עליזה בלוך, הפכה את המושג "בלתי אפשרי" – לאפשרי!

עבודת השטח, אותה היא שמה למה למטרה עיקרית, הוכיחה שכשפוגשים אנשים ומסתכלים להם ללבן שבעיניים, גם מביאים את התוצאה המיוחלת.

ערב ערב, נפגשה בחודשים האחרונים עם תושבים, הן בחוגי בית, הן במפגשי רחוב, והן בביתם הפרטי. הקריאה לאחדות של כל סוגי האוכלוסייה בעיר, עבדה והשיגה את המתבקש. התושבים בעיר, כולם, מכל המגזרים, הרגישו בשנים האחרונות כי הם בחזקת "שקופים".

חדשות לבקרים עלו טענות קשות כנגד העירייה והעומד בראשה על התעלמות ממצוקות קשות הן בחינוך, הן בטיפוח העיר, הן בבניית כיתות לימוד. הכל ביחד, הביא תושבים מכל המגזרים להגיד ביום שלישי "עד כאן"! בית שמש יוצאת לעידן חדש.

התקווה שיש היום בלב התושבים בעיר היא ענקית. כמי שמכירה את עליזה בלוך שנים רבות, היא אישה בעלת עקרונות, אך בעיקר חדורת מוטיבציה לעשות את הטוב ביותר בכל תפקיד בו היא נושאת. עליזה קיימה מסע בחירות נקי מהאשמות, באה עם החזון שלה לשיפור הנושאים הכואבים, עם תכניות ברורות, אך בעיקר האמירה ללכת לחמש שנים בהן יתוקן העוול החברתי בעיר, השאיפה לאחדות בין כל האוכלוסיות, והתייחסות אישית לכל מגזר וצרכיו.

ללא 'אנשי התקווה', שהאמינו שאפשר להביא בשורה חדשה לעיר, לא היינו כאן היום. תודה אישית לכל אחת ואחד מכם! לצערי, בית שמש עלתה לכותרות בתקשורת הארצית עם מגמה שלילית על כל הקורה בה, מה שהביא כל כך הרבה מהתושבים לתחושת ייאוש ובעיקר לנטישת העיר.

ביומיים האחרונים אנו זוכים לסיקורים אוהדים מאד, פרגון אדיר למהפך שהתחולל כאן, ואין לי ספק שזוהי רק סנונית ראשונה לחמש השנים הבאות, בהן בית שמש תעלה לכותרות בזכות העשייה הרבה, ותהווה אות ומופת לערים נוספות בארץ. זאת ההזדמנות לפרגן לכל מי שהצטרף למטה המכובד של עליזה ותמך בה ללא כל עוררין, יצא למפגשים עם התושבים והביא ביחד איתה – יום חדש ומלא תקווה לעתיד טוב יותר. עליזה היקרה, שאי ברכה להצלחה!