צילום - Pixabay

* תוכן שיווקי

 

אין כמו לחגוג או להשתתף באירוע. המחשבה על כמה שעות של כיף עם מוזיקה טובה, אוכל טעים וחברים אהובים היא מהנה תמיד. כאשר אנו מוזמנים לאירוע, נרצה תמיד להשתתף בחגיגה ולרקוד ולהשתחרר על רחבת הריקודים.

כדי להוסיף עניין ואטרקטיביות לרחבת הריקודים, כך שכולם ירצו להגיע אליה לרקוד ולקפוץ – מומלץ למצוא די ג'י מקצועי ואיכותי שיוכל לדאוג לכך שרחבת הריקודים לא תישאר ריקה במהלך כל האירוע, חוץ כמובן בזמן הפסקת האוכל והנשנושים.

עדיין לא סגרתם אירוע? עם קרמל מארגנים בר מצווה בקלות

בנוסף לדי ג'יי מקצועי שירים את הערב, כדאי להוסיף מגוון גימיקים מדליקים שיהפכו את האירוע למסיבתי ומושך במיוחד. אלו הרעיונות לרחבה מדליקה, מיוחדת ומעניינת שלא תשאיר אף אחד ליד השולחן:

אביזרים זוהרים

ניתן למצוא במגוון חנויות שלל אביזרים וגימיקים צבעוניים ומיוחדים שיוסיפו הרבה צבע ועניין לרחבה. מומלץ לבחור באביזרים זוהרים הכוללים סוללה קטנה, שכאשר מזיזים אותה האביזר זוהר ומנצנץ בצבעים זוהרים מגניבים.

האביזרים לאירוע כוללים מטבעות קטנות הנענדות על האצבע ועד בלונים גדולים עם מנורות לד מיוחדות. ככל שהרחבה תנצנץ מרחוק בצבעים זוהרים וצבעוניים, כך כל המוזמנים ימשכו להשתתף בחגיגה ויגיעו לרחבת הריקודים לרקוד יחד עם אביזרים מדליקים שיענדו על עצמם.

 

סט אביזרי צילום לתמונות מיוחדות

גימיק מדליק נוסף שכדאי להוסיף לאירוע הוא גם מזכרת מיוחדת לאורחים. כיום ברוב האירועים יש צלמי מגנטים המסתובבים בין כולם ומצלמים תמונות שיודפסו על מגנט ויחולקו לכולם למזכרת. בעזרת סט אביזרים מיוחד שהאורחים יוכלו להצטלם איתם, תוכלו להעניק להם מזכרות מגניבות במיוחד.

סט האביזרים כולל לרוב דוגמאות מודפסות על גבי קרטון או חומר קשיח אחר, כמו מסכות של חיות שונות, מסגרות תמונה עם כיתוב מצחיק, ואף אביזרים קטנים של שפמים משעשעים, משקפיים ענקיות וכובעים מכל הסוגים.

 

שרשראות, כובעים, משקפיים

במידה ויצא לכם לבקר בהואי, או שראיתם סרטים וסדרות על האי המקסים הזה, וודאי ראיתם איך הם נוהגים לחגוג אירועים ומסיבות שונות. כולם עונדים על צווארם שרשראות פרחים צבעוניות ויפות ורוקדים להנאתם. כאשר מסיבות שונות מאופיינות בצבעים רבים זה משפיע על מצב הרוח ועל כל האווירה במסיבה.

כדי שגם המסיבה באירוע שלכם תהיה מושכת, צבעוניות ומעניינת מומלץ לשלב מגוון אביזרים צבעוניים ומיוחדים שיחולקו לכולם ברחבת הריקודים. ניתן למצו בחנויות שרשראות צבעוניות בסגנון הוואי, כובעי פלסטיק מדליקים ומשקפיים זוהרים ומדליקים בשלל גדלים וצורות.

חולצות מודפסות

טרנד פופולרי שמככב באירועים שונים ומוסיף הומור לרחבה הוא החולצות שבעלי האירוע ומשפחותיהם נוהגת ללבוש. בטרם ערב האירוע בקשו מחנות דפוס המתמחה בהדפסה על חולצות, להדפיס עבורכם משפטים ומילים מיוחדים ומשעשעים שיוסיפו לאווירה המדליקה שיש ברחבת הריקודים. באירועי חתונה הגבר יוכל להסתובב עם חולצה המודפסת עם הכיתוב "תחת הנהלה חדשה", ולאירוע בר מצווה חתן השמחה יוכל להיות עם חולצה מצחיקה עם כיתוב "גבר טרי לפניך".

מומלץ מאוד לרכוש חולצות מודפסות התפורות מבד DRYFIT, לבד כזה יש יכולות ספיגה גבוהות כך שתוכלו לרקוד ולקפוץ ברחבת הריקודים ללא חשש מהזעה מרובה.