לכבוד חודש הוותיק אגף הרווחה, העובדים הסוציאליים והיחידה להתנדבות במועצה אזורית מטה יהודה הפועלים לאורך כל השנה על מנת לדאוג לרווחת הוותיקים ולשיפור איכות חייהם, קיימו בפעם הרביעית בוקר הוקרה לוותיקי מטה יהודה בו מצדיעים לוותיקים מתנדבים. בבוקר השתתפו כ-400 וותיקים מכל רחבי המועצה. הוותיקים הגיעו בהסעות להיכל התרבות בצרעה, במסגרת היום  חולקו תעודות לוותיקים מתנדבים והתקיימה הופעה של יוני רועה שאירח את גלית גיאת. ביום ההוקרה נכחו ראש המועצה ניב ויזל ובכירים נוספים מהמועצה.  

בנוסף החודש יצאו שני אוטובוסים של וותיקים מהכפרים עין רפא ועין נקובא ליום טיול בצפון הארץ. יום הטיול כלל - הדרכה , ביקור בבית בד, סיור בעגלת מסתור בעמק החולה בו שמעו וצפו בנדידת הציפורים, ארוחת צהרים טעימה וסיור בעיר העתיקה בנצרת.

ב 19.12 יתקיים יום עיון לאנשי מקצוע העוסקים בתחום הוותיקים. היום יהיה במושב ישעי ויכלול מגוון הרצאות מעשירות בתחום.

דפנה בירן אשתר, מנהל אגף הרווחה ושירותים חברתיים במטה יהודה: " אנו חבים חובה גדולה לוותיקי המועצה אשר בזכות פועלם אנחנו כאן. התכנסנו הבוקר לומר לוותיקים המתנדבים ולכלל הוותיקים תודה גדולה".

עינת ליפסקר, רכזת ההתנדבות במועצה ומארגנת בוקר ההוקרה: "אירוע ההוקרה לוותיקי המועצה היה אירוע מרגש וחשוב בו הוקרנו תודה לכל וותיקינו שתרמו ותורמים רבות למועצה, ולחברה כלל. פעילותם מעשירה את כולנו ומסמלת לנו מודל שראוי להערכה".

ראש מועצה אזורית מטה יהודה, ניב ויזל : "וותיקי המועצה הם הנכס האנושי שלנו. התרומה שלהם עצומה וחשוב להוקיר את פועלם. פעילותה של המועצה בתחום הגיל השלישי היא לאורך כל השנה וכוללת מגוון רחב של נושאים. עם זאת, אני שמח על קיומו של חודש הוותיק שכולו מוקדש לגיל השלישי ובו מתקיימות פעילויות רבות".