התחלת את הקריירה כמורה. אלו תובנות לקחת איתך משם להשקפה החינוכית שלך?
"התחלתי את דרכי כמורה חיילת בדימונה, מהמקום הזה גיבשתי את תפיסת עולמי החינוכית שדוגלת באמונה בילד, בערכים שאפשר להעניק לו, הרבה יותר מהציונים שהוא עשוי לקבל. ההשקפה החינוכית שלי היא לראות בכל ילד, לא משנה מהיכן הוא מגיע – כשווה בין שווים שמבחינתו השמיים הם הגבול".
מה גרם לך לעבור למערכת הפוליטית?
"מסלול החיים שלי – הילדה הקטנה מהמעברה בלוד, מפקדת מעו"ז בית"ר, מורה חיילת בדימונה, מרצה באוניברסיטת בר אילן, ראש מטה בעיריית בית שמש, ראש מטה שרי החינוך, התחבורה והמודיעין, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת BRM – כל אלה ניתבו את מסלול חיי והביאו אותי, הילדה הקטנה שעלתה ממרוקו, לסגור מעגל ולרצות להגשים חלום – להיות חלק מהפרלמנט הישראלי".
עברת שתי מערכות פריימריז בהן ניצחת במשבצת שלך. אלו חוויות זכורות לך משם?
"כל מערכת בחירות היא סיפור מורכב בפני עצמו - אני שמה את כל הלב על השולחן, את כל מה שאני מאמינה בו וצריכה לגרום לכמה שיותר אנשים, החברים שלי לתנועה להצביע עבורי. זכורה לי לטובה האהבה העצומה שקיבלתי מאנשים יקרים מכל רחבי הארץ ובפרט מעירנו האהובה בית שמש, 120 חברים מבית שמש יצאו להתנדב בכל הארץ, הוכיחו עד כמה בית שמש היא עיר מיוחדת, שאנשיה יודעים לתת. הם עושים זאת בלב רחב ונפש חפצה - אין עוד מקום בעולם מפרגן יותר וחם יותר מהעיר בית שמש ותושביה, אין מצב שאתה מבקש עזרה ולא תקבל זאת, איפה ישנם עוד אנשים כמו האנשים של בית שמש....".
לאחר שלא מימשת זכיות אלו ולא נבחרת לכנסת, מאיפה הכוח להתמודד שוב?
"המעגל מבחינתי עדיין לא הושלם. על אף שניצחתי פעמיים – פעם אחת במשבצת מחוז ירושלים שהייתה במקום לא ריאלי ופעם במשבצת האישה החדשה, שבתחילה הייתה במיקום ריאלי אך בהמשך נדחקה בעקבות האיחוד עם ישראל ביתנו, לא הגעתי להשלמת המעגל. אולם יש בי אמונה חזקה שהכול זה לטובה ולכן עד למערכת הבחירות הנוכחית שימשתי בעוד מספר תפקידים שהוסיפו רבות לניסיון שלי המקצועי והפוליטי. אציין  שהאהבה שהציבור מראה לי והתשוקה שלי להשלים את המעגל, הם אלה שנותנים לי את הכוחות להמשיך את מסע חיי".
שימשת כראש מטה אצל שרי החינוך והתחבורה. אלו חוויות זכורות לך משם? כיצד עזרת לבית שמש בתפקידים אלו?
"בכל תפקיד שאתה ממלא, מטבע הדברים אתה חושב על הבית שלך, הבית שלי הוא בית שמש. בתפקידים שמילאתי ראיתי בתחילה כיצד ערים אחרות נכנסות לרפורמות ולפרוייקטים ובית שמש לא! זה בער בי והפריע לי. בכל התחנות בחיי ראיתי את טובת העיר בית שמש כהשלכה על טובת מדינת ישראל כולה. כל רפורמה שקידמנו וכל מהלך שהובלנו היו בראיה על התועלת שיביאו גם לבית שמש".
כיצד נוצר הקשר עם ניר ברקת? האם הוא רואה עצמו מועמד לראשות הממשלה ביום שאחרי?
"כשניר ברקת הכריז על הצטרפותו לליכוד, ראיתי בו כח שיחזק את התנועה שלנו, ואין לי ספק שכך גם יהיה. ניר ברקת הוא תוספת איכותית משמעותית לליכוד , החיבור בינינו היה טבעי – לי כליכודניקית שורשית מבית בית"רי ולניר שבמהלך חייו ותפקידו האחרון כראש העיר ירושלים, הוכיח בכל מקום את הקשר העמוק שלו למחנה הלאומי, גם בימים שלא היה פקוד לליכוד, את ההוכחות הוא ביצע בשטח. במשך עשור ניר ברקת פעל בשיתוף פעולה מעולה עם ראש הממשלה וכשם שתמך בו בכל מערכות הבחירות ועזר להביא הישג ענק לליכוד בירושלים אני יודעת שימשיך ויתמוך בו. מקבלת הפנים שקיבל ברקת מראש הממשלה ברגע שהודיע לו על החלטתו להתמודד ברשימת הליכוד אני בטוחה שגם ראש הממשלה רואה זאת, כמו גם שאר הקבוצות בליכוד". 
אם תיבחרי לכנסת באלו תחומים תעסקי? אלו שיתופי פעולה את רוצה לקיים עם עליזה בלוך והשלטון החדש שנבנה בעיר?
"חינוך הוא התחום המרכזי שמוביל אותי במהלך חיי, הוא כל עולמי. אני אוהבת אותו והוא קרוב לליבי. אני מאמינה שאם רוצים לעשות שינוי משמעותי עושים זאת באמצעות מערכת החינוך. יחד עם זאת, ישנם תחומים רבים שקידמתי במהלך השנים – תחומים מוניציפליים, תשתיות, תחבורה, התיישבות בכל חלקי ארצנו ותחומים נוספים. כנסת ישראל ושריה מתוך היכרות רבת שנים עובדים בשיתוף פעולה עם נציגי הליכוד מטבע הדברים. נציגי הליכוד מאוד משמעותיים בקבלת ההחלטות. הליכוד בעיר בית שמש חרט על דיגלו חבירה ושותפות מלאה עם עליזה בלוך וכך פעלו ופועלים נציגי הליכוד מאז הניצחון בבחירות. השתתפתי במערכות בחירות רבות אולם כזו עבודת מטה וחריש לא זכורים לי כבר הרבה זמן. אני מאמינה בשיתופי הפעולה עם עליזה בלוך, ראש העיר היקרה שלנו, עם הסגן שלה, בני משה, וכמובן עם שלום אדרי היקר, יו"ר סניף הליכוד, בעל חכמת החיים המדהימה, שפועל יום וליל ללא לאות אל מול משרדי הממשלה לטובת העיר שלנו. שלום הוא גם המנטור שלי ושל עוד אנשים רבים בבית שמש ובמדינת ישראל כולה. בטוחה ששיתופי הפעולה האלו יניבו פירות רבים לעיר בית שמש. אהיה נציגה של אמת לעירנו האהובה".
איך את מסבירה את המהפך שהיה בבית שמש?
"המהפך וההישג הגדול של סיעת הליכוד, באו בזכות אמונה רבה של הנוגעים בדבר. אנחנו חיים בעיר מורכבת ומיוחדת, מדובר במהפך שייטיב עם כל תושבי העיר – דתיים, חרדים וחילוניים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים. כמו שידענו עד היום לחיות בצורה טובה אחד עם השני, כך גם לאחר החילופים בתפקיד ראש העיר, אני בטוחה שנמשיך לצעוד קדימה ביחד".
ממה לדעתך נובע הפיצול המטורף שיש היום במערכת הפוליטית? איך זה שאין גוף פוליטי אחד שלפחות על פי הסקרים יכול להוות אלטרנטיבה שלטונית לליכוד?
"הפיצול שקיים היום במערכת הפוליטית נובע מהעובדה שרבים רוצים לעמוד בראש, גם בשמאל וגם בימין. מה שבעיקר מדאיג אותי הוא הפיצול במחנה שלנו, המחנה הלאומי. פיצולים מעין אלה יכולים להביא למפלגות שלא יעברו את אחוז החסימה ויביאו לקץ שלטון הימין. יחד עם זאת, הציבור יודע להעריך את מה שטוב ולכן פעם אחר פעם מביע את הערכתו העצומה לתנועת הליכוד והעומד בראשה, ראש הממשלה בנימין נתניהו. אני בטוחה שגם הפעם עם ישראל כולו, על כלל הגוונים שקיימים בו יביע את אמונו בצורה חדה וברורה במפלגת הליכוד".