טלה
21.3-20.4

אתם ממשיכים השבוע לנהוג בטוב לב ואינכם מקבלים הערכה. רגשות כלפי דמות מן העבר מציפים אבל לא עושים מספיק כדי ליצור קשר. שפרו את הצד התעסוקתי, כי אף אחד לא יעשה את זה במקומכם. אתם חשים שאין לכם דרך לחזור למה שהייתם פעם. הייתם קרובים לקפיצה הגדולה ונפלתם. האחריות הזוגית שלכם גדולה מכדי שתוכלו לעזוב את הכול. חפשו עזרה של שיחות אישיות כדי להבין את נוסחת הטעות שלכם. רגעים קשים בנוגע לילדים יכריעו שוב את הכף, לטובת ההישארות בבית. בעבודה ובכל תחום אחר כדאי לזכור שעדיף לבנות גשר אחר לפני שאתם נוטשים את הקיים. זה הזמן להדוף ניסיונות התערבות בעניינים האישיים שלכם.

שור
21.4-20.5

השבוע נוצרת האפשרות לפשרה בתחום הזוגיות. חפשו דרך דיפלומטית, למרות שניסיתם בעבר ונכשלתם. תחום הלימוד והרחבת האופקים מעניין אתכם השבוע. הילדים מתכוננים לנסיעה למקום רחוק. הזדמנות פז לקידום בעבודה שוב מתרחקת מכם. הקשר הרומנטי קושר ומגביל את תנועתכם. חיים חדשים קורצים לכם. הקפידו לשמור על הקיים על ההווה אבל זה לא מונע מכם לחלום על העבר ותפארתו. הדחפים לפתוח עסק עצמאי עולים לכם לראש. תכניות חדשות עומדות לצאת אל הפועל ומגבירות חשש מנפילה כלכלית. הזמן לפרסם את מה שאתם רוצים למכור או בלתת שרות. תחום היופי מושך אתכם כי הוא במידה רבה מאפשר לכם להיות יותר בין כתלי הבית והילדים.

תאומים
21.5-21.6

לכל בעלי המרץ ולאלה שלא משלימים עם גורלם צפוי שינוי לטובה בתחום התעסוקה. אם אכן שלחתם קורות חיים בזמן ובאם עקבתם אחר התגובות הרי שמצאתם הזדמנות לתעסוקה מתאימה. אתם מחפשים את האוהב/ת והמיטיב/ה המחכים לכם שם מעבר לפינה, אבל לא הולכים למקומות הנכונים בהקשר זה. חברים מבטיחים לעזור אבל לא בדיוק נמצאים כשצריך אותם. זה הזמן לקחת עצמכם בידיים ולסמוך על עצמכם. צפייה לתשובה גורלית. התחשבו בבן/ת הזוג, שמרו על כבוד הדדי. פרשת דרכים בהקשר הנישואין. אסור לכם לפעול על פי צו הלב ולהיות ניזונים מהבטחות שווא מחוץ לבית. אתם עובדים קשה על מנת להציל את הבית, אך מרגישים שאתם מושכים לבד, אבל אין זה כך. זה הזמן לייעוץ בנוגע לקריירה ולזוגיות.

סרטן
22.6-22.7

השבוע הברכה טמונה אך ורק במעשיכם, ולא בתוכניות שרגליהן נטועה בדמיון ובאשליה. ניצוצות של ההבנה מצד בן/ת הזוג שוב נעלמים כלעומת שבאו. סוף השבוע שלכם יהיה עצבני במיוחד. אתם קופצים מדרגה במה שנוגע לקריירה. מסמך כלשהו או מכתב בנוגע אליכם יקבעו את עתידכם הקרוב. מומלץ ליידע מכרים בעניין. זה הזמן לפתוח עצמכם לייעוץ חיצוני רק כך תגיעו ליעדכם. למועסקים: השתדלו להימנע מתגובות חריפות כלפי הבוסים, קחו הכול בחום וברצינות, שכן הממונים עליכם פוקחים עליכם עין בוחנת. מכר חדש או חברה חדשה תכנס לחייכם בהפתעה. בני המין השני יוקסמו מכם וזאת עד כדי שתקבלו הצעה מפתה ומעניינת. הנשואים יחייכו קצת לאחר המריבה האחרונה.

אריה
23.7-22.8

התבהרות חיובית מבחינה כוכבית מעירה אתכם להיזכר באנשים הטובים שהשארתם מאחור. זה הזמן לחפש את הדרך להבין את מה שרוצים מכם בתחום הקריירה ובתחום הרגשי. התחשבו באלה שאוהבים אתכם, גלו הבנה לבן/ת הזוג המחכה להפתעה ולהבעת הרגש מצדכם. הפנויים רגשית יחפשו אהבה חדשה, או את שיפור הקיים. אתם משקמים את הצד הרגשי שלכם. הפרידה האחרונה כפתה עליכם להישאר בודדים. רמת התפקוד העסקי שלכם ירודה. עמוק בפנים אתם מסרבים לקבל את המוכתב לכם. היזהרו ממשחקים אסורים ומשקרים לבנים בזוגיות מחייבת. הפנויים ימשיכו לחשוד כי בן/ת הזוג עובד/ת עליהם בעיניים. שתפו אחרים במחשבות ובלבטים האישיים, אודות הקריירה, אהבת החיים שלכם ועל תכניות לימוד הכשרה ועבודה.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אני צופה לכם את המזל היותר מוצלח למצוא את שביל הזהב בנושאים חשובים וגורליים, זה אומר כי התחלות חדשות או פיוס מיוחל קרבים והולכים לפתחכם. איבדתם כספים הקשורים להגשמת חלומות, עקב כך אתם חשים את הלחי הקרה של החיים והמציאות איתה אתם חייבים להתמודד. אתם חוששים להישאר ללא אהבה, לה אתם זקוקים. אתם חשדנים לאחרונה בעקבות הגילויים אודות בן/ת הזוג. אתם לא שקטים בעניינים של לסמוך על אחרים. הרגשת כבדות בתחום הקריירה. שמחה הקשורה לילדים משאירה אתכם אופטימיים בתחום הזוגיות. סידורים אחרונים לקראת נסיעה או אירוע חשוב הקשור למשפחה. רווחים ראשוניים מהשקעה בקריירה עצמאית בלימודים או מהכשרה אחרת.

מאזניים
23.9-23.10

במישור האישי, אתם ממשיכים השבוע לנהוג בטוב לב ולצערכם אינכם מקבלים הערכה מספקת. אתם חשים שאין לכם דרך לחזור למה שהייתם פעם. הייתם קרובים לקפיצה הגדולה ונפלתם. האחריות הזוגית שלכם גדולה מכדי שתוכלו לקום ולעזוב את הכול. אתם רוצים לנהל את העולם ולעזור להביא לתיקונו. יש לכם אמונה חזקה בהשגחה שלא תניח לכם לטעות עד כדי 'להימחק' לחלוטין וללא תקנה. חפשו עזרה בדרך של שיחות אישיות כדי להבין היכן אתם טועים. אפשרות לפשרה בתחום הזוגיות. חפשו את הדרך הדיפלומטית למרות שניסית זאת בעבר ונכשלתם. בימים אלה, אתם לא מבינים את 'הריקוד האינטימי של החיים', לכן אינכם מסוגלים להבין את נוסחת הטעות שלכם.

עקרב
24.10-21.11

רגעים קשים בנוגע לילדים יכריעו שוב את הכף לטובת ההישארות בבית. אתם חייבים לבנות גשר אחר לפני שאתם נוטשים את הקיים. זה הזמן להדוף ניסיונות התערבות בעניינכם האישיים. תחום הלימוד והרחבת האופקים מעניין אתכם השבוע. הילדים מתכוננים לנסיעה למקום רחוק. הזדמנות פז לקידום בעבודה שוב מתרחקת מכם. הקשר הרומנטי קושר ומגביל את תנועתכם. חיים חדשים קורצים לכם. הקפידו לשמור על הקיים בהווה אבל זה לא מונע מכם לחלום על העבר ותפארתו. חייכו יותר ואל תשאלו מדוע העולם כה אכזר השתדלו לבצע את התיקון הרצוי באופייכם על מנת להצליח. עזרו לאחרים וזכו בחסדי שמיים. אתם צריכים ייעוץ על מנת להיחלץ מתקיעות.

קשת
22.11-21.12

השבוע יש לכם את הכוח להתמודד עם הכעסים הישנים בגזרת הזוגיות. קחו פסק זמן מהחיזורים אחר בן/ת הזוג אותו אתם אוהבים. הדחפים לפתוח עסק עצמאי עולים לכם לראש מידי פעם. תכניות חדשות עומדות לצאת אל הפועל ומגבירות חשש מנפילה כלכלית. זה הזמן לפרסם את השרות שאתם רוצים למכור. תחום היופי מושך אתכם באותה מידה בה אתם אוהבים את הבית. אם שלחתם השבוע קורות חיים בזמן ועקבתם אחר התגובות, הרי שמובטח לכם שמצאתם את ההזדמנות לתעסוקה מתאימה. אתם מחפשים את האוהב/ת והמיטיב/ה, אבל עדיין לא עושים מספיק למצוא, גם לא הולכים למקומות הנכונים, בהקשר זה. חברים מבטיחים לעזור אבל לא בדיוק נמצאים כשצריך אותם

גדי
22.12-20.1

השבוע: צפייה לתשובה גורלית במישורים בריאותיים, מוסדיים ואישיים. התקועים במערכות יחסים חייבים לשבור את מעגלי הטעות החוזרים על עצמם. התחשבו בבן/ת הזוג, שמרו על כבוד הדדי במערכת הזוגית ארוכת השנים. השבוע אתם מגיעים לפרשת דרכים בהקשר הנישואין. אסור לכם לפעול על פי הלב ולהיות ניזונים מהבטחות שווא, מחוץ לבית. אתם עובדים קשה על מנת להציל את הבית, אך מרגישים שאתם מושכים לבד, אבל זה לא כך, כפי שאתם חושבים, הסתכלו באופן החיובי, גם על בן/ת הזוג שמרו על בריאותכם, מול מזג האוויר המתעתע. זה הזמן לפתוח עסק עצמאי אם מה שיש לכם - לקחת סיכון ואת עצמכם בידיים ולסמוך על עצמכם.

דלי
21.1-18.2

סוף השבוע שלכם יהיה עצבני במיוחד. אתם מעיזים 'לעשות' וקופצים מדרגה, במה שנוגע לקריירה. מסמך כלשהו או מכתב בנוגע אליכם יקבעו את עתידכם הקרוב. מומלץ ליידע מכרים בעניין. למועסקים: השתדלו להימנע מתגובות חריפות כלפי הבוסים, קחו הכול בחום וברצינות, שכן הממונים עליכם פוקחים עליכם עין בוחנת. מכר חדש או חברה חדשה תכנס לחייכם בהפתעה. בני המין השני יוקסמו מכם, וזאת עד כדי שתקבלו הצעה מפתה ומעניינת. הנשואים יחייכו קצת, לאחר המריבה האחרונה. הורידו כעסים מיותרים, כלפי משפחה, שלא בדקתם כראוי באם חלקה מצטערת על העוול שנגרם לכם. הזמן ללמוד את סודות האינטרנט ולחפש שם אוצרות רגשיים וכלכליים.

דגים
19.2-20.3

בני מזל דגים הם פרחי מים שבאו לעולם לאהוב, לסלוח ולתת אהבה אבל לצערכם השבוע ניצוצות ההבנה מצד בן/ת הזוג, שוב נעלמים כלעומת שבאו. השבוע הברכה טמונה אך ורק במעשי ידיכם - וביד הלשון - שתהיה קצת משוחררת. זה הזמן לחפש את הדרך להבין את מה שרוצים מכם בתחום הקריירה ובתחום הרגשי. התחשבו באלה שאוהבים אתכם, גלו הבנה לבן/ת הזוג המחכה להפתעה ולהבעת הרגש מצדכם. הפנויים רגשית יחפשו אהבה חדשה, או את שיפור הקיים. התרחקו מהימורים מכול סוג ועניין. שמרו סודות מאנשים זרים, בעיקר במקומות עבודה. לנשואים ולרווקים התקועים: זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בכל התחומים הקשורים לבן/ת הזוג שלא נותן/ת יחס כפי שבמשך שנים - מגיע לכם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay