מה זה מיתוג לחתונה?

מיתוג של חתונה הוא בעצם יצירת קונספט עיצוב אחיד שאמור לקדם רעיון/סגנון עיצובי אהוב על ידי חתני השמחה. למעשה מדובר בשדרוג משמעותי של החתונה שלכם מחתונה סטנדרטית לחתונה שמשדרת יוקרה ופונה באופן פרטני ונעים לכל אחד מהאורחים שלכם.

אילו פריטים אנו יכולים למתג?

מיתוג לחתונה כולל בעצם הדפסה על מוצרים שונים שאמורים לעצב את האווירה הכוללת במקום, החל מעיצוב ההזמנות לחתונה, דרך עיצוב המעטפות שבאזור הכניסה, עיצוב אזור הכניסה בצורה ממותגת המתאימה לקונספט, בניית עיצוב לוגו מסוגנן עם השמות של בני הזוג, עיצוב של המפיות, תפריט אישי לאורחים, מפות מעוצבות, תחתיות לכוסות/צלחות, קיר מעוצב לצילומים ועוד.

מי באמת מזמין מיתוג אישי לחתונה?

זוגות שרוצים שהחתונה שלהם תהיה מאוד מיוחדת וייחודית. המיתוג אמור להוביל ליצירת קונספט ייחודי ומיוחד משלכם, תוך התאמת התפאורה לעיצובים ולקונספט הנדרש. האורחים שלכם יישארו פעורי פה כאשר ייראו את מידת ההשקעה שלכם באירוע ובהם וייהנו מכל רגע. אין ספק כי זהו מדד לכך שהלקוחות שלכם ייזכרו את האירוע שלכם לאורך שנים וייהנו ממנו.

כמה עולה שירותי מיתוג לחתונה וכמה זמן מראש מומלץ שלכור את החברה?

עבודת העיצוב הגראפי תנוע בדרך כלל בין 500 ל-2000 שח לחבילה הכוללת מגוון סוגים של מוצרים עליהם יודפסו העיצובים. כמובן שזה תלוי בכמות הסקיצות הנדרשות, במעצב, באפיון העבודה ועוד. מלבד זאת, הסכום הזה לרוב לא יכלול את המוצרים עצמם (כלומר לא את המפות, המפיות, המעטפות, ההזמנות ועוד) שכן אלה יהיו במחיר נפרד.

חבילת מיתוג לחתונה כדי להזמין לפחות כחודשיים מראש, כיוון שיש את עבודת העיצוב הגרפי מרגע הפגישה הראשונה ועד השלמת העיצוב הסופי. כמו כן יש לקחת בחשבון את זמן ההדפסה של המוצרים. אם אתם לא רוצים לקחת סיכון שמא משהו לא ייצא טוב בהדפסה ותצטרכו לבצע הדפסה חוזרת כדאי יהיה לכם לפנות אפילו כ-3 חודשים מלפני החתונה. ניתן לעשות את הכול גם בזמן קצר אולם כאשר הכול בלחץ יש נטייה לדברים לצאת פחות טוב או נכון וכמובן לעלות לנו הרבה יותר כסף.

כיצד לבחור את חברת המיתוג וההדפסות המתאימה לנו?

ראשית, אין כמו פגישה כדי לקבל אינטואיציה מדויקת יותר לגבי נותן השירותים שאנו רוצים לעבוד אתו. הפגישה תספק לנו מדד לגבי רמת האכפתיות של בית העסק מאתנו וכמה הוא רוצה לתת לנו שירות מכל הלב. אין זה אומר שהם צריכים להקדיש לנו ימים שלמים של עבודה בתמורה לשכר צנוע, אלא פשוט לגישה ולהרגשה שניתנת לנו בעת קבלת השירות. כמו כן חברה זו צריכה להיות פתוחה לרעיונות שלכם ולמה שאתם רוצים להעביר. כמובן שכדאי לראות את תיק העבודות של החברה על מנת להתרשם מעבודותיה. חשוב לקבל צפי מהחברה בנוגע להגשה כדי להתאים אותו לספקים האחרים המדפיסים את המוצרים ולהספיק להתרשם מהכול טרם החתונה על מנת שיהיה זמן לביצוע הדפסה נוספת במידת הצורך. ישנן חברות המקושרות לבתי דפוס ומספקות את שירות הגרפיקה בנוסף לשירותי ההדפסה במחיר משתלם. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ אודות מיתוג לחתונה שלכם.

צילום אילוסטרציה - Pixabay