שימו לב, שימו לב – חמישי 'אנדר 52'

הוא שם, הוא כאן, הוא בכל מקום - אם זה חצי מהצמד האהוב פרנקי & סנדרינו, חצי מהצמד האהוב הנוסף די נוקס & בקרס, או כמפיק ותקליטן מוערך בפני עצמו, אנחנו גאים לארח בחמישי הקרוב באנדר52 את פרנק 'פרנקי' בקרס!

הוא נודע בחתימות הסאונד והגרוב הייחודיות שלו שמשלבות לכדי שלמות סגנונות שונים. כמוזיקאי שהחל ברוק ופאנק, כדי.ג'יי. שכבש את הרחבות עם טכנו והאוס מלודיים כחלק מהצמדים האהובים שאליהם הוא משתייך ובהפקות ותקלוטי הסולו שלו - כמובן שגם הלייבלים המוערכים לא נשארו אדישים: אינרוויז'נס, סוארה, ארמאדה, סיסטמאטיק, מוד מיוזיק הם רק חלק קטן מהרשימה. כבר שנים שהוא עם להיטים בטופ המצעדים ורחבות בטופ האקסטזה, עכשיו הגיע זמנכם להיכנס שוב לעולם היצירתי והמרגש של פרנקי.

על התמיכה המקומית מי אם לא הרזידנטים - אסי קוזאק ואורן כהן.

קצת מינהלות:

מספר המקומות מוגבל - הכניסה לאירוע מותנית ברשימות המוזמנים בלבד.

אישור הגעה באיוונט איננו מבטיח רישום ברשימת המוזמנים.

כניסה לאירוע תתבצע בכפוף לרישום ברשימות המוזמנים אצל אנשי צוות המועדון - ולפי סדר הגעה.

עדיפות בכניסה לקהל הלקוחות הקבועים במועדון

לפרטים נוספים אתם יודעים את מי לחפש...

'ברבי' תל אביב, 6.12 – תתכוננו

שיתוף הפעולה המדובר בין קבוצת ארט אנד קלצר לקולקטיב אנונימוס יתקיים במועדון הבארבי ב-6 בדצמבר. על פני לילה אחד ארוך ומגוון נביא לידי ביטוי את כל מה שיצרנו ועשינו בשנים האחרונות. מפגש פסגה עוצמתי של מוזיקה, הופעות, דיג'יי קאלצ'ר, אופנה, אמנות ועוד.

האירוע ישתרע על פני כל מתחם ה'ברבי', מרגע הכניסה עד שעות הבוקר, ויכלול תכנים ייחודיים ואומנות פורצת דרך בכל פינה במקום. החלל המרכזי יהפוך ללב הפועם של האירוע עם ליין אפ משובח והופעה של אחד ההרכבים הבולטים בתחום האלקטרוני/אקוסטי/אתני.

STRAVOZ

MAGIT CACOON

SEAN DORON

פורום טכנו פסטיבל

"האופן שבו אנחנו חיים גורם לנו להיות כל הזמן בטלפונים שלנו, במחשבים ובטאבלטים... כל הזמן כאילו מחוברים אבל כל הזמן לא מחוברים לעצמנו...".

אחרי מסיבה מהטובות שחווינו השנה עם דבורה דה לוקה, במתקן שהוכיח את עצמו כאידיאלי עד מושלם לאיוונטים מהסוג הזה, אנחנו גאים להציג בפניכם את האירוע הבא שלנו >>>>>

חמישי, 20.12, פורום טכנו פסטיבל עם פאן פוט, רד אקסס, מגית קקון, ארטבט, יותם אבני וטריק. הפעם זה הולך להיות גדול יותר, אנחנו ממליצים לכולם להתכרטס כמה שיותר מהר.

*** 20/12 Thursday - Forum Techno Festival, 22:30-08:55 ***

לליינאפ מלא: חפשו את האיבנט בפייסבוק...