טלה
21.3-20.4

הלחץ הרומנטי כתוצאה מבדידות רגשית ארוכה יוצא החוצה וייתכן שיגרום למצב מתנדנד ופוגעני. חששות או שמועות מכיוון בלתי-צפוי ממשיכות להטריד את מנוחתכם. אלה שלא עובדים ירגישו את זה בכיסם המתרוקן. בעבודה: הקשר הערכי המפרגן לא מסביר פנים כבעבר. תפסיקו לצפות מאנשים מזויפים לנהל לכם את החיים. בזמן הקרוב יתחדד צורך לשוחח עם אויבים וזה והדבר יוביל להטבה במעמדכם. התייעצו בנושא הקריירה רק עם חבר/ה נאמן/ה שהוכיח/ה עומק סנטימנטלי והזדהות אמתית בכאבכם. הקשיים בכללותם נוטעים בכם חרדות מן העתיד לבוא, גם עם כרגע אתם איך שהוא מחזיקים מעמד. חפשו יועצים טובים המסוגלים להוציא אתכם מעבדות לחרות או מחושך לאור גדול.

שור
21.4-20.5

דברו השבוע עם אויביכם, הזמינו אותם לכוס קפה גם אם אתם נרתעים או קצת שונאים אותם. הרצון למצוא 'את הפינה שלכם' בחיים מתגברת, אתם אמורים לשנות דברים הקשורים לבית פיזית או 'לסגור' סידורים חשובים למען הילד/ה ומזמן אתם דוחים זאת. זה הזמן לצאת לדרך. החברים הכי טובים ברובם מפנים לכם עורף אך אל דאגה זה יסתדר עד לאביב הקרוב. השבוע אתם זקוקים לאוזן קשבת בנושאים הכספיים והרגשיים כאחד אבל משום מה הפסיקו להקשיב לכם. הגיע הזמן שתאשימו גם את עצמכם ותזכרו שכשהיו צריכים אתכם לא תמיד הייתם שם. הפתעה או שיפור מכירות ממקור תעסוקה. נסיעה חשובה מתקרבת. אתם חסרים בחוויות בילוי מרעננות.

תאומים
21.5-21.6

לאחרונה אתם מביעים דאגה לקרובי משפחה מנסים לעזור יתר על המידה ופחות מבינים שמזמן הם עצמאיים ויכולים לפתור בעיות לבד. בבית: האנרגיות הטובות מושקעות בילדים תוך דגש על אחד מהם בנושא התפתחות רגשית וערכית. צלקות ולקחי העבר אינם מרפים עד כדי כך שכושר החלטתכם ירוד ביחס לתחום האהבה והמגורים. סכסוך מתמשך בעבודה יוצר בכם פחד מפיטורין מצד אחד ומצד שני מביא לכם את החשק לקחת את התיק, להשאיר את המפתחות וללכת. אתם סתם לחוצים בגלל תופעה בריאותית פיזית כלשהי מפני שבריאותכם הכללית מושפעת מלחץ נפשי. תחושת התקיעות בתחום האהבה או ביחס החסר שאתם מקבלים מכיוון הילד/ה, יוצרת בכם מועקה ותסכולים.

סרטן
22.6-22.7

הרצון למצוא את הפינה שלכם בחיים מתגברת או הרצון לקבל אהבה מקשר נוכחי או המשיכה או הגעגוע כלפי בן/ת זוג מהעבר מעיקה ועולה בעוצמתה מיום ליום. למרות התסכול בגלל הקריירה התקועה שלכם, אתם אוכלים את עצמכם וממשיכים להיות תלויים כלכלית בבן/ת הזוג האוכל/ת את הלב. תעשו הכול לשנות את התמונה, חפשו הזדמנות לפריצה בתחום הלימודים והקריירה, כי אתם יודעים שזה לא יבוא לבד בלי מאמץ רציני מצדכם. אברי הנשימה, הברכיים והשכמות (בעיקר בצד הגב השמאלי) רגישים יותר. תחושת הבדידות מכאיבה מאוד למרות שעשיתם צעדים משמעותיים לקראת קשר כלשהו שישתפר או/שיבוא. חפשו יועצים טובים המסוגלים להוציא אתכם מעבדות לחרות או מחושך לאור גדול.

אריה
23.7-22.8

שבוע של מבוכה בתחום החברתי בנוגע למה שכביכול אמרתם. מכשולים אפשריים או דמיוניים בנוגע לעבודה ולצד המשפחתי-רגשי ממשיכים להטריד את מנוחתכם בגלל שמועה או אמירה שלא הייתה במקום. בתחום החברתי ובכול תחום כלשהו, הגיע הזמן שתביעו את עמדתכם בקול צלול וברור, כי אם לא כן ימשיכו להרוס אתכם 'ברכות מזויפות'. דאגות, פעולות או דחייה ביחס לירושות או לכספים המגיעים לכם מזיקות לבריאותכם ולכל הנוגעים בדבר - בבית או בבית ההורים. מישהו יבקש את חברתכם בדרך עקומה ומלחיצה מידי. יזמים: שיחה/או מגעים עם הנוגעים לכספים הציתה חלום ישן להזדמנות עסקית שתצית בכם תקווה מחודשת בדרך לעושר ואושר. חפשו יועצים טובים.

בתולה
23.8-22.9

אתם חזקים יותר השבוע, בריאים יותר ומוכנים לאתגרים עכשוויים, חדשים או מחודשים. בימים אלה אתם צריכים לעצור ולחשוב על איך לגרום לאחרים להעריך את שצברתם והענקתם רגשית וכספית כאחד ושלא לזלזל בכם עד כדי שאתם נעלבים ונסגרים מחדש. ויכוחים על רקע אישי במסגרות תעסוקה מעוררים בכם סלידה או לרצון לקום וללכת. הפנויים: בן/ת הזוג מהסס/ת בקשר אליכם, אבל גם הפעם אתם מרגישים את אותו הדבר לטוב ולרע. הזה זמן לפתור בעיות המאיימות על שלוותכם האישית או המשפחתית, עוד לפני שיגיעו ויקישו על דלת ביתכם, או על דלת הילד/ה. פנו ליועצים מקצועיים בנוגע לכל הפוטנציאל החסום בתחומי קריירה, כפסים, לימודים ואהבה/

מאזניים
23.9-23.10

המאזניים מרגישים את חוסר היכולת להחליט החלטות חשובות שצריכים לקחת אודות: עבודה, קריירה, זוגיות, נישואין וגירושין. חפשו את מסלול הצמיחה דווקא בתחום הקשרים עם אובייקטים האוחזים במשרות רמות העשויים לסייע לכם לדלג על מהמורות הדרך להצלחה. מחשבות על עתיד הילד/ים נותנים את הכוחות להמשיך והם אלה שיהיו מבחינתכם במרכז. התרכזו בפיתרון בעיות שלכם ופחות של אחרים. שימו לב לתחום הניהול, העסקים, הלימוד והיוזמה. בקרוב: טוב יותר בתחום הזוגי והכספי. חפשו פרצה בתחום הקריירה. דברים שנאמרו בהיסח הדעת יעלו בכם חשש, קינאה או כעס טיפשי ומיותר. מייל או צלצול ספציפי חשוב/ים הם מהדברים להם אתם מצפים השבוע. פנו ליועצים בנוגע לקריירה ולזוגיות.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מתוסכלים בעבודה. אל תפגעו בעוצרים אתכם מלהתקדם. זכרו שלא ההר הגבוה זה העוצר אתכם, אלא שזו רק האבן המונחת בלב העשויה מדמות שאתם מסרבים לשכוח. זה הזמן לחזר ביתר מרץ ואהבה, אחר בן/ת הזוג. שימרו על בריאותכם הנפשית אל תשמרו הכול בבטן כמו שכל הזמן אתם עושים, היפתחו קצת לשינויים במבנה האופי, ספרו לאחרים מה אתם עוברים ומה הכי כואב לכם. זה הזמן הכי נכון לעשות זאת. כספים יגיעו מהר משאתם חושבים. הודעה משמחת הקשורה לאירוע הקשור לאנשים קרובים תגיע לידיעתכם. מזה זמן מה מסתמן שעניינים הקשורים בשינוי הרגלים ואורך חיים בריא מאפיינים את דרככם החדשה.

קשת
22.11-21.12

למהמרים שביניכם השבוע: זכרו את שעברתם בשנה שעברה. לכן ובעקבות זאת, מומלץ לפעול בזהירות ,אחרת תאבדו את מרבית השקעתכם בבורסה ובכל תחום כלכלי אחר. מוטב שתשקיעו בבית ובעניי ביתכם הקודמים לכל שיקול והימור. תבצעו פסק זמן מחיזורים אחר בן/ת זוג שלא יוצאת לכם מהראש וגם מהחיים. כספים בדרך אליכם וכאלה שאתם לא יודעים עליהם. לבעלי עסקים בתחום היופי והבריאות: זה הזמן היותר נכון לפרסום שכן אזור תחילת חודש מרץ לא יהיה טוב לכך בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי. פנו ליועצים בנוגע לקריירה ולזוגיות. הזמן ללמוד את צעדי הריקוד הרומנטי והאינטימי. לכן חפשו יועצים המומחים לנושא החשוב לכם מאוד.

גדי
22.12-20.1

אל תפגעו בעוצרים אתכם מלהתקדם. לא להיכנס למעגלי הדיכאון החוזרים על עצמם כל אימת שחוסמים אתכם. דברו עם אויביכם, הזמינו אותם לכוס קפה, גם אם אתם נרתעים או קצת שונאים אותם. זכרו שאתם כבני מזל גדי עוברים משברים רגשיים בצורה הכי קשה ביחס לשאר בני גלגל המזלות. הימנעו מרגשות קינאה או מכעסים מיותרים. העסק העצמאי עליו חלמתם מנקר לכם בראש ולא מניח לכם לתפקד באופן רגיל ורגוע. אתם מאוד פגיעים ופוחדים לנסות את מזלכם כי איבדתם פעם את כל מה שהיה לכם ומתוך כך הנכם חוששים לנסות שוב. חפשו שלום במסגרות כובלות, ואת ההבנה מול בחיר/ת ליבכם. חפשו יועצים טובים.

דלי
21.1-18.2

אתם חזקים יותר השבוע, בריאים יותר ומוכנים לאתגרים עכשוויים או חדשים. אתם עומדים בקשר עם גורמים בתחום הקריירה. חוסר הוודאות לגבי הקשר המחייב והרגשי מונע מכם להמשיך הלאה למציאות ולמחויבות אחרת. אתם פשוט רוצים לדעת היכן אתם 'עומדים'. לרומנטיקנים השבוע: הימנעו מהתרסות כלפי בן/ת הזוג, אחרת תרגישו שידכם מגששת באפילה. לבעלי המרץ: במקום לשבת ולקנא באלה שיש להם, זה הזמן לפרוץ במישורי תעסוקה בדרך שעד כה לא נקטתם בה. זכרו ששמות המשחק הם: יוזמה, נחישות, דבקות במטרה והתמדה. השקיעו בנשמה, היפתחו אל הטבע, אל אחרים ואל עצמכם וצאו מהבית לגלות את החיים האמתיים ותנצחו. מישהו חיובי/ת /ת/יחכה לכם עם אהבה ורצון לעזור בהמשך הדרך.

דגים
19.2-20.3

השבוע בנושא תעסוקה וקריירה: אתם טיפה מבולבלים וצריכים להיזהר שלא לתת לאחרים לנצל את תמימותכם, גם אם אתם זקוקים מאוד לכסף ולקשרים. רגשות עזים כלפי אהבת החיים שלכם ייתקלו בהיענות חלקית, מרומזת וכלל לא מספקת. תזוזה כלשהי חיובית מאחורי הקלעים בנושא משפטי או במהלך מאבק לקבל את שמגיע לכם. אתם מרגישים משהו מוזר שעובר עליכם מבחינה גופנית אבל תמיד מבטיחים לכם שאתם בריאים ובריאותכם מושפעת מלחיצות נפשית ממושכת. זה הזמן להגדיל את מרחב החלום ולהגשימו. המפתח להצלחה תלוי ברצון שלכם ללמוד לפתח את הצד בו אתם ניחנים ושקיבלתם אותו במתנה. היצמדו למחשבה החיובית והיצירתיות שבכם, כי רק כך תגיעו לאופקים רחוקים ורחבים יותר.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay