טלה
21.3-20.4

אתם מונעים השבוע בדחפים המזיקים לתדמיתכם בעסק או בעבודה. מומלץ שלא תעשו כלום הקשור לארגון/קירוב בין המסוכסכים ביניהם, שכן אתם עלולים 'להציץ ולהיפגע'. ללא עצמאיים: אתם מרגישים כמנוצלים ונחושים לשוחח עם ההנהלה. אפרופו מנוצלים, קומו ותשנו דפוסי חשיבה ודפוסי התנהגות כדי שאלה יסייעו לכם לבצע מהלכי הגשמה מקצועיים, משפחתיים ורגשיים. אל תוותרו על חלום ההצלחה ועל אי התלות באחרים. לעוסקים ביצירה ובאמנות על גווניה השונים, זהו שבוע טוב ומבורך להוציא אל האור את עבודתכם. אתם מקבלים אהבה הבנויה על אינטרסים ועל נוחיות, לכן אתם חושבים על אהבת העבר הגדולה שפעם הייתה לכם ואבדה. רוצים מענה מידי? צלצלו השבוע לייעוץ אישי.

שור
21.4-20.5

כוכב מרקורי בנסיגה וזאת הסיבה שכחודש ימים סבלתם ועוד קצת תסבלו. מצד שני הוא מאפשר לכם לבצע חשבון נפש לגבי כמה, למה ומה למדתם מטעויות וכיצד מתנהלים עם זה הלאה. אנשים החייבים לכם יחס מפנים לכם השבוע עורף. הכעסים כלפי אויבים בעבודה עולים וצפים מחדש. אתם לחוצים לגבי דיון משפטי, כספים, ירושות, קידום בעבודה שהתעכב, חובות חיצוניים או בשל החלטות הקשורות לקריירה ולתחום האישי-תעסוקתי. תנסו להירגע, בקרוב יגיעו בשורות חדשות ומעודדות. היו טובים כלפי עצמכם יותר מבעבר ורק אז תגלו את האמת לגבי נתינת היתר המוגזמת שלכם בכל תחומי החיים וזאת גם התשובה נוכח העובדה שאין לכם חברי אמת.

תאומים
21.5-21.6

כוכב התקשורת במצב שלא מאפשר לאחרים להבין אתכם מהעדר סבלנות מצדם. אתם חשים שהכול עומד ולא זז. שמרו על עצמכם בנהיגה, מנסיעות ארוכות, מתאונות עבודה או בבית וגם שלא לאבד חפצים יקרים בעלי ערך רגשי רב. הרוטינה מרגיזה ואינכם מסוגלים לשבת וללעוס אותם דברים שטחנתם מזה המון זמן. מצב רוחכם יקרין יציבות לצד עצבות הקשורה לעבר. זכרו: משמעת עצמית ושליטה נפשית היא הדרך המחברת בין מטרות סתמיות ולמטרות נשגבות. המחשבות שלכם נעות בין עבודה, אהבה נכזבת ולבין תכנונים לחופשה כלשהי, כשבפנים רק אתם יודעים לגבי הבריחה שלכם מן האמת. בעבודה מתכננים או שעומדים להכשיל אתכם מחדש, לאחר שנוצרו שינויים ומינויים חדשים שהפתיעו את כולם לרעה.

סרטן
22.6-22.7

זהו שבוע בו תצטרכו להשקיע בחשיבה כלכלית. הימנעות מחיפזון כי אך ורק שיקול דעת יבטיחו את עשיית הדבר הנכון ביותר בעבורכם. אתם טרודים בגלל ענייני הלב, אך זכרו שאין זו סיבה מספקת שלא לצאת עם חברים. אם תעשו כן, בין המכבדים אתכם תוכלו למצוא אוזן קשבת ועצות טובות שיוציאו אתכם מהמשבר התדמיתי והערכי המתמשך. רמז מכיוון רומנטי ידוע עלול להביא אתכם לכדי מבוכה. מצד שני תגלו שאתם מתגעגעים למגע הקטיפתי של האהבה שפעם המיסה את קרחוני הלב ולהאמין בה מחדש. זכרו: ככל שההר גבוה יותר, הנוף משם יפה יותר. אל תפחדו מאתגרים הקשורים בלומר מה שאתם חושבים: בעבודה, בחברויות ובמיוחד ביחסי אנוש.

