נחלת בנימין 52 תל אביב (אנדר 52)

פול האוס הליין החודשי השמח באנדר חוזר עם הבוקינג הכי מרענן שנראה לאחרונה במחוזותינו:

Siege

הבלגי הצעיר נחשב לתגלית הגדולה של לייבלים אגדתיים כמו Toolroom ו-Strictly Rhythm  ומככב מדי שנה בבימת הטכנו בפסטיבל טומורולנד. הטרקים שלו נתמכים בקביעות על ידי אומנים כמו מכל קצוות האנדרגראונד, מאדם בייר עד ניק פאנצ'ולי, מלוקו דייס ועד הוט סינס 82. סיג' משלב האוס, טק וטכנו שלא ישאיר אף אחד אדיש על הרחבה.

בנוסף ינגנו:

DOR DEKEL

LEIBO&ZARHI

TOMAH

בחדר הקטן יחממו:

RAZ ALON & MATAN NARDIA

קצת מינהלות: מספר המקומות מוגבל - הכניסה לאירוע מותנית ברשימות המוזמנים בלבד. אישור הגעה באיוונט איננו מבטיח רישום ברשימת המוזמנים. כניסה לאירוע תתבצע בכפוף לרישום ברשימות המוזמנים אצל אנשי צוות המועדון - ולפי סדר הגעה. עדיפות בכניסה לקהל הלקוחות הקבוע במועדון. לפרטים נוספים אתם יודעים את מי לחפש...

--- Sunflowers X Beit Maariv Present ---

Zero Gravity - 12 hours in space

לוקחים את החיבור בינינו לשלב הבא - מסע של 12 שעות שישנה את חוקי הפיזיקה - בית מעריב והחמניות נפגשים באומן 17 לשבת אחת נטולת כוח כבידה ומלאה במוזיקה וריגושים עם ליינאפ מפואר ואורחת מסעירה לייב:

Giorgia Angiuli

איך להגדיר אותה? היא מוזיקאית מולטי אינסטרומנטלית, מלחינה בעלת השכלה קלאסית, מפיקה ששבתה את לבם של לייבלים כמו סטיל פור טאלנט, קרוסטאון רבלס, קיי.אם.אס, סיסטמאטיק וסוארה, ומעל לכל יוצרת של מופע אלקטרוני שמהמם את העולם פעם אחר פעם והפך אותה לאמנית ויראלית ופופולרית בכל קנה מידה ולבוקינג מבוקש עבור המועדונים והפסטיבלים הנחשקים ביותר.

מה סוד הקסם שלה? האם השילוב בין פופ, טכנו והאוס? או שזה השימוש בווקאלז החלומיים שמעבירים את המאזינים למימדים אחרים? האישיות הכריזמטית והצבעונית והווידאוז היצירתיים? אולי השילוב של שלל כלי נגינה לא טריוויאליים? כנראה שהכול יחד - מה שבטוח, הקומבינציה הזאת סוחפת רחבות בסערה ומשגרת אותן למקום בו אין יותר חוקים ואין כוח משיכה - רק תנועה בחלל בין צלילים מענגים.

לפני, אחרי ואי שם בחלל לא חסכנו בכישרון וכשאנחנו אומרים שלא חסכנו אנחנו מתכוונים לזה:

Jenia Tarsol

Uriah Klapter

Sean Doron

Adir Saraga

Dor Reuveni

Takiru

Tomer Mosko

Shay Gilinsky

Nir Faibish

Timoti & T-Puse live

מחכים להמריא איתכם.

2.2.19

Doors open - 15:00

שימו לב!

מספר המקומות במועדון מוגבל והכניסה אליו תתבצע בכפוף לרישום ברשימות מוזמנים אצל צוות המועדון ולפי סדר הגעה, עם עדיפות לרוכשים במכירה המוקדמת. אישור הגעה באיוונט זה אינו מבטיח להיכלל ברשימות המוזמנים.