* תוכן שיווקי

לא פעם אנחנו שומעים על אנשים שמעוניינים לרכוש רכב חדש ומחפשים דרכים פשוטות ונוחות לעשות את זה, מתוך כוונה גם להקטין כמה שיותר את העלויות, הן של רכישת הרכב והן עלויות שוטפות של טיפולים ואחזקת הרכב, והן מתוך כוונה למצוא רכב שיכול לשרת אותם בצורה סדירה, נוחה ורלוונטית לצרכים שלהם.

כפי שאפשר היה לראות במסגרת כתבה בערוץ 13 על ליסינג פרטי, הרי שזו אחת הדרכים הטובות ביותר כיום לרכוש רכב חדש ולהקטין ברמה ניכרת את עלויות הרכב, הן מבחינת הסכום אותו צריך לשלם כשרוכשים את הרכב, והן מבחינת עלויות הטיפולים, אחזקה ואלמנטים אחרים.

באותה כתבה בערוץ 13 על ליסינג פרטי, ניתן הסבר מפורט מהו בכלל ליסינג פרטי, ומדוע משתלם לא רק לעסקים או בעלי מקצוע להשתמש בשירותי ליסינג, אלא גם ללקוחות פרטיים, אשר מעוניינים לרכוש רכב פרטי. בהמשך המאמר אנחנו נסביר בקצרה את היתרונות של ליסינג כזה, אך לפני נסביר בקצרה כיצד אנחנו בוחנים את היתרונות של ליסינג מסוג זה.

היתרונות של ליסינג פרטי וכיצד בוחנים אותם

ישנם יתרונות שונים עבור ליסינג פרטי, למשל, עצם העובדה שכל הטיפולים והסידורים מתבצעים דרך החברה או עצם זה שבסוף העסקה יכול להחליט האם לקנות את הרכב מהחברה או להחליף אותו ברכב אחר, פלוס תשלום ההפרש בין הרכבים. בצורה כזו הוא חוסך לעצמו את הצורך לחפש רכב חדש במקום אחר או דרך למכור את הרכב שלו באופן עצמאי.

צריך להדגיש, יש עוד שורה של יתרונות בשימוש בליסינג פרטי. למשל, האופציה לשלם על הרכב בצורה הרבה יותר נוחה מאשר במסלולים אחרים (מקדמה פלוס תשלום חודשי), עצם זה שהוא חוסך לעצמו את הצורך לתחזק את הרכב בעצמו והחברה אחראית על הכל ועוד.

למה ליסינג יכול להתאים ללקוחות פרטיים

חברות ועסקים רבים בוחרים להשתמש בשירותי ליסינג על מנת לרכוש רכבים לעסק ולהציע אותם לעובדים שלהם או להציע להם אפשרות לקבל רכב כחלק מתנאי השכר ובכך להפחית את עלות אחזקת העבודה בצד של המשכורת. מכאן אנחנו יכולים להבין את היתרונות של ליסינג לעסקים.

לקוחות פרטיים, בין אם מדובר בשכירים, עצמאיים, פנסיונרים או כל אחד אחר, יכול להיעזר בשירותי ליסינג, מאחר והתנאים הרבה יותר אטרקטיביים מאשר אפשרויות אחרות, בין אם זה אומר לרכוש רכב בצורה ישירה מהחברה, לרכוש רכב משומש, רכב ממגרשי רכבים ועוד.

שיטה זו מקלה מאוד על כל שלב בתהליך, בוודאי בכל מה שקשור לעלויות, אחזקה וכדומה. צריך להסביר, חברות הליסינג מציעות לנו קטלוג עשיר של רכבים במסגרת עסקאות אלה, מה שכמובן מקל עלינו במידה ניכרת את אפשרויות הבחירה, כך אנחנו יכולים לבחור את הרכב הספציפי שמתאים לנו בתנאים הטובים ביותר עבורנו.