Thursday 10/1 Wicked: Hyenah,Jimi Jules, Magit Cacoon & More

אנחנו במסע לחיפוש החלל המדויק לארוע המושלם, במיקום מרכזי, כמובן בלב בתל אביב.

ואנחנו אוהבים להפתיע אתכם... והפעם שוב הבאנו לוקיישן בתולי שמעולם לא היה בו אירוע מסוג זה. צפו לרייב מהחלומות.

Hyenah

(Watergate, Rise)

האמונה שלו בחיוביות, באחדות, בכאן ועכשיו, בחום, באהבה ובמוזיקה שנוצרה ביבשת המופלאה בעולם הפכו את היינה לאחד השמת המעניינים של התקופה. צרפו לזה את המסכה המסתורית שאיש לא פענח וריליסים בלייבלים הגדולים בעולם, רמיקסים חמים ותקלוטים שהעניקו לו בתחילת 2018 את תואר אמן האפרו-האוס הטוב ביותר.

הוא מזמין אתכם להתעלות – 'רייז' - כשמו של ליין האפרו-האוס המצליח שאותו הוא אוצר מדי חודש במועדון ה'ווטרגייט' הברלינאי עם שותפו פלויד לאבין. ברשימת האורחים של השניים נמנים בלאק קופי, הנריק שוורץ, אושנלאדה, מודימן ועוד רבים וטובים.

Jimi Jules

(Watergate, Innervisions)

ג'ולס הוא אחד השמות החמים והמבטיחים בסצנת הקלאבינג האירופית עם קו מוזיקלי אקלקטי שנע מהאוס מלודי עם השפעות אפריקאיות ועד טכנו מנתץ רחבות. עם שורת רליסים מרימים בלייבלים כמו קוקון ואינרוויז׳נס הוא קיבע את מקומו כנשק יום הדין של השמות הגדולים וכמפיק וכדי.ג'יי. שסומן כמי שעתיד להכתיב את הטון בשנים הקרובות.

השילוב הייחודי בין הטעם שלו לבין הכישרון שבא לידי ביטוי בהפקות שלו הוביל לתוצאה המתבקשת - שיתופי פעולה מעוררי קנאה עם אייקונים כמו הנריק שוורץ, אנדהים, הו מייד הו ואנדראה אוליבה ויומן תיקלוטים צפוף לצד גדולי השמות.

בגזרה המקומית סוללה מעוררת תאבון וכבר ממש לא רק מקומית:

Magit Cacoon

.כמה אנחנו מתרגשים שהיא באה, אחרי כמה וכמה ניסיונות לארח אותה, עד עכשיו לא הצלחנו לתפוס אותה בין גיג לגיג על קו תל אביב, ברלין, מקסיקו ושלל לוקיישנים נחשבים בעולם - הפעם תפסנו וזה כיף גדול.

השניים הנוספים, שגם נותנים עבודה בגזרה הבינלאומית עם קריירות שלא מפסיקות להמריא, הם כבר סיפור קרוב ללב ומנגינה חוזרת על במת וויקד, אין צורך להרחיב יותר - יש פה נבחרת של העולמות:

Sean Doron

Kadosh.

הליינאפ המפואר הזה יצבע את הלילה בצלילים באחד החללים הכי מדויקים בתל אביב, שיותאם בדיוק למידותינו ולשנה החדשה שמצפה לנו, לקראת מרתון מוזיקלי של 10 שעות (!) לצד חלל ארט שבו יציגו אמנים שיתנו גם את הזווית הוויזואלית הנכונה ללילה הקסום הזה.

מתחילים ב-22:00, מסיימים אי שם בבוקר.

המיקום יפורסם לרוכשי הכרטיסים בסמוך לאירוע, אבל סמכו עלינו שגם הפעם זה נוח וקרוב.

מספר הכרטיסים מוגבל בהחלט.

אל תישארו בחוץ.

עדיפות בכניסה לרוכשים מראש במכירה המוקדמת לחברי וויקד המאושרים באתר. אישור הגעה באיוונט אינו מבטיח כניסה למקום.

המקום הבא שלכם - פאבלו!

היי לכולם, תזכרו טוב טוב איפה קראתם על זה בפעם הראשונה ותאמינו לי שגם לא האחרונה!

אי שם, בלב נמל תל אביב, נרקם לו מקום מהאגדות עם חצר לאפטרים מושלמים ועם אווירה שיש רק אצלנו במקומות שלנו...

המקום נבנה בימים אלו עם עיצוב חסר פשרות ועם מערכת סאונד אימתנית שלא תבייש אף די.ג'׳י. שיגיע להתארח אצלנו! התאריך המיוחל לפתיחה יפורסם ממש בקרוב.

בינתיים, תתחילו לשנן את השם הבא בעולם חיי הלילה של תל אביב 'פאבלו' לאונג׳ בר יוקרתי עם ניחוח של חו״ל...

לפרטים נוספים ומידע על תאריך הפתיחה מומלץ מאוד לעקוב אחרי בפייס / אינסטוש וכו וכו ohad levy jet.