טלה
21.3-20.4

השבוע היו מוכנים לחוסר מזל לצערי ברוב התחומים. למרות נסיגת כוכב מרקורי המגביל, מפגשים מקצועיים ימלאו את ידיכם בעבודה או באחריות כלפי אחרים. עובדי מדינה: חלקכם יסבלו מלחץ מנהלי שבא מגבוה. במישור החברתי כולם יהיו זקוקים לכם, אבל תעדיפו להסתגר בתוך עצמכם. זהירות: בתקופה הנוכחית אתם נוחים לניצול, אל תיתנו לכך לקרות. חיזורים: התרחקו ממחויבות יתר זו הרגשה מטעה. זה הזמן להעמיד במבחן את היחסים הזוגיים הממוסדים, עימדו על שלכם.  אתם נוהים אחר מריבות עם חבריכם לעבודה. זהירות, הכוכבים גורמים לכם להאמין בצדקתכם, שימו לב, מפני שסביר להניח שאתם פשוט מדמיינים את הכול. אתם עשויים להסתבך במריבה עם מתחרה נלהב כלשהו.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם עלולים להיות פחות זהירים. הביטחון הקוטבי המופרז אוחז בכם ואתם עצבניים כמעט מכל דבר. מומלץ לנהוג בדרכים בזהירות רבה. אל תיקחו סיכונים וכל סוג של הימור פרוע. השקיעו בבית, שם אולי תמצאו מחסה והגנה מפני הדחף המסוכן להסתכן. זה הזמן לחפש עזרה ועצה מכל גורם בו אתם בוחרים. נסיגת כוכב מרקורי מגבילה את הריכוז. אתם מבצעים משימות ביעילות, אך תחושו שגורמים מסוימים מנסים לבלום אתכם מלהתקדם שלא בתום לב. מצד שני, אתם עלולים ליצור מגע עם גוף מסוים שיפתיע ושימסור רמזים ברורים לגבי עבודה חדשה לה חיכיתם. חיזור עיקש ועקבי מצד מי שאינכם 'סגורים' עליו, יתעקש לפרוץ את מחסומי התנגדותכם.

תאומים
21.5-21.6

הכוכבים משפיעים עליכם שלילית, כך שאתם מגלים סימנים של לחיצות מצטברת, בעיקר בתחום המקצועי. רגישותכם עולה על כל דמיון. כל רכילות ולו הקלה ביותר, מקפיצה אתכם לשמיים. פקחו עיניים לראות את העיקר ולא את הטפל. המסקנה: שבוע מאכזב לפניכם. אתם חולמניים ואינכם רואים ממטר, כתוצאה משיא נסיגתו של כוכב מרקורי ולא מסוגלים להתרכז. הפנויים: יש בכם רצון להנאות מידיות בנוגע לצד הרגשי וחלק מבני המזל יחפשו נחמה גם דרך הצד הפיזי-גופני. אלה המחפשים להתפטר לאחר שנות עבודה רבות, זה לא הזמן הנכון לכך, רדו לקרקע כל עוד אתם מסוגלים. מישהו מיוחד יחוש בתסכוליכם ויזכה אתכם בקרבה מועדפת. בקרוב תפנית חיובית ברוב התחומים.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם מעט אפרוריים, קחו אוויר והעניקו לעצמכם חופשה קצרצרה, או לחלופין תבלו בחברת חברים עליהם אתם יכולים לסמוך. צאו לביקור או לטיול כלשהו, שכן הרגשה זו לא תיעלם בקלות. אל תתביישו לפתוח את הלב בפני חברים ותיקים. יותר מתמיד אתם זקוקים לאוזן קשבת. כספים יגויסו לשם מחיקת חוב ישן ומעיק. השבוע תרגישו שרגליכם מתבלבלות בריקוד האינטימי המאכזב. האמונה באל ובדרככם הרוחנית מושכות אתכם לעסוק גם בעניינים הקשורים לרומו של עולם. תכניות חילוץ שונות ומשונות עולות בדמיונכם, כל זאת בנוגע לצד הכלכלי והרגשי. געגועים למישהו שאיבדתם בעבר, עולים שוב על הפרק. בינתיים אתם נוהים אחר מחוזות אסורים המסבכים את חייכם ואת העניינים.

אריה
23.7-22.8

בימים הבאים תנועו מתוך אי שביעות רצון כמעט מכל דבר הקשור בחייכם. בהמשך, השעמום וחוסר העניין לגבי דברים החוזרים על עצמם בכם ייתנו את אותותיהם. דמות רומנטית צפויה לנסות לבוא לעזרתכם. תרגישו את החיוך הפנימי אבל לא תגלו רגשות. מומלץ לשקול את צעדיכם במישור הבין זוגי, שכן אתם מבולבלים וכאובדי עצות. אתם מודאגים מהצד הכלכלי ונופלים אל זרועות הפסימיות. תראו הכול בשחור. המציאות הכלכלית והאישית תכה בכם בכל כובדה. תנסו לחייך ושלא לשכוח את מידת נדיבותם של אלה שלא שכחו אתכם ברגעים הקשים. מחשבות על עברכם המפואר מעיבות על ההווה. הפנויים והנשואים: אתם עומדים בפני מבחן רומנטי, רצוי שלא לפרום קשרים בחופזה.

בתולה
23.8-22.9

כוכבכם השליט מרקורי בנסיגה והכוכבים משפיעים עליכם שלילית עד כדי שיהיה לכם שבוע מעט עצבני. אתם שואפים לצאת מהשגרה ויצא לכם להיסגר או להתבודד. הרחיקו את הזעם כלפי כל העולם. מישהו בעבודה, שתמיד חיכה לכם בפינה, עלול לנצל זאת לרעה. זה הזמן לחפש חברים שמזמן רציתם למצוא. הקשרים החברתיים בעבודה בעליה הדרגתית לכיוון החיובי – החל מהחודש הבא. אתם חוששים להיות לבד, נוכח התרחקות בן/ת הזוג. עייפותכם המצטברת עלולה להפוך אתכם לפקעת עצבים כלפי הסביבה ולמנוע מכם לתפקד כראוי. צאו לבילוי על מנת לדלג על מריבה בתחומי המשפחה. לפנויים: תקבלו הצעה מבני המין השני, אבל שוב תדחו אותה על הסף ומסיבות ידועות.

מאזניים
23.9-23.10

אתם סובלים מנסיגת כוכב מרקורי. כתוצאה מכך השבוע אתם חיים בעולם שרובו דמיון ותהייה. חוסר הריכוז מאפיין את התנהגותכם. פיצוי מסוים ומשמח יופיע בדמות אדם שיציע לכם עבודה או קשר שיחבר אתכם לכיוון הרצוי. הכינו את עצמכם להפתעה חיובית בתחום העבודה, אבל זה יקרה בעוד כשבועיים ימים. פתאום יחמיאו לכם וירצו לקבל מכם עצה. הזדמנות פז להתקרב רגשית להנהלה. חלק מבני המזל עלולים לקבל בשורה שלא תערב לאוזניהם, לא נורא שכן בקרוב תיפתח לכם אפשרויות חברתיות וכלכליות אחרות - שיהיו טובות מהנוכחיות. עייפות נפשית ופיזית לא מוסברת תשתלט עליכם. אתם רוצים להחליט החלטות רגשיות ושוב אינכם יכולים לעשות כן.

