טלה
21.3-20.4

אתם מנסים לשפר משהו הקשור לעצמכם. בגדול, הצד הכלכלי לא רע ובסימן עלייה חיובית ומתמדת. פחדים הקשורים לבן/ת הזוג נעלמים לזמן מה וזה קשור לתחושה שלא אוהבים אתכם, כמו בהתחלה. צמצמו את ביישנותכם הטבעית והאגו העוצר בכם מלהתקדם בכל הרמות והסולמות הערכיים. גורם חיצוני עוין ימשיך לעכב אתכם מלהתקדם לעבר עצמאותכם האישית הישנה והנשכחת. אתם מחפשים כוח על ידי שמירת הכעסים הישנים והמאוסים. הגיע הזמן להבין כי הדבר מחבל בחיי המין והאהבה שלכם כבר המון זמן.

שור
21.4-20.5

אתם מחפשים צדק ביחס לירושה או למשפט. עליכם לדעת שבשורה משמחת אודות כספים תגיע לאוזנכם אם רק תחפרו קצת למטה, כדי לאפשר לה להגיע אליכם כמחייכת וכמחבקת. עובדה ידועה היא שאתם קלילים, שקופים, וטובים מידי, בגלל זה אתם נפגעים. השבוע, לצערכם, זה יבוא לידי ביטוי מלא וכואב. במישור התעסוקה אתם בלבטים. קריירה: למרות שתקבלו יחס טוב, עדיין לא תהיו מרוצים מהתוצאה. התארגנו למסיבה לכבוד מי שאתם הכי אוהבים ושאי הנעימות מלווה אתכם בנושא האירוע המדובר.

תאומים
21.5-21.6

אתם רוצים אך ורק אהבה אמתית וטהורה ולכן אתם ממשיכים לשלם על כך ביוקר. אתם נתפסים כמובנים מאליהם בקשרי זוגיות. בזמן האחרון ובפרט השבוע, זה עולה לכם לראש. זה הזמן להאמין בעצמכם, חפשו את הפריצה הגדולה כעצמאיים. טפחו את כושרכם הפיזי על מנת שיסייע לחוסנכם הנפשי. טיפ: מצב הרוח ישתפר רק במידה ותנסו לפרוץ את מעגלי בדידותכם רבת השנים. אל תצפו לפרגון חינמי מצד בן/ת הזוג ואחרים. האמנים מתחילים להתעורר לעשייה. אתם חושבים על הטיול הבא לחו"ל.

סרטן
22.6-22.7

אתם תקועים במחויבות רגשיות ובפחדים המונעים מכם לנצל את מלוא הפוטנציאל. אתם רוצים שינוי מקצועי ולא יודעים לאן לפנות. שמרו על מצב הרוח, למרות שהמריבות והוויכוחים יהיו כבלתי נמנעים. טיפ: תהילים מידי פעם זה נהדר אבל גם 'לעשות השתדלות זה מועיל. אל תסתגרו במעגלי הרוטינות הישנות והשחוקות. צאו אל קרבת הים וזה יעשה לכם רק טוב. פערי תפיסת העולם בנושא הזוגיות והאינטימיות מובילים אתכם למצב בו בן/ת הזוג לא מבין/ה את הצרכים והציפיות שלכם מן הקשר.

אריה
23.7-22.8

אתם מנסים השבוע להתייעל ומתחשבים יותר מידי בכבוד העצמי של אחרים. זה הזמן להוריד כפפות כי רק כך תרכשו הצלחה. אתם מקובעים בזיכרונות ההצלחה של העבר ונפתוליו הרבים. אל תנסו את זה בבית. אתם צריכים דמות חזקה שתוביל אתכם לשינוי, בכל התחומים הרצויים לכם. חפשו את עצמכם בדרך של יציאה קבועה מן הבית. טפחו את היופי החיצוני, כי זה ישתלם לכם.  יש בכם תסכול לגבי פספוסי החיים. המון זמן רציתם ללמוד, לאהוב ולהתפתח, זה הזמן לחפש זאת באינטרנט.

בתולה
23.8-22.9

קחו פסק זמן, צאו לבלויים קבועים ומהנים ואולי גם לנופש מהמם אחר. בעקבות זאת תגלו סימנים רומנטיים ראשונים. טיפ: האהבה הטוטאלית שלכם מפריעה לכם לתפקד. אתם שונים מאחרים ומרגישים לבד. זכרו: בן/ת הזוג שונה מכם ואתם צריכים לשנות גישה ולדעת על מה ללחוץ. קחו את עצמכם בידיים בנוגע לעצמאות האישית והכלכלית. השאירו השבוע מעט לעצמכם וצאו לבלות, על מנת לפנק את נפשכם הקורסת תחת נטל האחריות. זה הזמן לצאת ולחפש אהבה. אתם מחכים לתשובה מהתחום הכלכלי.

