צילום - PIXABAY

אם מצאתם את עצמכם במצב בו הנכם עומדים מחוץ לדלת הבית ולא מצליחים להכנס או לפתוח אותה – זה אכן עסק ביש. עם זאת, לא צריך להתרגז יותר מדי מכיוון שכיום יש פתרונות מאוד נוחים ורלוונטיים למצבים שכאלה. ובכן, אתם נעולים מחוץ לדלת הבית? כל שעליכם לעשות הוא להזמין שירות של פריצת דלת הבית או הדירה ע"י מנעולנים מקצועיים.

מדוע חשוב להקפיד על הזמנת מנעולן מוסמך?

כיום עובדים בתחום לא מעט מנעולנים אך לא כל אחד מהם נחשב למנעולן מוסמך. ההסכמה בתחום המנעולנים היא למעשה תעודה שמעידה כי מדובר באיש מקצוע מיומן ויסודי, אשר מכיר את התחום ויכול לבצע את העבודה באופן מקצועי וכמובן גם חוקי. למנעולן מוסמך ישנה תעודה המאשרת לו לעסוק בתחום ולעבוד כפורץ מנעולים 24 שעות ביממה. בנוסף לכך, יש לו גם תעודה מטעם המשטרה המאשרת לו לעסוק בפריצת מנעולים של בתים, כלי רכב, כספות ועוד.

במידה והזמנתם מנעולן שאינו מוסמך לעסוק במקצוע ואין לו תעודה המאשרת את הסמכתו אתם למעשה מסתכנים בגרימת נזק לדלת הבית או ביצירת בעיה נוספת. ככל הנראה אם דלת הדירה או הבית לא נפתחת, ישנה בעיה מסוימת ותפקידו של המנעולן להבין מהי ולהצליח לתקן אותה במיומנות, במהירות ובמחיר הוגן. לעיתים, כשבוחרים לפנות למנעולן לא מוסמך אתם מסתכנים כי ייגרם נזק נוסף ולאחר מכן תצטרכו לשלם כפליים על התיקון וההחלפה.

כמה עולה לפרוץ את דלת הבית?

מחיר השירות שניתן על ידי המנעולן נקבע לפי כמות ואורך העבודה שהוא ביצע. לעיתים עבודות הפריצה הן פשוטות ומהירות והמנעולן לא אמור לגבות מעל לכמה מאות שקלים. במידה והוחלף צילינדר ונעשתה עבודה מורכבת יותר יכול המנעולן לתמחר את עבודתו בסכום גבוה יותר. עם זאת, המחירים אינם קבועים מכיוון שכל איש מקצוע, כמו בכל תחום אחר, קובע את העלות של שירותיו.

מהו משך הזמן שיש להמתין לבואו של מנעולן?

אחד היתרונות של הזמנת מנעולן באזור ירושלים, בית שמש והסביבה זוהי העובדה כי מנעולנים עובדים בדרך כלל במשך כל שעות היממה ומספקים שירות זמין גם בשעות המוקדמות של היום ובשעות הקטנות של הלילה. כל מנעולן מציין את שעות עבודתו בכרטיס הביקור או באתר האינטרנט בו הוא מפרסם את שירותיו. בדרך כלל, לא תאלצו להמתין זמן רב אך הדגש הוא להזמין מנעולן מוסמך אשר עובד באיזור מגוריכם, כך הוא יוכל להקדים ולהגיע במהרה.

כמה זמן לוקח למנעולן לפרוץ את דלת הבית?

מנעולן מקצועי יזהה את הבעיה בדלת די במהרה ויוכל לפתור אותה גם כך תוך מספר דקות. במקרה והבעיה מורכבת יותר יתכן והפעולה תתארך אך במרבית המקרים מדובר בעבודה שמנעולן מקצועי מכיר ויודע והיא תתבצע תוך פרק זמן קצר.