עקרב
24.10-21.11

הכוכבים משפיעים עליכם שלילית, כך שאתם מגלים סימנים של לחיצות מצטברת, בעיקר בתחומי הרגש והיוזמות האישיות. תחושת השגרה והשעמום עלולה לתקוף ולגרור אתכם למריבות בלתי רצויות. תסבלו מחוסר מנוחה בעבודה. מומלץ לבלות בחברת חברים אבל בתנאי שלא תפלטו דברים שלאחר מכן תצטערו על כי נאמרו. בתום השבועיים הקרובים תקבלו עוצמות חזקות לעשייה בכל שטחי החיים. בינתיים, אתם מתחילים בכך שאתם לא מסכימים עם אף אחד, ותבקשו לשכנע את כולם בצדקתכם. אתם דואגים לבני המשפחה ופחות חושבים על עצמכם. הצדק מכם והלאה בנוגע ליחס ולאהבה המגיעים לכם. אתם זקוקים לפינוק מצד בן/ת הזוג אך מזמן כבר הפסקתם לקוות לכך.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם חסרי מנוחה. זהירות, שכן אתם עשויים לפעול בחוסר טקט. אל תחליטו על נסיעה באופן היותר ספונטאני ממה שמגדיר אתכם בדרך כלל. חכו, אף אחד לא רודף אחריכם. התכתבויות וטלפונים יאלצו אתכם לבלות את מרבית הזמן בבית. תחום הלימוד קורץ לכם מאוד. יש בכם הרצון לעשות משהו מועיל ולא מסוגלים לבצעו כראוי, אבל בעקבות מצב כוכבי שלילי ומכשיל, לא תהיה לכם הסבלנות הראויה לכך. החששות מהצד הכלכלי או בגלל שמועות בדבר פיטורין יוסיפו לאי הנוחות הכללית. אתם מחפשים שינוי רגשי, אבל לא מסוגלים לייצר זאת בעצמכם. יש בכם נטייה לרוחניות מוגברת או לחפש פתרונות קלים לבעייתכם החברתית והרגשית.

גדי
22.12-20.1

לתשומת לבכם: אתם לחוצים ועלולים להסתבך במריבות לא רצויות.  לאחרונה חשתם נפלא - השבוע פחות כיוון שהכוכבים משפיעים עליכם שלילית. אל תנסו לכפות את רצונכם, במיוחד לא על בן/בת הזוג, מפני שאתם עלולים להינזק בצורה זו או אחרת. רוב ימי השבוע תרגישו שאתם תקועים בבית ללא רגע פנוי להתאווררות. אתם פחות תחרותיים לעומת חודשים קודמים. יכולתכם להתרכז נמוכה, אבל אתם נותנים תשומת לב למי שאכן זקוק לכם. הדאגה לשלום המשפחה תהיה בראש מעייניכם, לכן תסבלו מעצבנו יתר ומחוסר ריכוז. כדאי שלא לחתום על חוזה כבד משקל והעלול לגזול מכם את שלוות הנפש. השבועיים הקרובים הם לא הזמן לרכישות גדולות ולפזרנות יתר.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם קצת חסרי מנוחה בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי. זהירות, כי בגלל סיבה זו אתם עשויים לפלוט משהו שגוי שלא רציתם לבטא. טיפ: אל תחליטו על: נסיעה או ביקור או על נטישה ספונטאנית בתחום הנישואין. גלו סבלנות ושמרו על הזוגיות כעל בבת עין. מי שמצא עבודה מומלץ שישתדל לגלות בה מצוינות יתר, שכן ישנם סיכויים להורדת דירוג ערכי. היו יותר סבלניים. חכו שבועיים ימים, כי עוד יסתבר לכם שאתם הופכים כל בעיה קטנה לגדולה. ישיבה או דיון בהקשרכם בגלל סיבות שטותיות. כעת אתם תשושים במובן הפיזי והנפשי, אז אל תיקחו שום החלטות חדשות. פשוט תניחו לענייני חוזים, כספים ולתנאי שכר מתישים.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם קצת חסרי מנוחה בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי, השתדלו שלא לקחת ללב יותר מידי. עד לסוף החודש העולם ייראה בעיניכם כאפרורי ועוין. אולי תזכו למעט נחמה בחיק בן/ת הזוג אך סביר להניח שתחושה זו לא תרפה. נושא הכספים ימשיך להעיב עם עליות וירידות. בראשון ושני בשורה משפחתית משמחת. שימו לב לחבר/ה שהשארתם מאחור. הלחץ הרומנטי מכיוון בלתי צפוי ממשיך להטריד. בעבודה: ההבטחה לקידום לא באה לידי ביטוי והקשר הערכי המפרגן לא מסביר פנים, כמו פעם. התייעצו רק עם חבר/ה שהוכיח/ה עומק סנטימנטלי והזדהות אמתית בכאבכם. הקשיים בתחום הלימודים והעסקים נוטעים בכם חרדות מן העתיד לבוא. עצמאיים: זה הזמן לייעוץ.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay