בשנים האחרונות גם אתם, כמו לא מעט ישראלים אחרים, החלטתם להרחיב את העסקים שלכם אל מעבר לים? אם כך, ברור מדוע אתם מתמודדים מידי פעם גם עם בירוקרטיה שאינה פשוטה. חלק מהדילמות תמיד קשורות לרווחים שלכם, כי אם העסק שלכם מרוויח גם בחו"ל, טבעי שתרצו להעביר את הכספים גם לכאן פעם בכמה זמן. אומנם יש גם אנשים שינהלו חשבונות בנק בחו"ל ואז ימנעו מהצורך הזה, אך לא תמיד זה המצב. לכן, במידה וגם אתם מתעניינים בנושא של העברה של כספים מחו"ל, כדאי שתדעו שמדובר על עניין מורכב ביותר. למעשה, העברה של כספים מחו"ל שלא תתבצע בצורה נכונה וחוקית עלולה לסכן אתכם מאוד ולכן חשוב לעשות את הדברים בהתאם לחוק המפורש. 

העברת כספים מחו"ל – איך עושים את זה נכון?

רוצים לבצע העברה של כספים מחו"ל אבל אין לכם מושג איך עושים זאת? רוצים להבטיח שלא תשלמו מיסים כפולים ושהכסף גם לא ילך לאיבוד בדרך? אם כך, אולי ינחם אתכם לדעת שאתם לא היחידים שמתמודדים היום עם הסוגיה הזאת. לכן, בפעם הבאה כשאתם רוצים לבצע העברת כספים מחו"ל כדאי יהיה לפנות תחילה לאנשי מקצוע מובילים שיוכלו לעזור לכם. זה לא משנה אם מדובר על העברת כספים מחו"ל או על כל עבודה מקצועית אחרת שקשור לכספים, כי בכל מקרה חשוב להתייעץ תחילה עם המומחים. לכן זה הרגע לפנות אל עורך דין בנקים, כי הוא האדם שיידע לעזור לכם בצורה הטובה ביותר. עורך דין בנקים מכיר את החוקים, מכיר את הבנקים השונים ויודע איפה העברת כספים מחו"ל יכולה להיות גם יותר משתלמת כלכלית, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם פונים לאיש מקצוע כזה?

כך תבחרו לכם עו"ד מתאים

הדילמה שלכם קשורה לא רק לשאלה איך להעביר כספים מחו"ל אלא גם לאיזה עורך דין לפנות? אם כך, אין ספק שאנחנו יכולים להבין ללבכם, שכן אם יש משהו שלא חסר בישראל, אלה מומחים בתחומי עריכת הדין השונים. לכן עולה השאלה מה ההבדל בין עורכי הדין השונים ובעיקר, איפה מחכה לכם איש מקצוע טוב ומנוסה יותר? לכן אנחנו מציעים שתבדקו בשבע עיניים לאיזה עורך דין אתם מתקשרים ובידי מי תפקידו את האחריות על העברת הכספים. אתם לא רוצים להסתבך ולכן עדיף יהיה לבחור עורך דין:

  • שיש לו ידע בנושא הספציפי הזה
  • שיש לו הרבה לקוחות מרוצים
  • שיוכל להיות זמין עבורכם, גם אם מדובר על זמינות לשאלות שונות
  • שלא יגבה מכם עמלה מוגזמת על שירותיו

לכן עדיף יהיה להתחיל לחפש בנחת כבר עכשיו את עוה"ד המתאים, כי מה פתאום שתבחרו בצורה שרירותית את האדם שילווה אתכם לכל אורך התהליך הזה?