מליאת מועצת העיר הופכת עם השנים להצגה הכי טובה בעיר. בהיעדר  תרבות על בסיס יום יומי, הופכת המליאה לעוד הצגה, הצגה בעלת משמעות שרבים מבני העיר באים ומבקשים להיות נוכחים בה. לא רק  בשל אהדה למחנה זה או אחר, ולא רק בשל רצון לדעת על  דרך טיפול העירייה בנושאים חשובים, אולי גם  ליהנות  ולהקשיב לויכוחים הלוהטים המתנהלים בישיבות.

את השידור החי של המליאה האחרונה ברשת החברתית ביקש חבר מועצת העיר  שלמה ברילנט  מיהדות התורה (דגל) לממן מכיסו. ברילנט שמגיע למליאות מוכן וערוך כדבעי,  רוצה בודאי להאדיר את שמו וגם להוכיח שהוא בא לעבוד למען הציבור, כדי לתת לתושב את המגיע לו.  ברילנט מבין , שידור חי יוסיף לו נקודות. 

ואם כבר שידור חי, הציע ברילנט לראש העירייה ד"ר עליזה בלולך,  גם להוסיף כיתוביות או  להביא מדברר בשפת הסימנים את הנאמר לכבדי שמיעה. ברילנט נימק שיש עניין לא רק לו אלא גם לראש העירייה שביקשה אף היא להעביר בשידור את המליאה אל מחוץ לחדר הישיבות, להגע לכלל האוכלוסיה.  ראש העיר ד"ר עליזה בלוך לא פסלה את הרעיון. 

בינתיים נציין שאת המליאה האחרונה לא ראו בשידור חי  בקומה התחתונה ומי שבאמת רצה לצפות יכול היה לצפות בה ברשת  החברתית בדף הפייסבוק של שמשנט.