מאזניים
23.9-23.10

אתם פועלים בתחומי התעסוקה ומפגינים עצמאות אישית. רגשית ורומנטית: אתם מרגישים לצערכם שעוד ארוכה הדרך אל האושר. אתם נתקלים בקשיים בלהחזיר את שהיה בעבר בנוגע לבן/ת הזוג. הרבו בחיוכים. המשיכו בשיקום נושא מציאת הזיווג ולביסוס במעגל האינטימי, באופן היותר חכם. הנושא הכלכלי מתנדנד, אבל מה שמעניין אתכם כרגע, זו האהבה הטהורה. לא לחתוך קשרים עם המשפחה. צאו לראות בני אדם באשר הם. חילונים ודתיים כאחד: שאו תפילת הודיה לכוחות העליונים וראו ברכה במעשי ידיכם.

עקרב
24.10-21.11

מילת המפתח השבוע היא להיפתח לגירויים כמו: תפילה לבורא עולם והטבע או לצאת את האורות הנוצצים של העיר הגדולה, כמו שנהגתם פעם לעשות כשעוד הייתם מלאי חיים וחלומות. זה הזמן לגלות שאפשרי לבלות גם בעיר מגוריכם. השבוע כעיקרון אתם מוצאים את הדרך לשרוד במישור הכלכלי. אכזבה: המשפחה תשמח ותפרגן רק אם תמציאו זוגיות מוצלחת. אתם מבולבלים מכך אך לא רוצים לוותר על החופש לטובת ריצוי בן/ת הזוג, הדורש/ת זאת מכם. כספים מתעכבים וכן תוצאת דרישות מרשויות.

קשת
22.11-21.12

אתם מתבלבלים מהמסרים מכיוון בן/ת הזוג או מכאלה שרק התחלתם איתם בקשר. אתם משקיעים בעבודה וחוששים לאבד אותה לטובת מתחרים ואויבים. אין לכם זמן לנשום מכובד העיסוקים וכאילו בורח לכם הזמן בין הידיים. השתדלו שלא לרצות יותר מידי את בן/ת הזוג. הגיע הזמן שתבינו שבהתנהגותכם נקיית הכפיים אתם מזמינים רודנות ושליטה עליכם. זה הזמן שלא להגביל אף אחד אלא לשחרר ומצד שני לקחת את החופש לעצמכם. אתם כעיקרון שואפים לצדק אבל בסוף אוכלים אותה בגלל זה.

גדי
22.12-20.1

למועסקים: חפשו עבודה טובה, דרשו את המגיע לכם מהממונים. בעלי עסק: זה זמן לפרסם, בגדול יותר, ובאומץ. הנשואים יחפשו לדבר עם בן/ת הזוג ולתקן. אתם תקועים אבל מרגישים שאתם לא צריכים אף אחד בשביל להיות מאושרים. חיזרו אל עצמכם, חיו חיים מקביליים הכוללים חיי חברה בריאים ומחודשים. אתם מצליחים לנרמל יחסים מבחינה רגשית, אך חוששים מבגידה ומעונש כלפיכם. תחושת הנטישה משתלטת. במישור העבודה התחושה מעורבת. צד אחד רוצה להצליח, צד שני לנוח או להתפטר.

דלי
21.1-18.2

שימו את הקלפים על השולחן, הורידו אגו, גשו אל בן/ת הזוג והתפשרו ישירות ולא בעקיפין. השבוע אתם צריכים לפעול באומץ ולדבר על מה שכואב. אתם חייבים להבין שלדבר ולהתייחס יותר מידי יפה זו לא המטרה, אלא הטעות ביסודה. חפשו עבודה ומקצוע חדש. היציאות הקטנות אל מחוץ לבית עוזרות לראות את החיים באופטימיות כפי שראיתם לפני שצצו המצוקות הנפשיות. הרבו בשיחות עם המבינים אתכם. התייחדו עם הבורא בתפילה אבל לא לשכוח שבמעשיכם אתם קובעים את גורלכם.

דגים
19.2-20.3

יש בכם כוח מחודש ואתם מנצלים אותו למטרות רווח בעסקים, בעבודה או בלימודים. אתם שוב טועים בקשר שמראש ידעתם שהוא למטרות ידידות, השבוע אתם משלמים את מחיר אשליית גורם ההדדיות בקשר. מישהי/ו/ מהעבר הקרוב/רחוק, ת/י/חפש אתכם, אבל לא ת/ימצא אתכם במקום נפשי/גיאוגרפי, בו השאיר/ה אתכם. ארגנו את זמנכם הדחוק כך שיישאר לכם מזה קצת לבילויים. זוגיות: השתדלו שלא להביא לפיצוץ, למרות שאתם כמזל דגים כרגישים ששוחים לעומק וצריכים טיפ טיפה חופש, חמימות ועומקים בלב של אחרים כלפיכם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay