צילום: iclipart  

בכדי ליצור חדר אמבטיה אשר יענה על מלוא הדרישות שלנו, הן הפונקציונאליות והן העיצוביות, חשוב בראש ובראשונה להשקיע בתכנון ובעיצוב החדר.
אך יחד עם זאת, גם לאביזרי האמבטיה ישנה חשיבות גבוהה והשפעה הן על מראה חדר האמבטיה, הן על הנוחות, והן על האיכות.
אם גם אתם נמצאים בשלב של בחירת אביזרי אמבטיה, להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם בבחירת האביזרים המתאימים:

הכירו את האפשרויות השונות
אביזרי אמבטיה זאת קטגוריה גדולה של אביזרים עליהם ניתן למנות: מתקנים לנייר טואלט, פחי אשפה, מראות, מתקנים לסבון, מברשת לניקוי האסלה והרשימה עוד ארוכה.
כל מי שמתעניין באביזרי אמבט עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות וביניהן גדג'טים ואביזרים מעוצבים ומיוחדים – כאלו שאולי הוא לא נתקל בהם בעבר.
לכן, הטיפ הראשון עבור כל מי שמחפש אחר אביזרי אמבטיה, זה בשלב הראשון לנסות ולהיחשף לכמה שיותר אפשרויות – כי מי יודע מה הוא עתיד לגלות..

הבינו מה התקציב שלכם
טווח המחירים של אביזרי אמבטיה הוא רחב במיוחד, כאשר ישנם אביזרים שהעלות שלהם יכולה להתחיל בעשרות בודדות של שקלים – לגרסה הבסיסית של המוצר, ולהגיע עד למאות שקלים – לגרסה מיוחדת ומעוצבת של אותו המוצר. לכן, חשוב מאוד לתכנן את התקציב בקפידה, תוך הבנה, לאיזה אביזרים אתם זקוקים, וכמה אתם פחות או יותר מוכנים להשקיע בכל אביזר.

לא על העיצוב לבדו
בעת חיפוש אביזרי אמבטיה, אתם עתידים לגלות מגוון רחב של אביזרים בעיצובים מיוחדים ומרשימים. יחד עם זאת, חשוב מאוד שלא תסתנוורו מהעיצוב בלבד, או שתחליטו לרכוש אביזר רק בגלל הנראות המרשימה שלו, מבלי להבין את הפונקציונאליות.
כמובן, שעיצוב הוא חשוב ובעל השפעה רבה על האווירה שתיווצר בחדר האמבטיה, אך יחד עם זאת, חשוב להקפיד שיהיה מדובר באביזר שימושי אשר יתאים לבני הבית, על צרכיהם השונים וכמובן, יהיה עשוי מחומרים איכותיים העמידים בפני רטיבות ולחות.

על שמות ומותגים
כמו בכל תחום אחר, גם כשזה נוגע לנושא של אביזרי אמבטיה, אתם עתידים לגלות מותגים מוכרים לצד כאלו שזאת הפעם הראשונה שאתם שומעים עליהם.
חשוב לזכור, שמותג זכה לשמו מסיבות שונות, ולכן, מאוד יכול להיות שהאיכות של מוצריו תהיה גבוהה יותר מהאיכות של מוצרי המתחרים.
יחד עם זאת, מאוד יכול להיות שחיפוש יסודי ובירורים מקיפים, יאפשר לכם למצוא שגם לחברות הפחות מוכרות יש מוצרים איכותיים, אשר עונים על מלוא הדרישות והצרכים.

כדאי להשקיע
חדר האמבטיה הוא חדר חשוב מאוד בבית, ולכן, כדאי להשקיע בתכנונו ובעיצובו, וכחלק מכך, גם לבצע בחירה מושכלת ונבונה באותם אביזרי אמבטיה אשר יהוו חלק ממנו.