בפעם הרביעית התקיים אירוע 'קידנט' בליגת 'מאמאנט מטה יהודה'. האירוע הוא למעשה משחק כדורשת לילדי שחקניות 'מאמאנט'. המשחק התקיים באולם הספורט בעין הרים. באירוע, שצוין גם לכבוד חג החנוכה היה בר סופגניות של 'Bar's sweet'.

במהלך השנה רואים הילדים את אימא יוצאת לאימון או משחק, משתתפת במשחקי 'מאמאנט' ולוקחת חלק במחנות האימונים, קורס מאמנות ועוד. במטרה להעצים את החוויה ולהעניק גם לילדים אפשרות לעלות על המגרש בכל המובנים. 

אימהות מליגת 'מאמאנט' סיפרו על אירוע 'קידנט' כי "הילדות שלי נהנו מאוד. הן כבר מחכות לשנה הבאה!". אמא אחרת מספרת כי "הילדים כל כך נהנו שלא הסכימו ללבוש שום דבר אחר".

'מאמאנט' הינה ליגת אימהות בכדורשת, והיא מאגדת אלפי שחקניות מ-90 ערים ומועצות בישראל. במטה יהודה מדובר בפרויקט הספורט הנשי החברתי הגדול במועצה. קבוצת 'מאמאנט' במטה יהודה משלבת גאוות יחידה, הגינות בספורט ומפגש חברתי  מעצים על המגרש ומחוצה לו. השנה זו השנה הרביעית של הליגה, אותה מאמנים דודו וקנין ולילך טיאר עם קרוב ל-100 שחקניות במטה יהודה.

מנהל מחלקת הספורט במועצה האזורית מטה יהודה, עוזי קאחו: ""מחלקת הספורט במטה יהודה רואה ב'מאמאנט' כלי מעצים ומוצלח לשילוב נשים בעולם הספורט. 'מאמאנט' למעשה מאפשרת שבירת שיגרה ופעילות חברתית תוך שמירה על אורח חיים בריא. אירוע 'קידנט' מאפשר לילדים להתחבר לאימהותיהם בעוד רבדים. המועצה ומחלקת הספורט תמשיך ותפעל על מנת לקדם יוזמות מסוג זה".