חמישי – 29.11 'בלוק' תל אביב

אתם קמים כל בוקר לשגרת היום יום ועובדתית - לרובנו גם יש נהלים מאוד ברורים בפתיחת היום שלנו.  מי שלא נהיה, החיים מזמנים לנו כל כך הרבה הזדמנויות - חלכן טובות יותר וחלקן גם פחות. לפניכם הזדמנות כזאת, אחת טובה ומיוחדת - לחוות ולייצר רגעים וחוויות שלא נרצה לשכוח!

ההזדמנות הזאת באה לבושה בשמלת חגיגית במיוחד, ללא מאורע מיוחד ולרגל שיתוף פעולה מעניין ואטרקטיבי מבית היוצר של: סבתא ומסיבה! הגיע הזמן להרים את הכפפה ולהציג בפניכם את האירוע שיפתח את החורף ויסגור את שנת 2018 הידועה לשמצה.

יום חמישי, ה-29 לנובמבר, במועדון האנדרגראונד עם הסאונד הטוב ביותר במזרח התיכון אקא מועדון הבלוק, סבתא ומסיבה נרגשות להציג:

חשבתם שראיתם הכול? לט דה מיוזיק טוק!

 

Block: LEHAR (Diynamic / Multinotes / Italy)

אי אפשר להתעלם מיורש העצר לבית דיינמיק רקורדס - הלייבל האגדי של המלך סולומון!

תקופה ארוכה מאוד שליהאר מספק לנו את המוסיקה הכי מגוונת שיש, תערובת של צלילים ואטמוספרות, של השפעות דרמטיות המאופיינות בבייסליינים אינטימיים ומנגינות מסקרנות שגורמות לנו תמיד לרצות עוד ממנו. אינטואיציה ורגשות הן הבסיס לתהליך היצירה שלו. ליהאר הוא חלק בלתי נפרד מגלגל השיניים המשומן של דיינמיק ובמסגרת החיבור ללייבל הופיע מספר פעמים בפסטיבל הלייבל - “דיינמיק פסטיבל”!

ליהאר מגיע אלינו חמוש אחרי גיגים מול הרחבות של טומורולנד, די סי טן באיביזה, אי די אי באמסטרדם, הארט איביזה,דו נוט סיט במיאמי ועוד… ליהאר מגיע אלינו לרחבה המרכזית של הבלוק חם מתמיד. אפשר להתחיל.

NILU (DK):

כישרון צעיר נוסף שמגיע ממעבר לים - היישר מדנמרק! מפוצץ בגרוב אין סופי עם פשן לדיפ האוס מלודי שייקח אתכם למקומות שאתם הכי אוהבים להיות בהם.

מינהלות או להיות:

פתיחת דלתות בשעה 23:55.

כרטיסי חבר של המועדון מקנה אוטומטית הנחה בקופות הכניסה.

מומלץ לרכוש כרטיס במכירה המוקדמת ולא להגיע ברגע האחרון כדי לא להתעכב בתור.

הכניסה למועדון 'הבלוק' מותנית בבדיקה ביטחונית ובהצגת תעודת זהות!

מועדון 'הבלוק' מבקש לשמור על המרחב האישי של כולנו, לכן התנהגות לא הולמת והטרדות יטופלו בחומרה. אם נתקלתם בתופעה שכזאת אפשר לפנות לכל אחד מאנשי המועדון והם יטפלו בעניין. PLEASE RESPECT THE VIBE.

בחלל הראשי של הבלוק בשירותים ובמסדרונות העישון אסור, בסקוואט ובלאונג' מותר לעשן. KEEP IT FRESH.

מבקשים לא להשתמש בטלפונים סלולאריים ברחבות, זה פוגע בחבר לידכם, פוגע בוייב ופשוט לא קול.

נתראה ברחבות.

סבתא עושה מסיבה!

בית מעריב – חמישי!

הרבה מאוד מילים כתבנו עליה, הרבה לילות נעשו טובים יותר בזכותה, את הלב שלה יש לנו מזמן, את המפתחות לאינסטגרם נתנו לה ממש לא מזמן (והרגשנו לשבוע אחד איך זה להיות מגית בטור במקסיקו) והפעם אנחנו מתחילים מסורת בה היא תאצור לילה שלם ברחבה המרכזית עם אורחים לבחירתה. ויש לה טעם טוב, את זה אתם כבר יודעים. נציגתנו בניכר, המגית והמג'יק, שהמוזיקה שלה מפילה קהלים שדודים כמו גם את סולומון, דמיאן לזארוס ושאר ניימדרופינג כי אצלה זה בא בקלות. גברת היסטוריה בהתהוות מגית קקון מארחת את:

1. לוניה - אחד השמות הוותיקים והמוערכים בסצנה, די.ג'יי., לייבל בוס, מפיק, מוזיקאי ואיש אנדרגראונד אמתי עם רזומה מרשים ויצירתיות נטולת גבולות שאפשר להתרשם ממנה כאן:

2. עידו מורלי - מאחורי העמדה, מלפניה, מצדדיה, נוכחות שמשרה חיוך נצחי וחשק לרקוד כל הלילה. מורל גבוה: שימו לב...

מספר המקומות במועדון מוגבל והכניסה אליו תתבצע בכפוף לרישום ברשימות מוזמנים אצל צוות המועדון ולפי סדר הגעה, עם עדיפות לקהל הלקוחות הקבועים של המועדון. אישור הגעה באיוונט אינו מבטיח להיכלל ברשימות המוזמנים.