טלה
21.3-20.4

אתם מזומנים לאירוע ולא מתלהבים, לעומת זאת אתם מתלהבים מתכנון חופשה. לפנויים: אתם מרגישים שניסיתם הכול אבל לא הצלחתם לייצב את האהבה, החומקת לכם בין חדרי הלב הפצוע. אתם מבלגנים את החיים עוד יותר, נוכח הניסיונות לעמוד בתשלומים השוטפים, שנובעים מההוצאות המוגזמות ומטעויות במערכת הזוגית. אתם מרגישים שהעין הבוחנת שבבית וחוסר הפרגון מוציאים לכם את החשק להתקרב. אתם שואפים לשינוי מקצועי, אך לא עושים מספיק בשביל להגיע להגשמה בתחום. חפשו תחום מקצועי משלים, להרחבת אופקי הידע. חוזה השכירות שחתמתם לפני כמה חדשים,  מצית בכם מחדש את הגעגוע, לבית חם משלכם. עליכם להתמיד בחיזורים ושלא לפעול בדרך הפתלתלה בה הלכתם עד כה. זה הזמן לייעוץ אישי ממוקד מטרה.

שור
21.4-20.5

ימי החנוכה חלפו ואינם ואיתם הפנטוז על ניסים ונפלאות. כרגע הנשמה שלכם פצועה מהניסיונות לקבל הערכה ואהבה מצד בני המין השני, שבינתיים גורמים ואחראים למצבי הרוח הירודים והמשתנים הפוקדים אתכם לאחרונה. בן/ת הזוג רוצה להגיע להבנות, אך 'תנאי הפשרה' נראים לכם כתלושים מן המציאות, בעקבות זאת אתם חושבים על הקשר הקודם שהיה הרבה יותר טוב, אי שם בעבר. אתם מחזיקים מעמד בעבודה ומשום מה לא עוזבים, למרות שסובלים מקיפוח מעמדי וכספי. אתם תקועים בחיים ומרגישים חסומים מצד אויבים נסתרים, שכאילו מתפללים ומכוונים שיהיה לכם רע ולא ממש יודעים מי באמת אחראי/י לכך. תחושה שכל העולם נגדכם. המשפחה לא קרובה אליכם כמו שפעם הייתה.

תאומים
21.5-21.6

החרדות בנושא דרך העצמאות אותה בחרתם משתלטת עליכם. איבדתם חבר/ה ומתגעגעים מאוד. הגיע הזמן להיות פחות טובים לאחרים ולהתמקד בעצכם ובמשפחה שבאמת אוהבת אתכם. לא לחתום על חוזים ועל כל התחייבות בעל פה כלפי אחרים. אתם זקוקים לייעוץ בקשר למה שאתם מצפים, במישור הרגש. אתם מרגישים כתקועים במרחבי מדבריות הזמן בנוגע לאהבתכם הגדולה עליה אתם לא מוותרים, גם כי לפעמים אתם לא מבינים למה אתם ממשיכים לסבול. אתם זקוקים להרבה סבלנות על מנת לאחות את שברי הלב והזמן. כספים המגיעים לכם יגיעו בזמן. הקידום שלו ציפיתם מתעכב. מישהו שפגע ושנטר לכם טינה יתנצל בקרוב. 

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם פתאום זקוקים לייעוץ במישורי הרגש, הלימוד והכלכלה, כי אתם תקועים וחוזרים על טעויות העבר. לעצמאיים: זה הזמן לחפש את דרך הפרסום של העסק התקוע ולא לשבת ולהתייאש. אתם זקוקים לשינוי חשיבה בנוגע לאיך אתם מתקדמים הלאה בחיים. כספים המגיעים לכם יגיעו בקרוב. זה הזמן לתבוע פיצויים על נזקים או על דברים המגיעים לכם מכל גורם שהוא. הקידום שוב מתעכב. ימים של חרטה על שלא למדתם את המקצוע שכל כך רצית בו. צלצול, צ'אט או מייל מרגש יוציאו חלק מהייאוש האופף אתכם לאחרונה. הגיע הזמן לחתור יותר רחוק בשטח הקריירה, על מנת להגיע לאופקים רחבים יותר. זה הזמן לייעוץ אצל מביני דבר.

אריה
23.7-22.8

השבוע ולאחר ימי החנוכה הנחמדים מלאי האור, אתם שוב במצבי רוח משתנים. גופנית אתם מרגישים רע אבל חייבים להמשיך ולסחוב את הכאב, מזל שיש בכם קצת הומור ואהבה, אחרת הייתם משתגעים. קבלו את השונה. יש בכם צורך להתחדשות והזמן לחפש תחומי עניין בתחום הקריירה. לפנויים: חפשו ידידות ולא מחויבות. בעבודה אתם תובעים את ההערכה כלפיכם ולגמרי לא שמים לב שאתם מגלים את הקלפים שלכם ושוב נופלים כמובסים לאחור. אם אכן אתם רוצים אהבה כל הזמן ותשומת לב תמידית מצד המעסיקים, דעו לכם שאתם מחפשים את גן העדן הדמיונית במקום הלא נכון, בו בשעה שאתם במציאות. חפשו ייעוץ כדי לפתור בעיות וגם להוציא מן הלב.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם מרגישים בבדידות עזה בכמה מוקדים: במשפחה, בעבודה וביחסים אישיים. טיפ: כדי לפתור בעיות, אתם חייבים למצוא תחילה את עצמכם ואחר את נוסחאות הטעות ואת מפתחות הפתרון. התחילו בכך שתשתדלו לקבל את האחר, לסלוח באמת על פגיעה ממושכת מצד בן/ת הזוג או לכל הקשורים אליכם. ימים של אומץ ואמת תוקפים אתכם ואינכם עוצרים באדום. אתם אומרים מה שאתם באמת חושבים ומצליחים לנצח את החולשה שלכם כלפי מישהו שפגע בכם המון זמן. קחו פסק זמן מעבודה קשה והקדישו קצת את עצמכם לעצמכם. זה הזמן לעצור ולא לחזור ולומר: '"כולתי להיות כך וכך", צאו ואווררו את הכישרונות הנסתרים והגלויים אל האור הנכון.

מאזניים
23.9-23.10

צלצול חשוב או אימייל מרגש יוציאו חלק מהייאוש האופף אתכם לאחרונה. אתם זקוקים לשינוי בדרך החשיבה, בנוגע לאיך אתם מתקדמים הלאה בחיים. הגיע הזמן לחתור יותר רחוק בשטח הקריירה על מנת להגיע לאופקים רחבים יותר. ללא מועסקים: שילחו קורות חיים מעודכנים למקורות עבודה חדשים, ולא לשכוח להגיב מהר להזמנה לריאיון - זה הזמן. השבוע שלכם מסתכם בדגש על מריבות ופעולות שגויות כמעט בכל התחומים. סודות עברכם הרגשיים נחשפים על ידכם ומועברים מכם לאוזניים המתאימות. אתם נשברים מעצם התקיעות בתחום האהבה. מהמקום הזה אתם יכולים רק לעלות. התרכזו בתחומי הבית ומאחורי אנשים אמינים. חפשו ייעוץ כדי לפתור בעיות וגם להוציא מן הלב.

עקרב
24.10-21.11

אי הוודאות לגבי הצד הכלכלי גורם לכם למצבי רוח משתנים. הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. ובמקרה אם אתם עובדים, אז אתם חסרי סיפוק מעבודתכם הנוכחית. זכרו שאף אחד לא יפתור את הבעיות שלכם במקומכם. הכניסו הומור לחיים, קחו הכול בקלות. אתם זקוקים להגדרה נכונה של מהות החיים ומחפשים כל הזמן אחריה. זה הזמן לקום ולגרום לשינוי גורל בעצם העשייה שלכם ובכך לעזור למזל על מנת שיהיה לו הכיף להתדפק על דלתכם. אם בתקופה זו אתם רוצים אהבה כל הזמן ותשומת לב תמידית, דעו לכם שאתם מחפשים את גן העדן בו בזמן שאתם חיים במציאות אחרת. חפשו ייעוץ אישי.

קשת
22.11-21.12

כמעט מצאתם את שביל הזהב בתחום הקריירה אבל השבוע נעצרתם. טיפ: בנוגע לקידום אישי, לצערי, תחכו כחודש ימים לפני שתזכו להגשמה הנוגעת לקידומכם. המצב האישי-רגשי תקוע אבל אתם נדרשים לסבלנות נוכח הבטחות קלושות מצד בן/ת הזוג. זה הזמן לייעוץ מקצועי ביחס לעתידכם הכלכלי והרומנטי. המשיכו לחפש את השלווה כי יש לכם סיכוי לנצח ובגדול. לפנויים: חפשו בעת הזו ידידות ולא מחויבות. הנשואים חייבים לתת יותר האחד לשני. מצב כוכבי גרוע מגביל את יכולת החשיבה והתקשורת שלכם עם הסביבה הקרובה. חפשו חברים ישנים ונאמנים שמהם תשאבו את הכוח להתמודד. אתם יושבים ומסתכלים על החיים ולא יודעים במה להתחיל דברים ואיך לסיים.

גדי
22.12-20.1

השבוע אני מקווה בשבילכם שאכן קיבלתם את האתגר החדש בתחום התעסוקה ושלא היססתם יתר על המידה. במידה וכן, תזכו לקידום תוך זמן לא רב. אתם עצבניים מידי ומתקשים לעמוד בלוחות זמנים הקשורים לכסף, לבנק, לבנייה, לעבודה ולילדים. אתם מצפים שמאמצי ההתייעלות של אחרים למענכם, שהם אלה שיקבעו את הטון לגבי הקריירה התקועה שלכם. המזל תקוע בגלל שכמה אנשים חוסמים אתכם ולא ממש בגלל כשל לוגי רציונלי. החלום לאדמה ולבנייה מתרחק מכם. משהו הסתבך בקשר לדירה או לגבי ירושה הקשורה לכך. החרדות בנושא הדרך העצמאית, אותה בחרתם, משתלטות עליכם. איבדתם חבר/ה ומתגעגעים מאוד. הגיע הזמן להיות פחות טובים לאחרים ולהתמקד קצת בעזרה לעצמכם בעיקר.

דלי
21.1-18.2

יש נקודות אור חשובות המתחילות את דרכן אליכם מזוויות הכוכבים החיוביות. אתם בדרך הנכונה מבחינות רבות. מחפשים אהבה ולא מקבלים? השבוע אתם תובעים את ההערכה כלפיכם ולגמרי לא שמים לב שאתם מגלים את הקלפים שלכם ושוב נופלים כמובסים לאחור. טיפ: שמרו על הקיים אל תתמקדו בשני דברים בעת ובעונה אחת. הסבלנות והפתיחות יהיו מילות המפתח. הכניסו שמחה לליבכם בכך שתמקדו בהווה ולא בעבר ובמה שהיה לכם פעם. צאו ממלכודת האשליות בהקשר של הצלחה מסחררת ותחזרו לחיות בגבולות ההיגיון. שמרו על בריאותכם ובמיוחד את המערכת הרגשית הניזונה מאהבה נכזבת.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם צריכים ללמוד טוב יותר מה רוצה בן/ת הזוג לפני שאתם מסיקים מסקנות שליליות וחושבים שאף פעם לא תהיו מסוגלים להחזיר את אהבתכם לקדמותה. אתם עצבניים מידי ומצפים לעמוד בלוחות זמנים הקשורים: לכסף, לבנק, לבנייה, לעבודה ולילדים. לבעלי עסקים: עננה אפורה וכבדה מאיימת להפיל אתכם לעמקי הדיכאון. לא להתייאש יתר על המידה, זכרו שהתקווה עוזבת אותנו אחרונה. ראיתם את אור התקווה השבוע. אתם בדרך הנכונה מבחינות רבות. שמרו על הקיים, אל תתמקדו בשני דברים בעת ובעונה אחת. תקבלו הודעה כלשהי בדבר כספים המגיעים לכם. ירושות או משפט או כל בירור בעניינכם יקבלו תפנית חיובית. הגיע הזמן לחפש ייעוץ אישי ממוקד מטרה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay