טלה
21.3-20.4

יש אנשים הרוצים בטובתכם והקשורים לחברים ולמשפחה. שימו לב אליהם. הקשיבו לעצות של אלה שאמרו לכם לשנות את דרככם בכל תחום. קריירה: במידה ואתם לא מוצאים את הדרך, החליטו זמנית לרדת מהעץ בנוגע למשרה גבוהה ואיכותית כפי שרציתם, ולבנות גשר שיהווה לכם כפשרה עם החלומות המקוריים. אם כן, הזמן לחפש עבודה מאומצת, להוריד אגו על מנת לחסוך כסף שיאפשר לכם ללמוד או לפתוח את רעיון העסק עליו חלמתם תמיד. מישהו שלא חשבתם שייצור קשר, פתאום יעשה צעד ויאותת.

שור
21.4-20.5

המשיכו השבוע לגייס את כוח הרצון וההתמדה המאפיינים אתכם בתחומי העבודה, הלמידה, הרומנטיקה והנישואים. חפשו באינטרנט הזדמנויות הקשורות לפיננסים וליחסי חברה. הקדישו זמן גם לרוחניות. זה הזמן להשקיע בילדים ובאחיינים. הנשואים והמחויבים ייהנו מהקשבה נדירה ביניהם. נראה כי אתם מתוסכלים מאדם קרוב שאינו מגלה אהבה. במקום להגיב בכעס, מומלץ לספור עד עשר ולחשוב, הכוח לא יעזור במקרה זה. כדאי לתכנן מראש צעדים נכונים לפתרון הבעיה הרומנטית. גמישות תביא לתוצאות מצוינות. בתחום החברתי הפתעה חיובית, בזכות כישרון ההבעה שלכם.

תאומים
21.5-21.6

זה הזמן המתאים ביותר לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית לבעיות המטרידות אתכם. מי שלא מצא אהבה ויחסי רעות בתחום העבודה, ימצא את מבוקשו, רק השתדלו לרסן את הדחף להחזיר לאחרים באותו המטבע. זה הזמן לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע למודעות עצמית ומשם ליצירתיות מקורית וברוכה. סוף השבוע: החלטה לגבי הזוגיות - לשם או לכאן. סימנים ראשונים לגמישות כלפיכם מכיוון בני המין השני. זה הזמן לחפש את הגורמים לתקיעות במישורים הרגשיים. שיחה אקראית תוביל לחברות איתנה ומועילה.

סרטן
22.6-22.7

ליזמים: המצב הכוכבי טוב מאוד השבוע לפריצת דרך כלכלית מחושבת ומהירה. זה הזמן לפרוץ מבחינה כלכלית. בנוסף, כדאי ליזום מהלכים רציניים כלפי בן/ת הזוג ומובטחת לכם ההצלחה. הקפידו להפגין ביטחון וזקיפות גו. הפסיקו לבנות אושרכם על החומר, אלא רק על הרוח. הניחו את הכעסים הישנים ותנו אמון בדמות החולקת אתכם את החיים. קחו החלטה לכאן או לכאן בנוגע לזוגיות ועבודה. הגדירו את גבולות האהבה כלפי בן/ת הזוג והשתדלו שלא לחצות אותם שוב לכיוונים קיצוניים לטובה או לרעה.

אריה
23.7-22.8

זה הזמן לסגור את תריס האשליות של ההתעשרות המהירה. זכרו שבסופו של דבר ההצלחה פירושה לעבוד לאט, שפירושו במהירות האור. בנוסף כדאי ליזום מהלכים רציניים כלפי בן/ת הזוג ומובטחת לכם ההצלחה. הקפידו להפגין ביטחון וזקיפות גו. אסור לכם להיכנע לנטייה לפזרנות. שמרו את הכספים לימים אפורים וגשומים. האופטימיות ממלאה את ליבכם באנרגיות של עשייה. אמנם לא הכול טוב, אבל משהו בכוכבים ממזל אתכם בכל מה שאתם מבקשים. מומלץ לדעת יותר על אנשים לפני שאתם נותנים בהם אמון.

בתולה
23.8-22.9

השבוע קשה לכם לקבל ביקורת, גם אם היא עשויה לבנות אתכם. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים. הקשרים החברתיים שלכם תקועים. טיפ: מומלץ לכם לפתח מודעות עצמית לחסרונות ולחפש פתרונות לנושאים אלה. הפגינו ביטחון בעצמכם ואף אחד לא ירגיש שאתם פגועים רגשית. וערכית. כספים המגיעים לכם יגיעו ויאזנו את מצב חשבון הבנק. אתם משועממים ואינכם יודעים לשנות זאת. הכינו עצמכם לחופשה לה חיכיתם זמן רב. הכניסו תוכן רומנטי לחייכם. קחו סיכון לגבי בן/ת הזוג, בנוגע לאהבה ולנתינה.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע חיובי מבחינתכם. יחמיאו לכם לגבי הופעתכם החיצונית ולגבי קסמכם האישי. זו ההזדמנות למצוא את העבודה המתאימה עומדת בפתח והיא מחכה שתחפשו אחריה דרך אתרי החיפוש באינטרנט. רגעים מרגשים בעת בילוי חברתי יחשפו בפניכם את חולשותיכם. השבוע אתם יכולים למצוא את השביל לקשר שאבד לכם בעבר. מדובר באהבה שלא פקדתם אותה מזה זמן רב, או ביחסים עכשוויים אותם תשפרו בקרוב. חפשו רגש במקום אינטרס כלכלי. התקיעות ביחס לזיווג מדאיגה אתכם במיוחד. מומלץ לפנות לייעוץ אישי כדי להיחלץ מתקיעות.

עקרב
24.10-21.11

השבוע ישטפו אתכם בביקורת במקומות עבודה, תנסו להתעלם ממנה. משמעות האהבה תכה בכם בכול כוחה, כתוצאה מגעגועים לבן/ת הזוג. אל תתרגשו מרכילות זולה. התסכול הגדול נובע מהקשר הרומנטי אותו אתם סוחבים בלב מזה זמן רב מידי. קשה לכם לחתוך קשרים רגשיים, בנוסף אתם ממשיכים לתת יותר מאשר אתם מקבלים. זה הזמן לנקוט באמצעים ולהשקיע אנרגיה על מנת להשתבץ בנופש שלו אתם זקוקים. לא לחשוש מהמינוס החוגג. הכינו עצמכם ללחץ מכיוון המשפחתי בנוגע לבן/ת הזוג. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי.

קשת
22.11-21.12

במרבית ימי השבוע תעסקו בעבר ובכל הקשור לאהבה ולפרנסה. המשפחה מנסה לעזור אך אתם לא כל כך מקשיבים. אל תתייאשו מרכילות הקשורה אליכם בקשר קלוש, התעלמו ממנה. חלון הזדמנויות נפתח בפניכם בנוגע לעבודה, להכשרה ולעסקים. מחפשי התעסוקה ימצאו את ההזדמנות למצוא עבודה, כזאת כפי שהם רצו מזמן. שימו לב לדברים שעדיין לא סידרתם והקשורים לבית ולמשפחה הקרובה. הפנויים מסתבכים ברגשנות יתר ולא יודעים לתרגם הזדמנות רומנטיות לזיקוקים פוריים ומשמעותיים, לספורט קבוע ושלא תדחו זאת לאירועים מזדמנים וזמניים.

גדי
22.12-20.1

השבוע מתעוררת ביקורת כלפיכם במקומות עבודה, תנסו להתעלם. משמעות האהבה תכה בכל כוחה, כתוצאה מגעגועים לבן/ת הזוג. לאחר שבועיים מתישים מצב הרוח משתפר. אתם אוגרים כוחות ופתאום בא לכם לעבוד וליצור במרץ שהיה רדום די הרבה זמן. הגעגועים לקשר איכותי ומפרגן מציפים אתכם. ההזדמנות למצוא את העבודה המתאימה עומדת בפתח. רגעים מרגשים בעת בילוי חברתי יחשפו בפניכם את חולשותיכם. פנו לייעוץ על מנת לפתור את בעיות חוסר האנרגיות המשפיעות גם על התחום המקצועי וגם בתחום האהבה.

דלי
21.1-18.2

השבוע השתדלו להיצמד לעצה קטנה: אל תתנו לעצמכם להיסחף אחר אשליות שווא בנוגע לאהבה. השגיחו על צעדכם בנוגע לאופן החיזור של בני המין השני. האופטימיות ממלאת את ליבכם באנרגיות של עשייה. אמנם לא הכול טוב, אבל משהו בכוכבים מאפשר את כל מה שאתם מבקשים. מומלץ לדעת יותר על אנשים, לפני שאתם בוטחים בהם. שמחה קרבה והולכת והיא קשורה אליכם במישרין או בעקיפין. הפנויים: אתם חשים את הבדידות ואת הצורך לחברה ביתר עוצמה. מרבית הזמן יוקדש לתוכניות בילוי שלא באו לידי מימוש.

דגים
19.2-20.3

קשה לכם לקבל ביקורת, השתדלו להקשיב, היא עשויה לבנות אתכם בהמשך הדרך. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים, יתכן ואתם שוגים? הקשרים החברתיים המשותפים תקועים. פתחו מודעות לחסרונות בכל התחומים ותרוויחו מזה המון. אחת ולתמיד, פנו לייעוץ אישי ביחס לנושאים המעיקים. שמחה הקשורה לכספים ולמשפחה תמלא אתכם באופטימיות מחודשת. עם זאת, הימנעו מלקחת סיכונים מיותרים בתחום הכספים ובמיוחד בתחום ההימורים. חסכו לימים קשים. חפשו באינטרנט אחר עבודה וחברה. זה הזמן לצאת ולחפש בטבע את שלוות הנפש האבודה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay