300 פעילים מטה יום הבחירות של ניב ויזל מוכנים ליום הבחירות שיתקיימו ביום שלישי הקרוב. שבוע לבחירות התכנסו מאות הפעילים, מ-57 ישובי המועצה באולם בית העם במושב ישעי, לערב תדרוך  אחרון לקראת  סיום הקמפיין הארוך לבחירת ניב ויזל לראשות המועצה.

אולם בית העם היה צר מלהכיל את חברי מטה יום הבחירות שיאיישו את הקלפיות הפזורות במועצה אך לא פחות חשוב מכך, הכשיר ניב ויזל את צוותי ממריצים, אשר יגיעו ביום שלישי הקרוב לכל תומכי ויזל במועצה ויעברו מבית לבית. במטה הבחירות של ניב ויזל משוכנעים בניצחון כבר בסיבוב ראשון, אך יחד עם זאת לא נחים על זרי הדפנה.  צוות המטה בראשותה של יעל  אברמן טאובין עובד ימים כלילות וימשיך לעבוד במרץ עד יום שלישי הקרוב בחצות, עת ייודעו התוצאות הראשונות של הבחירות במטה יהודה. מאות הפעילים שאבו עידוד רב עם מפרסום הסקר האחרון שביצע מכון סמית ונתוניו החמיאו לניב וזיל..

ניב ויזל הודה למאות הפעילים אך הדגיש: "מלאכה רבה עוד לפנינו. אני מודה לכל אחת ואחד מהפעילים הרבים שהגיעו  אלה שהצטרפו ואלה שיצטרפו אלינו ממש עד ההצבעה עצמה. אנחנו לא נחים לרגע וממשיכים במאמצים המקסימלים להצעיד את מטה יהודה לדרך חדשה.".