אריה
23.7-22.8

כוכב התקשורת השבוע במצב שלא מאפשר לאחרים להבין אתכם. שמרו על עצמכם בנהיגה, מנסיעות ארוכות, מתאונות עבודה או בבית וגם שלא לאבד חפצים יקרים בעלי ערך רגשי רב. זיכרונות האהבה שבלב, יגרמו לכם שוב לתסכולים, ולמבט לזמן עבר. למועסקים: צפוייות לכם בעיות בתחום התעסוקה. זהירות: ייתכן כי תפגשו מישהו שפעם הזיק לכם, זה לא יהיה נעים במיוחד. אל תכנסו לעימותים, שהרי למה בכלל צריך לפתוח פצעים ישנים?! בתחום הקריירה ובכל התחומים הבליגו ותגלו שזה היה שווה את זה. זה הזמן שלא לחשוב כמה זמן ייקח לכם להגשים את חלומכם לעצמאות ולאהבה, זכרו שהזמן ממילא הרץ המהיר בעולם ושבכל מקרה יחלוף לכם במהירות האור.

בתולה
23.8-22.9

כוכב התקשורת במצב שלא מאפשר לאחרים להבין אתכם מהעדר סבלנות מצדם. אתם חשים שהכול עומד ולא זז. שמרו על עצמכם: בנהיגה, מנסיעות ארוכות, מתאונות עבודה או בבית, וגם שלא לאבד חפצים יקרים בעלי ערך רגשי רב. השבוע עדיף לכם לפעול לבד שכן חוסר הריכוז עלול לגרום לתאונות קטנות ומיותרות לכם ולאחרים. שתו המון מים ונוחו היטב, התעסקו בדברים לא מחייבים כמו צפייה בסרטים, בגלישה באינטרנט או בהתרגעות אחרת עד יעבור הבלבול הזמני בכוכבים. הצעה חדשה בנושא תעסוקה תגיע בהפתעה. לפנויים: אתם תקועים סביב המחשבה שבן/ת הזוג יופיע אצלכם ממש על סף הדלת. צאו מהסרט התמים שלכם, פנו למומחים בייעוץ ובהכוונה.

מאזניים
23.9-23.10

לימודים והכשרה עולים על הפרק השבוע. אל תתעצלו ואל תפחדו להירשם. אתם מסוגלים להצליח השנה. בינתיים אתם מתוסכלים. אתם מרוכזים מאוד בעצמכם למרות שיש לכם לא מעט עניינים אישיים לפתור. במיוחד במה שמדובר בתחום המשפחתי, עליכם לפתור קצת יותר בעיות בתחום התעסוקה, וגם בתחום הזוגיות החסרה או הלא תקינה. איבדתם את האמון, אתם נתקפים בהרגשה של לרצות זמנית להיות לבד. תסבלו מעצב בלתי מוסבר. זה הזמן לחיות את החיים האמתיים ולקחת אותם ברצינות, מאשר לחפש אהבה מכל הבא ליד ולא לומר: 'אני רוצה רק את מה שמתאים ומגיע לי באמת'. תבינו: הכול ייעלם כלא היה אם תפתחו את הלב בפני יועצים מקצועיים.

עקרב
24.10-21.11

גורם כלכלי ממשיך להתל בכם. מומלץ לבדוק חוזה או הצעה טרם שאתם ניגשים לחתום. אל תעשו החודש צעדים חדשים בשום תחום. זה הזמן להשתחרר לזרום ולפנות לאלה שיכולים לעזור לכם להתקדם. השבוע לא יהיה כדאי לכם החליט בעניינים חשובים, הקשורים לקנית/מכירת נכס, או בלעזוב מקום עבודה, שהוא מקור הפרנסה החשוב והיחידי. אם מצבכם הוא כזה, עדיף לשבת בבית או מקסימום לצאת למקום שקט ורגוע. ליזמים: הכי טוב יהיה שבימים הבאים תשכחו מיוזמות ושפשוט תחליטו לא להחליט. אל דאגה, כספים יגיעו ויאזנו את חשבונכם. ימים בהם תחשבו שוב על אהבת החיים שהייתה לכם, גם אם חלפו ימים רבים מאז חוויתם אותה.

קשת
22.11-21.12

אתם נקלעים למצבי רוח משתנים בגלל נסיגתו המזיקה של כוכבכם השליט מרקורי. הגבירו זהירות: בדרכים, במקומות עבודה. מומלץ שלא לחתום על חוזים, לדחות ניתוחים אם הם לא הכרחיים. השבוע יימאס לכם לחכות למימוש הבטחות שקיבלתם בעבודה, מצד שני תמשיכו להרגיש ככבולים וכמושפלים ויסתבר שגם הפעם לא תעזבו, רק בגלל התלות שלכם בכסף. זה הזמן לחפש אפשרויות תעסוקה אחרות: באינטרנט, בעיתונים ובכל מקום אחר, ושלא לעזוב מבלי שמצאתם עבודה טובה אחרת. אירוע חשוב בנוגע לילד/ה יכניס אתכם לפעילות יתר. אתם מעוניינים באהבה כנה ואמתית אך בינתיים לא מסוגלים למצוא אותה, גם לא בקשר חדש וגם לא בבית, אלה רק כשאתם צופים ב'כלה מאיסטנבול'.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם נתקלים בימים רעים ומעורפלים: גם בחייכם האישיים וגם בעבודה. אתם אומנם עסוקים אך נמשכים לבריחה מכל מי שרק תפגשו. אתם לא מצליחים להיות ממוקדי מטרה, אלא רק כמתמרנים וכעיוורים באפלה. כספים ישתחררו בקרוב לטובת איזון חשבון הבנק. אתם מרגישים כמרומים וכמנוצלים על ידי מי שחשבתם לאהוב/ה שלכם. נתינה ללא גבולות יוצרת אצלכם חוסר. רצוי שתדעו סוף סוף שהרצון שלכם לרצות את האחרים מבטל את הרצון שלכם עצמו ושזאת הסיבה העיקרית לתקיעותכם, צאו כבר 'מסרט האימה' הדפוק הזה. אל דאגה, בקרוב מאוד תורגש הקלה מכל המצב הדביק, ובעיקר לאחר שתצלצלו לייעוץ אישי הממוקד במטרות אליהן אתם רוצים להגיע.

דלי
21.1-18.2

הרגשה כבדה בתחום העבודה, בתחום הרומנטי ובכלל. גם כסף לא יבוא משום מקור משמעותי נוסף. צאו לביקורים או לבילויים כלבבכם, בכדי לשבור את המועקה שתשתלט עליכם. בתחום הרומנטי: הרגשה נוראית שמתרחקים ושרימו אתכם. סימנים לא ברורים מכיוון בן/ת זוג יעמיקו בכם את הבלבול והכאב. הגיע הזמן שכדאי להשתחרר מהפחדים מאהבה ומלהתחבר לאמונה בה מחדש ולהבין שאבדה רגשית אחת אינה בהכרח סימן לבאות. לנאיביים והטובים מידי, כדאי שתבינו: הטלנובלה שלכם תיכתב אך ורק על ידכם ולא על ידי תכתיבים של בן/ת הזוג המתלונן/ת כל הזמן. החמצתם את החופשה האחרונה, לא נורא, תבוא אחרת. עצמאיים: מומלץ להיות מכווני מטרה כדי שלא לאבד את שהשקעתם.

דגים
19.2-20.3

כוכב התקשורת במצב שלא מאפשר לאחרים להבין אתכם. מהעדר סבלנות מצדם. הכול באילו עומד' ולא זז. שמרו: בנהיגה, מנסיעות ארוכות, מתאונות, וגם שלא לאבד חפצים יקרים בעלי ערך רגשי רב. אתם מונעים בכוח 'ההיגיון הכלכלי'. אתם רוצים לשנות את גורלכם, אך לא יודעים איך עושים זאת. זה הזמן לדעת שאתם אמנם אנשים שמהווים דוגמה לאחרים, אבל גם לדעת שאתם צריכים לשאוף ולהגדיל את כוח השפעתכם על אחרים ושזו בעצם ההצלחה האמתית בחיים. יוזמתכם תניב פירות בתחום התעסוקה או בעזרה לבן/ת הזוג. היו נחושים ומתמידים. הצד הרומנטי תקוע, ורבים מכם ירצו לדעת היכן הם עומדים. זה הזמן להתחבר לעצמכם בכך שתעזרו לאחרים במעשים טובים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay