חמישי יוקרתי בדרום – 'פורום' באר שבע

"עם חדירת טכנולוגיית המחשב עבר עולם המוזיקה שינוי עמוק. תוכנות המחשב הפכו למעין כלי נגינה נוסף ויצרו דגם חדש של אמן-בדרן, שהוא תערובת של מוזיקאי, טכנאי, מפיק ומרקיד. אלה הניחו את הבסיס להתפתחות תרבות הטראנס, שבמרכזה תרבות אלקטרונית מז'אנרים שונים. בקצה הסקאלה עומד סגנון הטכנו - משפטים מוזיקליים, המנוגנים בלופ ללא מילים במטרה להפנט, בדומה לסם כימי...".

אחרי האירוע האחרון שלנו עם לוציאנו, שבו הרגשנו שהגענו לרגע שיא שלא יהיה פשוט לשחזר ידענו שאנחנו צריכים לחשוב טוב מאוד מה יהיה הדבר הבא שאנחנו מציגים לכם. גבירותיי ורבותיי, יום חמישי 22.11, יתקיים אירוע של מיוסיק בלוקיישן חורף הכי משודרג ונעים בארץ, האולם המרכזי של מועדון הפורום, עם סאונד פשוט מושלם ומלטף, גופי תאורה מהמתקדמים בעולם וכמובן בהפקת ענק בלתי נשכחת! אחרי שהבנו שעצם הקומפלקס המשוגע הזה שישמש בפעם הראשונה לפסטיבל טכנו זה ביג, חשבנו על איזה ליין אפ נביא הפעם. חשבנו המון, מי לא היה הרבה זמן בארץ, מי מבוקש ממש ורוצים לראות אותו, מי כיום נמצא במעמד של סופרסטאר בינלאומי שיוציא מהבית אלפי אנשים להופעה חד פעמית ואקסקלוסיבית על אדמת הקודש, מי יכול להוביל על הכתפיים שלו אירוע כזה מטורף. כל השאלות הובילו אותנו לתשובה אחת - דבורה דה לוקה.

דבורה דה לוקה

נולדה בשכונת מצוקה בפרברי נאפולי. כבר בגיל צעיר היא יצאה לעבוד והתפרנסה ממלצרות וכרקדנית במועדונים בפריפריה. בגיל הנעורים היא עברה לצפון איטליה לבדה בכדי ללמוד עיצוב אופנה. עם הכסף שחסכה ושהיא הרגישה שהיא לא בנתיב הנכון ויש לה משיכה גדולה לחיי הלילה, היא חזרה לנאפולי, שם פגשה די.ג'יי. ומפיק מקומי, שחיבר אותה למוזיקה אלקטרונית והבין שעם הכריזמה שיש לה היא יכולה להפוך להיות סופרסטארית וזה מה שקרה באמת. במרץ 2013 דבורה דה לוקה החליטה לצאת לדרך עצמאית, שמהר מאוד הוכיחה את עצמה כדבר הכי נכון שהיא הייתה יכולה לעשות למען עתידה, היא הימרה על עצמה כמפיקה ודי.ג'יי. טכנו ובזמן יותר מידי קצר היא הפכה לשם בינלאומי ענק שאפילו אנשים בתעשייה לא מצליחים להבין איך זה קרה אבל היום, דבורה דה לוקה רכשה לעצמה מעמד גבוה מאוד עד כדי מטורף, אם זה חשיפה ויראלית וכמויות של קהל שפשוט התאהב בה והביא אותה למקום שבו יש לה יותר עוקבים משמות כמו טייל אוף אס, סולומון, דיקסון, אדריאטיק, אהם, אמילי לאנס, מסאו פלקס, פגי גו, לוציאנו, סת' טרוקסלר, סטפן בודזין, ג'יימי ג'ונס ועוד. היא מנגנת במסיבות ענק של אלפי אנשים בלי הפסקה שכל הליין אפ בנוי רק עליה! אומרים שהיא הפרפורמרית הכי גדולה בסצנה ושאפשר להסתכל עליה מתקלטת שעות ללא הפסקה כאילו היא מכשפת את הקהל ושולטת בו באופן אבסולוטי. לאחר המון מאמצים היא מגיעה לנגן בארץ הקודש סט שלעולם לא יצא לכם מהראש.

כריסטיאן סמית

הוא נולד בשוודיה וכבר בגיל מאוד צעיר הוא התחיל לבלות את רוב זמנו בפרנקפורט (גרמניה), שעיצבה את טעמו המוזיקלי ומשם הוא המשיך לסאו פאולו (ברזיל), שם הפך בזמן קצר לדי.ג'יי. שמנגן בכל המועדונים הטובים ביותר באזור ועד היום זה יעד שהפך לבית השני שלו. אנחנו גאים לארח את אחת הדמויות שמובילות את סצנת הטכנו בעולם. די.ג'יי., מפיק ובוס לייבל של טרוניק, לייבל שבו הוא משחרר קטעים שלו כבר מעל 20 שנים ושל אומנים כמו: אנה, פאקו אוסונה, אנריקו סאן ג'וליאנו, יו-מאק, לורן גארניה, ניק קארלי ועוד. הלייבל שלו זכה במקום השני בדירוג מכירות העולמי של אתר ביטפורט, יש לו תכנית שבועית שמשודרת ל-100 יעדים ברחבי הגלובוס וכרגע מתקיים בפסטיבל האיי.די.אי המפורסם באמסטרדאם אירוע לייבל (טרוניק) ענק. קהל שאוהב טכנו/דיפ האוס לא מעט שנים ולא שייך לגל הטרנדיות העכשווי יודע שמדובר בדי.ג'יי. גדול מאוד שמגיע למסיבה בכדי לגנוב את ההצגה.