חדש בירושלים, עסק אינטרנטי למגשי פירות ומארזים שונים ומגוונים בשם 'חיתוכים', אשר נפתח על ידי אור אוחנה, 27, תושבת ירושלים שהחליטה להיכנס לעסקים. "החלום שלי תמיד היה להיות עצמאית, ולאחר שסיימתי את לימודי התואר השתתפתי בקורס הקמה וניהול עסק של מט"י ירושלים. אני אדם מאוד יצירתי, ומאוד אוהבת לעבוד עם הידיים, לאחר שהקורס הסתיים יישמתי את כל מה שלמדתי והחלטתי לפתוח את חיתוכים".

אוחנה מספרת ש'בחיתוכים' קיים מגוון אפשרויות למגשי פירות ייחודים המותאמים לכל אירוע. המחירים נעים החל מ-220 שקלים ועד 300 שקלים למגש גדול ומפנק. כמו כן קיימת האופציה להזמין מארזי לידות, מארזים ליום הולדת ולאירועי חינה. "חשוב לי מאוד שהמגשים יהיו אישיים ובהתאמה לכל לקוח, ולכן אני מקדישה תשומת לב לכל מגש. אני עושה את המשלוחים בעצמי, כך שהיחס האישי והמענה הם מרגע קבלת ההזמנה ועד עד לרגע מסירתה ללקוחות. אני מזמינה אתכם ליהנות ממגשי פירות בעיצוב ייחודי לכל סוגי האירועים, בחיתוכים תוכלו למצוא את הפירות הטריים ביותר ובסביבת עבודה נקייה וכלים כשרים".

ניתן לראות ולהזמין את מגוון מגשי הפירות והמארזים בעמוד הפייסבוק "חיתוכים - מגשי פירות מעוצבים", באינסטגרם: orsweetohana ובטלפון: 050-3999844.