יש עיתונים שלא יהססו להביא דברי ביקורת  מבית שמש והנה זה מתחיל.  היום בעיתון ליום יום,  החרדון השסניקי מביא את סיפור המאוכזבים. בערב הבחירות  האחרונות הוקמה קבוצה חרדים למען בלוך בה פעלו כמה וכמה פעילים שתכליתם לסייע בידי עליזה בלוך להגיע לעמדת ראש העיר. ממינוי בלוך ציפו שיחול שינוי בשכונה ומן הסתם גם ציפו להיות משפיעים ואולי גם קרובים למנעמי השלטון. באותה קבוצה חרדים למען בלוך פעלו כמה וכמה פעילים שתכליתם לסייע בידי עליזה בלוך להגיע לעמדת ראש העיר. ממנה ציפו שיחול שינוי בשכונה ומן הסתם גם ציפו להיות משפיעים ואולי גם קרובים למנעמי השלטון.  "חשבנו שדווקא אצל עליזה יהיה לנו מעמד ונקבל ייצוג פעיל!!!!! אבל כנראה היא לא מבינה מה אנשים עשו בשבילה פה והיא פשוט מזלזלת באופן שיטתי".

כאמור היום בעיתון 'יום ליום', מובא הסיפור בהרחבה תחת כותרת שקיעת השמש ובכתבה תיאור מלא של האירועים והכעס.  בסיום הטור  מצויין כי הכותב פנה לדובר ראש העירייה  לקבלת תגובה אך לא נענינו עד לשעת הפרסום.  

כאמור הנושא התפרסם ואף הכה הדים ברחבי העיר. תגובת ראש העירייה : " אתה יודע שנבחרנו כדי לתת מענה לכלל התושבים, לא כדי להעדיף מגזר אחד על אחרים ולא כדי לתת סידורי עבודה. משתדלת בכל כוחי ליצור פה עיר טובה יותר לכולם". התגובה הזו  הרגיזה את הכותבים שם ששלחו  תגובה לתגובה. "המטה החרדי שמורכב מחבורת תושבים איכותיים ואכפתיים שנכנסו למערכה הזו מבחינה אידיאולוגית בלבד, כולם מודים ולא היה אחד שנתן לעליזה בלוך סיכוי לנצח לפני הבחירות, מה שאומר שרצינו שינוי ולא ג'ובים וקומבינות... טובת העיר בראש מעיינינו וזה הדבר היחיד שחשוב לנו בעת הזו.

כל הספינים שיוצאים שקר ביסודם, ראשי המטה החרדי הם אנשים עובדים ועסוקים ב"ה כל שאיפתם מלכתחילה היה לשיתוף ומעורבות ולא ל"ג'ובים וקומבינות".

מיותר לציין, שאנשי המטה החרדי היו מספיק מוכשרים וטובים לנצלם לפני הבחירות !!אבל אחרי הבחירות אפשר לזרוק אותם ולהתל בהם באופן בוטה !!!". על תגובה זו לא יצאה התייחסות כבר לא מיועץ התקשורת ולא מלשכת ראש העירייה.