בית משפט זיכה סטודנט מאשמת תקיפה. על פי כתב האישום, הסטודנט הגיע לעבודה בקמפוס, ומאחר שלסטודנט לא הייתה תעודה מזהה, המאבטח ביקש ממנו להמתין בצד עד להגעת סייר ביטחון. על פי כתב התביעה, כאשר הסייר הגיע ושוחח עם הנאשם בצד, המאבטח התקרב אליהם. הנאשם, כך נטען, היכה בפניו של המאבטח עם הטלפון הסלולארי שלו וגרם לו לחבלה.

הסטודנט הכחיש בחקירת המשטרה את המיוחס לו וטען כי כאשר שוחח עם הסייר, המאבטח הגיע והניח יד על כתפו. לטענת הנאשם, הוא ניסה להסיר את ידו של המאבטח ובטעות נתן מכה במשקפיו.

סנגורו של הנאשם, עו"ד יצחק בן חמו, הוסיף והדגיש מחדלי חקירה של המשטרה, ביניהם אחד משמעותי: מחומר החקירה עלה, כי המאבטח קרא למאבטח נוסף בעקבות התנהגותו של הנאשם, אולם מאבטח זה לא זומן להעיד בבית המשפט, וכלל לא נמצא ברשימת עדי התביעה.

"מחדל זה רובץ לפתחה של המאשימה, באשר ייתכן ועדות המאבטח הנוסף הייתה שופכת אור על האירועים המתוארים בכתב האישום. מחדל זה פוגע פגיעה של ממש ביכולתו של בית המשפט לרדת לחקר האמת", קבע השופט ארז  נוריאלי, אשר כתב בהכרעת הדין כי הוא מאמין לכך שהסטודנט ניסה להסיר את ידו של המאבטח מכתפו ופגע בו בטעות. לדברי השופט, התביעה לא הצליחה להוכיח את אשמת הנאשם מעבר לכל ספק סביר ולכן הורה כאמור על זיכויו.