיו, בו התלמידות יצרו והכינו ריקודים בעצמן בנושא 'היא-סטוריה'- נשים חזקות ששינו את העולם, שהוא גם הנושא השנתי עליו עובד הסטודיו לאורך כל השנה. 
'החיבור של התלמידות לנושא היה רק טבעי, לחבר אותן לשורשיהן הנשיים וללמוד בצורה חווייתית על היסטוריה והשפעה מגדרית, הופתעתי והתרגשתי מאוד לראות את התוצרים הסופיים של התלמידות, לראות כמה מחשבה והשקעה היו מאחורי כל ריקוד' - כך מסרה עדי לב מדריכת החוג.
אנחנו מזמינות נשים ובנות נוער להצטרף אלינו גם השנה למופע סוף השנה, שיתקיים ביוני, בו נעלה על נס עוצמה נשית במיטבה. 
תודה לרכזת הקהילה והחוגים רותי שטיינר שרואה תמיד לנגד עיניה את טובת בנות החוג ומשקיעה זמן וכח להנהתן והעצמתן, ולעדי דאי מדריכת חוג ההיפ הופ שמידי שנה מעלה ומשגדרת את רמת המקצועיות של הצעירות. 
מרשת המרכזים הקהילתיים ממשיכים לעקוב אחר הצלחתן של הבנות, שמביאות כבוד לעיר, למתנ"ס גוונים, ולרשת המרכזים הקהילתיים.