פסטיבל גראונדד: 4-7 באפריל 2019

"התחל רצף ספירה לאחור ... 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0... המנועים מופעלים, אנחנו ממריאים".

הציפור הגדולה חוזרת הביתה!

פסטיבל גראונדד מחזיר לחופי הים האדום בפעם הרביעית את המותג שעשה היסטוריה: שלושה ימים ולילות של מוזיקה ללא הפסקה עם אמני הטכנו וההאוס המרגשים והטובים בארץ ובעולם (ליינאפ מלא יפורסם בקרוב), מיצגי וידאו ארט ותפאורה, פרפורמנס ותאורה מטריפה, לצד הנוף המרהיב של הרי אדום ומפרץ אילת ואירוח מפנק במלונות ומתחמי חוף פרטיים עם שתי ארוחות ביום הכלולות במחיר הכרטיס.

חברי גראונדד, באפשרותכם למלא את טופס קדם-המכירה למלון יו קורל ביץ' על מנת להבטיח את מקומכם איתנו (אל דאגה, פתרנו את נושא המעבר בין המלונות השנה).

עדיין לא חברים? מלאו את הטופס תחילה, והחל מ-1 בינואר 2019 תוכלו להירשם באתר שלנו: we-grounded.com

בתום תהליך ההרשמה ואישור החברות, תוכלו לרכוש כרטיסים וחבילות נופש בבתי המלון לשניים או שלושה לילות - דרך האזור האישי שלכם באתר. מספר הכרטיסים לפסטיבל מוגבל.

 

חמישי אנדר 52: רגע שיא

עזבו אתכם מהייטק ניישן וכל מיני המצאות ופיתוחים - יש גאווה ישראלית אחת שאנחנו רוצים לדבר עליה, כזאת שלא מפסיקה להשאיר את העולם מתחנן לעוד, קוראים לה Magit Cacoon.

האש והלהבה, הכריזמה והכישרון של מגית קקון הפכו אותה לתקליטנית פורצת דרך שחיה על קו ישראל-ברלין ולא מפסיקה לדלג בין המועדונים הבולטים באירופה ובמות הפסטיבלים הגדולים ביותר. גם כמפיקה יש לה את זה לגמרי עם המון קטעים נהדרים ששחררה בלייבלים נחשבים (קרוסטאון רבלס של דמיאן לזרוס, טרמוקה, מונה מיוזיק, ני דיפ אין סאונד, היי פיי סטוריז, סקאל אנד בונז וגירל סקאוט - הלייבל שהקימה בעצמה), וגם כמובן דיינאמיק של סולומון, איתו תקלטה בק-טו-בק ספונטני שנחרט בזיכרון.

מתרגשים מאוד שהיא מגיעה אלינו לאנדר ועוד באמצע השבוע (!) לתת לנו שיעור שאי אפשר לשכוח.

לפני ואחרי ישמרו את זה חם מאוד:

Oren Cohen

Made In TLV

קצת מינהלות:

מספר המקומות מוגבל - הכניסה לאירוע מותנית ברשימות המוזמנים בלבד ובכפוף למכירת הכרטיסים המוקדמת.

אישור הגעה באיוונט איננו מבטיח רישום ברשימת המוזמנים.

כניסה לאירוע תתבצע בכפוף לרישום ברשימות המוזמנים אצל אנשי צוות המועדון - ולפי סדר הגעה.

עדיפות בכניסה לקהל הלקוחות הקבוע של המועדון.

לפרטים נוספים אתם יודעים את מי לחפש...