חנוכה באנדר...

בחמישי הקרוב הוא חוזר אלינו! אחד היוצרים המרגשים בסצנה הגרמנית ומי ששם את קלן על המפה בעשור האחרון:

---- !! TIM ENGELHARDT (INNERVISIONS, POKER FLAT) !! ------

הוא הוציא את הקטע הראשון שלו כשהיה בן 14, כתב יצירות לפסנתר כשהיה בן 13 והתחיל לאסוף תקליטים של האוס וטכנו עוד כשהיה בן 12 ולכן תהיו בטוחים שהסטים של טים אנגלהרט לא דומים לשום דבר ששמעתם קודם. הוא משלב תקופות ועידנים, סאונדים נסתרים וקטעים שמהדהדים טרנדים מוזיקליים, מניו אנרג'י לדארק אלקטרו דיפ האוס אפריקאי, ניאו טראנס גרמני ועוד - והוא מחבר אותם בגאוניות של צורף לסיפור מוזיקלי שחייבים לשמוע מהתחלה עד הסוף.

קברניטי הלייבלים הגדולים הזדרזו לעלות על הפוטנציאל וטים שחרר קטעים בבולטים שבהם - מאינרוויז'נס, לדיינאמיק ולפוקר פלאט ופרייהייד - כולם רוצים עוד מטים. הוא ביקר אצלנו את ביקור הבכורה שלו בישראל, במסיבה שתיזכר לדורות ובחמישי הפנומן האלקטרוני הזה חוזר לנגן על מערכת הסאונד האימתנית של האנדר.

על התמיכה המקומית, כמובן - הרזידנט אסי קוז'אק.

קצת מנהלות:

מספר המקומות מוגבל - הכניסה לאירוע מותנית ברשימות המוזמנים בלבד.

אישור הגעה באיוונט איננו מבטיח רישום ברשימת המוזמנים.

כניסה לאירוע תתבצע בכפוף לרישום ברשימות המוזמנים אצל אנשי צוות המועדון - ולפי סדר הגעה.

עדיפות בכניסה לקהל הלקוחות הקבועים במועדון

לפרטים נוספים אתם יודעים את מי לחפש...

 

 

פורום טכנו פסטיבל

"האופן שבו אנחנו חיים גורם לנו להיות כל הזמן בטלפונים שלנו, במחשבים ובטאבלטים... כל הזמן כאילו מחוברים אבל כל הזמן לא מחוברים לעצמנו...".

אחרי מסיבה מהטובות שחווינו השנה עם דבורה דה לוקה, במתקן שהוכיח את עצמו כאידיאלי עד מושלם לאיוונטים מהסוג הזה, אנחנו גאים להציג בפניכם את האירוע הבא שלנו >>>>>

חמישי 20.12 פורום טכנו פסטיבל עם פאן פוט, רד אקסס, מגית קקון, ארטבט, יותם אבני וטריק. הפעם זה הולך להיות גדול יותר, אנחנו ממליצים לכולם להתכרטס כמה שיותר מהר.

*** 20/12 Thursday - Forum Techno Festival, 22:30-08:55 ***

ליינאפ מלא: חפשו את האיבנט בפייסבוק...