טלה
21.3-20.4

שביב תקווה בנוגע לקשר ישן/חדש, שוב ימריץ את האדרנלין הנשכח. חפשו דרכים על מנת להגביר את הביטחון האישי ולצמצם את פחד הנטישה ביחס לבן/ת הזוג שאתם אוהבים. עליכם ללמוד להחסיר יותר מאשר אתם נותנים בדרך כלל ופתאום תזכו ליחס שמזמן לא קיבלתם. הגיע הזמן שתחזרו לספורט באופן קבוע ושלא תדחו זאת לאירועים מזדמנים וזמניים. אל תמרחו את הזמן בנוגע לדברים שהייתם חייבים לעשות מזמן. תעשו משהו על מנת לשנות את המצב הכלכלי וגם את הדברים הנכונים במישור הרגשי.

שור
21.4-20.5

צפויים לכם השבוע רגעים מרגשים בכל המישורים. לכם הפנויים: ייתכנו הצעות רומנטיות רציניות וכמה כאלה מוזרות ושכדאי להתרחק מהם כמו מאש. מצד שני, עליכם להבין בין טוב לרע. לנשואים: אל תפגינו חוסר רגישות כלפי אלה המנסים לרכוש את לבכם מחדש. חפשו באינטרנט אחר קידום כלשהו. זה הזמן לחשוב גם על אלה שהותרתם נשכחים, מאחור. לפנויים ולמחפשי הקשרים המחייבים: הזדמנויות חדשות בהקשרים חברתיים ואישיים, עומדות לנחות לכם באמצע החיים. הפגינו ביטחון מחדש. התקועים מוזמנים לייעוץ כדי לחזק את עוצמת הביטחון.

תאומים
21.5-21.6

השבוע ירעיף עליכם המון אנרגיה ועוצמה. צלצלו לחברים או לבני משפחה וספרו להם על הריגושים כמו גם על הקשיים שלכם במישורי הנישואין, הרווקות, הלימודים, העבודה והכספים - ישתלם לכם. השבוע טוב לאהבה. היכרויות במישור הרומנטי יולידו אפשרויות של תכניות לשיפור קשר קיים, לאירוסין או להצהרות אהבה מצדכם - בתשובה לאיתותים מבן/ת הזוג. תגלו משמעות במרקם היחסים במקום העבודה הקיים. הנשואים ירגישו שהם לא מובנים למשפחת בן/ת הזוג. התמידו בספורט, אל תוותרו על שיפור התחום הבריאותי בשום מחיר.

סרטן
22.6-22.7

אתם שומרים בעיקר על הפרטיות. אתם סביב המשפחה, הילדים, האחיינים ומבלים בעיקר בין כתלי הבית. הגיע הזמן שתצאו לחפש את עתידכם בכל המישורים החסרים. הקפידו להחמיא לאלה שמסוגלים לשפר את עתידכם. העזו להראות ביטחון והומור. אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או בלנסות ולבצע צעד עסקי חכם. אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. זה הזמן לחפש את הקביעות בקשרים חדשים רומנטיים. תנו מעצמכם לבן/ת הזוג.

אריה
23.7-22.8

פעילות חברתית כלשהי תמשוך אתכם למקום המזל בנוגע לאהבה ולנקודת ההתחלה הנוסטלגית. קריירה: יתכנו מהלכי קידום ביחס אליכם. היפרדו מקשרים רופפים שלא נותנים לכם מאומה. התקיעות במישור הרגשי יוצרת בכם את הרצון לקום ולעזוב. אלה שבמערכת זוגית חשים שאינם מקבלים די צרכם: אהבה, אכפתיות ותשומת לב, הסיבה העיקרית העוצרת אתכם זאת הדאגה לילד/ים. היכנסו לאינטרנט וחפשו את כל שאתם רוצים - שם נמצאת התשובה. עשו מאמצים על מנת לאפשר לכם חופשה למנוחה. זה הזמן לייעוץ אישי בכל מישורי החיים.

בתולה
23.8-22.9

זה הזמן הנכון הגיע למאמצים על מנת למזער את המצוקה בתוך הזוגיות העכשווית. מי שאין לו קשר זוגי יחפש אותו דרך שידוך, חברים או דרך האינטרנט. אתם רוצים לסגור על לימודים ומהססים. החושים ינחו אתכם בביטחה בכל הקשור לתקשורת בין מערכות יחסים קרובות. יחסים מתנדנדים ורעועים יעיבו על תפקודכם היומי. טיפ שבועי: בחרו את האמת כמטרה ובכך תחלקו את הבעיות לשניים. התרכזו בתכנונים לפריצת דרך כלכלית או בשינוי מקום עבודה שיבוא בקרוב. כספים המגיעים לכם יגיעו לפירעון מוקדם.

מאזניים
23.9-23.10

אתם בפרויקט אליו תקדישו את כל כולכם. בימים ראשון ושני לא יהיה לכם זמן לעצמכם הזמן להפיק תועלת מיחסים משפחתיים בנוגע למטרות שונות, בעיקר כספיות. משיכה לכיוון הרוחני מקנה לכם עוצמה יתרה. אל תרפו ממקום העבודה הנוכחי גורמי תעסוקה יאירו פניהם אליכם, כמובן מדובר באלה המועסקים. כל היתר מתקדמים עקב לצד אגודל לעבר מציאת עבודה. ממליץ שלא לוותר על כל יעד הדורש קורות חיים. אתם רוצים ללמוד וקשה לכם להחליט אם עכשיו' הזמן לאסוף מידע לגבי זה.

עקרב
24.10-21.11

שבוע עמוס מעבר לפינה. במישור הכלכלי עדין תרגישו בירידה. למחוסרי המעש: בקרוב תקבלו את מה שאתם רוצים. השתדלו שלא להתחבר לרגשות טעונים כלפיכם במקום העבודה. התרחקו ממריבות מיותרות. לנשואים או למחויבים רגשית: עייפות נפשית מביאה אתכם למריבות יתר. לא לתת מעצמכם יתר על המידה וגם לא להחסיר. זכרו ששורש הרע טמון בנתינת היתר שלכם ומאי היכולת לשמור על מידה נכונה. אתם מחכים לתשובה החשובה לכם כדי לדעת מה אתם עושים הלאה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ברוב מישורי החיים.

קשת
22.11-21.12

אתם מרירים ביחס לכספים הקשורים לירושה למשפט, או שנקלעים לסחבת בעניין תשובה שבלעדיה אתם תקועים ולא יכולים להמשיך הלאה. ייתכנו חדשות כלפי בני משפחה החותרים תחתכם. פנו לרשויות על מנת לקבל זכויות המגיעים לכם. השבוע אתם בעלי אמביציה מאוד גדולה. בין לילה אתם הופכים למעשיים, למאוד יעילים, עד כדי כך שאתם מצליחים לשבור דעה השלילית בהקשרכם. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי. לא להזניח את התחום הרומנטי. התקועים רגשית או כלכלית - פנו לייעוץ.

גדי
22.12-20.1

אתם מבולבלים השבוע ומתוסכלים ביחס למערכת הזוגית הישנה. קשה לכם להמשיך הלאה מבלי לברר כמה דברים יסודיים לגבי בן/ת הזוג. אל תשלימו עם הבעיות הקשות, חפשו ביחס אליהן פתרונות יצירתיים, אל תחפשו אותן בין ארבע קירות הבית. חופשה שתוכננה תתבטל ברגע האחרון וברגשות מעורבים. הפנויים מסתבכים ברגשנות יתר ולא יודעים לתרגם הזדמנות רומנטיות לזיקוקים גופניים ורגשיים, פוריים ומשמעותיים. שמחה ההולכת וקרבה תעסיק אתכם עד מעל הראש. זה כולל: הריון, דירה או הפתעה אחרת בתוך המשפחה אשר ירגשו אתכם מאוד.

דלי
21.1-18.2

השתדלו השבוע שלא להישאר לבד, מועקות העבר יחזרו להעיק. חפשו את החברים או את בני המשפחה על מנת לספר להם את שעל לבכם. אתם מתגעגעים ליחסים שהיו לכם בעבר. השתדלו לסיים חובות ואל תרבו בהוצאות מיותרות. דברים סביב הקשר הזוגי מתחילים להתבהר. אתם מקבלים כוח ואומץ לקום מההריסות. החומה שבניתם סביב הלב עומדת לקרוס, הלבטים והמחסומים האחרונים קשורים בעיקר לילדים לביטחונם ולעתידם. הרווקים יצליחו לשבור את מעגלי בדידותם. השקיעו בעבודה קשה שתניב לכם פירות. קשרים למקומות רחוקים מתחדשים.

דגים
19.2-20.3

לפנויים ולרווקים: השבוע יותר מתמיד אתם רוצים בקשר חדש ויציב, שלא כדוגמת קשרים מתנדנדים שחוויתם בעבר הקרוב/רחוק. הקדישו לגיל הרך את שאתם יודעים לעשות טוב מאוד. צלצלו וקחו את אלה שאתם אוהבים באמת לבילוי משותף. הניחו את הכעסים בנוגע לעבודה, בקרוב הכול יסתדר ויתאזן. הפתעה הקשורה לעבודה ולקריירה תחכה לכם בתחילת השבוע. לא לחשוש מאתגרים חדשים והקידום בדרך אליכם. אתם עשויים למשוך את המין היפה בקסמכם, במהלך בילוי מחושב שיפתיע אתכם בהצלחתו. שלחו הודעה, הושיטו עזרה לאדם קרוב.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay