החודש החלו את עבודתם שלושה מנהלים חדשים במועצה. לתפקיד מנהלת מחלקת הגנים מונתה חלי זינגר, תושבת כפר מנחם. בתפקידיה האחרונים שימשה כמנהלת מערכת גנים פרטית וכמנהלת מדור הגיל הרך בתנועה הקיבוצית.  לתפקיד מנהל מחלקת החשמל מונה רם מונרוב, תושב בית זית. רם שימש ב-26 השנים האחרונות מנהל מערך ההנדסה והמערך הטכני בערוצי טלוויזיה שונים. לתפקיד וטרינר המועצה מונה ד"ר גיל הכהן, תושב מבשרת ציון. גיל, המשמש כווטרינר רשותי משנת 2008 הוא מומחה לבריאות ציבורית ובוגר תואר שני בבריאות ציבור וטרינרית מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

מנהלת מחלקת הגנים, חלי זינגר: "אני מאמינה בחינוך מתוך אהבה ושליחות. ישנה חשיבות גדולה להצבת הילדים במרכז כמצפן ערכי בכל החלטה הקשורה בגן הילדים. אני רואה חשיבות גבוהה בחיזוק מעגלי התמיכה לטובת עשיה חינוכית משמעותית".

מנהל מחלקת החשמל, רם מונרוב: "אני מאמין כי השילוב בין המקצועיות הגבוהה ביותר לצד השירות הטוב ביותר הוא המפתח להצלחה. שמח על הכניסה לתפקיד החדש ועל העשייה למען תושבי מועצת מטה יהודה".

וטרינר המועצה, ד"ר גיל הכהן: " אני מתחיל את תפקידי מתוך תחושת שליחות, בשל האתגר והפוטנציאל הגלום, באמונה כי רווחת התושבים ובעלי החיים, הינם ערך ומטרה, בעלי חשיבות, בשמירה על בריאות הציבור ומניעת העברת מחלות מבעלי חיים לבני אדם. אני מאמין כי ישנה בריאות אחת לבני האדם ולבעלי החיים".