טלה
21.3-20.4

השבוע הוא הזמן המושלם לקיים דו- שיח עם כל גורם שיכול לעזור לכם לשנות את חייכם לטובה - בעיקר בתחום הרומנטי-רגשי. עליכם להפעיל את הראש כמו שבני מזל טלה יודעים לעשות והפעם יותר מאשר את הלב. נסיעה שתכננתם רבות, תצא אל הפועל בקרוב, אך באיחור רב. אתם מודאגים מקצב ההסתגרות או מליקוי בהתפתחות של הילד/ה ומההרגלים אותם אינכם מבינים מספיק. צפו להתחלות חדשות וממוזלות בתחומים שונים בחיים. אתם מתלבטים בין באם להתחפר בבית או בין לצאת ולנסות להיכלל במעגל העבודה. החששות בהקשרי לימודים והתמקצעות גוברים על ההיגיון. למדו את שפת המחשב קצת יותר. פנו לייעוץ אישי ביחס לצד הרגשי בשאלות לגבי כל המשפחה.

שור
21.4-20.5

מצב כוכבי מסייע לכם השבוע ביחסים עם כאלה שיש להם מטעני כעס וטינה כלפיכם. את מודאגים ממשהו הקשור לרישיון, חוזה, מכירה, קנייה או שיפוץ מבנה קיים. הגדירו את גבולות האהבה כלפי בן/ת הזוג והשתדלו שלא לחצות אותם שוב ושוב לכיוונים קיצוניים, לטוב או לרע. השבוע הוא הזמן להתחלות חדשות ולאהבה לבן/ת הזוג המקורי/ת. החלום לעצמאות ולהצלחה כלכלית קצת מתרחק לאור אי היכולת להגיע למכירות בהספק הרצוי או מסיבות אחרות. זה הזמן לקמפיין פרסום נכון יותר ואינטנסיבי. טרדות היום והשעה, ייעלמו כלא היו, בחברת המשפחה הקרובה. מומלץ לפנות לייעוץ לגלות מה אתם לא עושים נכון, כלומר לגלות את נוסחאות הטעות שלכם.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם מרגישים הרבה יותר תקועים מאשר בימים רגילים. לפנויים: אתם מפנטזים הרבה זמן סביב הנושא הרומנטי ומסרבים להאמין שאולי מתעתעים בכם ומטילים עליכם אשמת שווא. עכשיו זה בדוק: טוב ליבכם מכשיל אתכם בדרך להשגת המטרות ואתם לא יכולים להחליט החלטות פשוטות, למשל בין להפעיל את השכל או בין להחליט עם הלב. אתם לא מסוגלים לקום ולעזוב מערכות יחסים מסיבות ידועות. אתם נתקפים בפחד נטישה ובקנאה. אתם מחפשים יד מכוונת שתיתן לכם הבנה למה שאתם עוברים ולאן אתם פונים. אתם לא מצליחים לחסוך כספים ופתאום דואגים מה יקרה לכם מחר. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנושאים החשובים והיקרים לכם באמת.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם יוצאים עם חברים לבילוי מהנה. בעקבות זאת תתגעגעו לאהבה ולימים רומנטיים שחוויתם בעבר וזה מהווה מבחינתכם 'כתיאבון שהחל עם האכילה'. היזהרו מאנשי טלמרקטינג חסרי רסן שינסו לשכנע אתכם לחתום על עסקאות רמייה. בנקודה זו מומלץ להיות חזקים ולמחוק את הנאיביות המאפיינת אתכם מעת לעת. קשרים ישנים יבואו לעזרתכם בנוגע לסוגיה משפטית וכנגד מוסדות המתחמקים מאחריות כשהם: מכחישים, מפזרים עמימות וערפול בנוגע לזכויותיכם. קשרים מעוררי תקווה לקידום יתהדקו בעבודה. דורשי העבודה ימצאו הזדמנות לשנות את גורלם. יוזמה של אחרים תוביל אתכם למחשבה אודות עתידכם הכלכלי. אתם לא מספיקים לעשות סידורים דחופים. החד הוריים ירגישו את הבדידות באופן מכאיב. התרכזו בחברים ובמשפחה.

אריה
23.7-22.8

התנהגות בן/ת הזוג עולה לכם על העצבים כי אתם לא מצליחים להגיע ללב הבעיות. אתם מחפשים את הרגע המתאים לקום ולעזוב, אך נאחזים בסיבות ובתירוצים שונים. המפתח לקצה חוט הפתרון הוא: שאסור יהיה לכם להתעלם משני דברים ששמעתם: עיקר ומקור. בדקו את מכלול הדברים ובדקו לאן הם מובילים אותך מבחינת האינטרס האישי. הגיע הזמן שלא תתעצבנו, תשפטו אחרים מבלי לבדוק את מקור הבעיה. כמובן שללא קבלת עצותיי, הצעות הפשרה שוב נופלות על אוזניים אטומות. השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה או לחסכון לטווח הארוך. חפשו באינטרנט אחר הסבה מקצועית ולימודים. חבר/ה ובני משפחה יעזרו לכם לעבור משבר אישי שיתברר עד מהרה ככאב מיותר.

בתולה
23.8-22.9

סוף השבוע יהיה בסימן של החלטה לגבי הזוגיות- לכאן או לכאן. אתם עצובים בלי סיבה. מסוף השבוע עד יום שלישי: אל תפנו את הגב לארבע המשוכות שיעמדו בדרכך והן: האהבה, הקנאה, השנאה והידידות. טפלו בעצמכם ובאהבתכם הטוטאלית. סימנים ראשונים לגמישות כלפיכם מכיוון בני המין השני. שבוע טיפה מבולבל מחכה לכם מעבר לפינה. אל תיתנו לטיפוסים חלקלקים למשוך אתכם להשקעות מפוקפקות. זהירות, שכן האופטימיות שנסכו בכם עלולה לסחוף אתכם לבצע מהלכים הרפתקניים מידי. במישור הרומנטי: מצד אחד אתם רוצים להעז ולהתרגש ומצד שני אתם נדרשים לגלות איפוק וביקורת הסביבתית מגבילה. זה לא הזמן לרכוש דירה, גם אם אתם רוצים מאוד להגשים זאת.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם בעלי אמביציה ומוטיבציה, נצלו זאת ותראו שכר בעמלכם. המצב הכוכבי ירעיף עליכם המון אנרגיה ואומץ. מפגש רומנטי יגרום לכם להתלהבות ולהתאהבות בזק, שכדאי להישמר פן תסתיים באותה מהירות בה החלה. אתם מבקשים לחוות משהו שעדיין לא העזתם לנסות מעודכם. אתם נועזים בהקשרים רומנטיים וברצון למסד, פתאום אתם הופכים למעשיים ולמאוד יעילים עד כדי כך שאתם מצליחים לשבור את הדעה הקדומה בהקשרכם. אתם משקיעים אנרגיות בעבודה, בתחום הבריאות ובעתידכם הפיננסי. תפגשו אובייקט חדש שיציע לכם את כנותו. לחד-הוריים ללא זוגיות: זה הזמן לקשרים חדשים או מחודשים. אחד הילדים ידאיג אותך בקצב ההתפתחות הרגשית ובגלל ביישנותו והסתגרותו, אתם מנסים לעזור בעצמכם ולא מצליחים.

עקרב
24.10-21.11

אל תתנו השבוע למשהו פתאומי להסיט אתכם מדרככם ושעלול להוציא אתכם משגרתכם החיובית. זכרו שלמרות ששמש התקווה מתעכבת לזרוח, היא בכל זאת זורחת ותראה לכם את הדרך - ממש באביב הקרוב. התנזרו מגישה הרפתקנית בנוגע לפרסום, לימודים, נסיעות ועסקים. בעבודה תגלו משהו יוצא דופן במובן החיובי בהשוואה לכלל הדברים שעשיתם השנה. אתם מחכים לתשובה בנושאי תעסוקה, לימודים, עסקים ומשפט. שאלות בנושאים הקשורים לחיי הזוגיות מציקות לכם. לרווקים ולפנויים: אתם מבקשים תשובות מבן/ת הזוג אבל לא מקבלים תשובה חותכת וברורה. החלטות לגבי התייעלות כספית שוב לא מצליחה לכם כל כך. זה הזמן לקבל אומץ ולפנות לייעוץ אישי, אפילו אם אתם חושבים שאי אפשר לשנות כלום.

קשת
22.11-21.12

לפנויים רגשית: תחושת הביטחון תסחף אתכם לעבר כיבושים רומנטיים חדשים וברביעי יתברר לכם שהצלחתם לקלוע למטרה. חלון הזדמנויות נפתח בנוגע: לעבודה, להכשרה, לעבודה ולעסקים. זה הזמן לפרסם את מה שאתם רוצים למכור או בלתת שרות יותר ממוקד מטרה מאשר עד כה. לנשואים: אתם מקבלים מסרים כפולים מכיוון בן/ת הזוג והמרירות מתעצמת בתוככם. הנהייה העיקשת לכיוון חשיפת השורשים המשפחתיים תנצח על נימי הנפש הסקרנית. ענייני ירושות וכספים מעסיקים את הסובבים אתכם בשעה שבתנאים מסוימים אתם מוכנים לוותר. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ולא בכאלה הרוצים לנצל את טוב ליבכם. מי שלא מצאו את האנשים היכולים לעזור לו מבחינה מקצועית, מוזמנים להתקשר.

גדי
22.12-20.1

שבוע של אי הבנה בנושאים שבינו לבינה. לצעירים: אתם נתקפים בכמעט אגרסיביות מול אנשים שמרמים ומתעלמים מכם בנוגע לחוזים או לעסקים. עדיף לפתור בעיות בדרכי שלום או לחלופין בלמצוא הגנות משפטיות מתאימות. שבוע טוב למנוחה ולרגיעה. אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד - היזהרו מנסיעה מהירה מידי. השיפור הכוכבי מביא אתכם לכדי התעניינות לגבי מקום עבודה חדש ומאתגר. במישור הרגשי: אל תתנו לטיפוסים מתנשאים המלאים והמנופחים בגאווה להוריד לכם את מצב הרוח. ירושות וכספים: אל תוותרו למי שההורים העדיפו על פניכם, אין מה לעשות כי המפתח לפתרון כעת נמצא בידי ההורים, אבל הכול תלוי באימא. התקועים מוזמנים לייעוץ אישי בכל תחומי החיים.

דלי
21.1-18.2

השבוע תיפגשו עם חברים יקרים שממש התגעגעתם אליכם. באופן כללי: שיגרת החולין המשעממת מופרת ובמקומה אתם מופתעים לגלות שאתם מושכים אליכם אש ואהבה. הפנויים והאמיצים יזכו לימים מפתים מעוררי רגשות. הנשואים ייהנו מרגעי הקשבה, בחברת אהבתם המסורתית. תרוו נחת מהילדים ומהאחיינים. המחשבות על ייעודכם לא נותנות לכם מנוח. אם חיפשתם את הכוח להפסיק הרגלי אכילה, עישון או כל הרגל מגונה אחר, זה הזמן היותר המתאים לכך. הפנויים יחושו שזה הזמן להתחייב ולסגור על תאריכים בהקשר זה אך יתקלו בסחבת מצד בן/ת הזוג בגלל סיבות שונות ומשונות. זה הזמן היותר מתאים לספורט קבוע שיעזור לכם לשפר את הגזרה ואת בריאותכם.

דגים
19.2-20.3

אתם ממשיכים בפרויקט שלמענו תקדישו הכול. אם תהיו עקביים ונמרצים השבוע, מהר תגלו כי אתם זוכים להצלחה בהרבה תחומים עד כדי כך שלא יהיה לכם זמן אפילו לא לעצמכם. למחפשים לעבור שינוי והסבה מקצועית: גורמי תעסוקה יאירו פניהם אליכם בשלל הצעות. במישור הרומנטי תקבלו סימן חיובי, אבל חוסר הוודאות והצלילות עדיין לא מספקים אתכם בהקשר חשוב זה. המשפחה מעמידה אתכם בניסיון על רקע ירושה או בשל כספים אחרים. בנושאים אלה תרגישו שאתם שוב חווים, צער ותסכולים. הזמן לחפש את הקביעות בקשרים חדשים-רומנטיים. למחויבים רגשית: תנו מעצמכם לבן/ת הזוג ואת תשחקו ברגשות של אחרים כלפיכם, כי צעד אחד יותר מידי ופתאום תמצאו את עצמכם לבד.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay