לשכת ראש העיר לוהטת, רוצה לעשות עוד ועוד ועוד, תופעה חיובית ביותר. כך מתרוצצים מאירוע לאירוע, תופעה על טבעית כמעט. באמת, בכנות,  צריך להוריד את הכובע  בפני היוזמים הרבים,  מחפשי הרעיונות, חנפני הטבע שרוצים להוכיח שחל שינוי בעיר.  וחל שינוי, לפי כמות האירועים שיצאו רק מבטל הלשכה של ד"ר עליזה בלוך, נולדו כאן לא תאומים כי אם חמישיות בלי עין הרע.... כן ירבוץ וכן ירבה.

אליה וקוץ בה.  אירועים אמרנו? אז כן. האירועים נעשים ללא תיאום עם אגף האירועים בעירייה, כלומר מה שהיה הוא אשר יהיה. הרי טענו כלפי אבוטבול על חוסר ריכוז האירועים בידיים מוסמכות  לא רק כדי לעורכם כנדרש אלא בעיקר כדי לתאם ארגון, פרסום וכל הנלווה להצלחה.

 למשל, מי מכם יודע על אירוע שעומד להתקיים השבוע? היכן הוא מתקיים?  מה ומי יופיעו בו? איזה סוג אירוע זה?  אם תעשו סקר כזה, בטוח שתתאכזבו מהוצאות.

יום שישי האחרון קיימה העיריה אירוע בשם שישי תרבות. אירוע עם תוכן, ברמה, באיכות. מה היה חסר? קהל, ציבור, אנשים. אולי 50-60 איש נכחו בקהל. להם התאמצו יעלון, יניב, זוהר ומועלם להסביר משנתם. למה לא הגיעו? היום- יום שישי,תירוץ.  יש די והותר בעיר הזו מספיק 'בטלנים' שיכלו למלא את ה-180 מקומות באשכול פיס.  אז למה לא הגיעו?  אולי לא ידעו מספיק...  כך עולה משיחות עם אנשים. "חבל, אם הייתי יודע הייתי בא".

אז מחר, אמרנו, מקיימת לשכת ראש העיר עוד אירוע חשוב מאוד. מי יגיע? הלוואי ויהיו שם 50-60 איש, הפעם זה יספיק. לא צריך יותר, יסתפקו אף בפחות. בכל זאת, לפרסם זו חובה של כל התנהלות ארגונית. אם התשובה 'פרסמו באתר העירייה', זה לא מספיק. לא כולם זמינים לשם,  וגם אם כך ייקח זמן לאנשים ללמוד להשתמש באתר יבש.  גם הפרסום שם עלה במועד לא  מאפשר היערכות בעלי הרצון להגיע למפגש. תחשבו על זה, זה יכול להועיל.