טלה
21.3-20.4

קצב החיים והבדידות מבלבלים אתכם בגלל מצב הכוכבים. תקופת הלבד אמנם התארכה לה אבל בסופם של הדרכים עשויה להוות בחייכם כמבחן למערכת יחסים בעייתית אמנם, אך עם המון פוטנציאל רגשי ואולי גם כלכלי. הזדמנות לבדוק מפלס רגשי. אתם מחפשים ריגושים חדשים, נתקפים בשיגעון זמני של לעזוב בן /ת הזוג. בדיוק כשאפשר עוד לנסות ולתקן, נדמה לכם שזה קשה, אבל אפשרי ברוב המקרים להחזיר אהבה לקדמותה, רק שעליכם לדעת איך. בגזרה התעסוקתית עליכם להתמודד עם שינויי טעם ולהתפשר.

שור
21.4-20.5

יש לכם איזו תחושה שאנשים עוצרים אתכם או חוסמים אתכם מלהתקדם. זה קורה לכם המון זמן, זאת עובדה המשפיעה על רוב התחומים שבחייכם לשלילה, למשל, פתאום יש אנשים המפריעים לכם במישור העבודה, כולל אלו שיש בהם את התקווה ליותר טוב כשמצד שני בא לכם הדחף הפנימי להרוס את שעמלתם עליו במשך שנים. תנסו להילחם ביצרים שלכם, כי הם ישלטו בכם כמעט כנגד רצונכם ומומלץ שלמרות הכול שתשכינו שלום בכל דרך אפשרית: בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות. זה עוד ישתלם ובקרוב.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם רגועים יותר בשל תחושה כמעט מיסטית חיובית שלא מרפה בקשר לבן/ת זוג מן העבר שעדיין לא יצא/ה לכם מהראש. ייתכנו מגעים או שיחות סלון בנוגע לבן/ת משפחה הזקוק/ה לעזרה די דחופה בנושאים אישיים וכלכליים. רגעים יפים בחוג המשפחתי ימחקו את האכזבות מהצד הכלכלי. אתם מפנטזים על טיול או על בילוי נוסטלגי, אך בסוף דוחים זאת למועד אחר, כי אולי תסתפקו בבילוי שלא מזמן חזרתם ממנו. למתאמצים בלבד: צפוי חלון הזדמנויות במישור הרומנטי ובנישואין.

סרטן
22.6-22.7

לפנויים רגשית ופורמאלית: ייתכנו מהלכים חדשים מעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד בעבר הלא רחוק וחשבתם שנגמר לעולם. הגיע הזמן שתקדישו לעצמכם בנוגע לתחביבים ולבילויים הקשורים לכישרונות החבויים והגלויים בכם. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים מאוד. עובדה זו מעוררת בכם געגועים לעבר ולמה שהוא ייצג בלב האהוב/ה. שימרו על חברים ישנים וטובים שסתם חשבתם שהם היו רעים אליכם. זה הזמן לחדש את הקשר איתם. השמיעו קול ביחס לחוסר הצדק במשפחה בנוגע לירושה או לכספים שנגזלו או המגיעים לכם.

אריה
23.7-22.8

הכוכבים גורמים לכם לנהוג בפזרנות נוכח הרצון לנהנתנות יתר, ומתוך כך כופים עליכם בזבוזים שאולי מיותרים. עליכם להיות קשובים לדעות הזולת בהקשרים מקצועיים, רגשיים ועסקיים. אל תכפו דעתכם על אחרים כי זה יהיה בגלל תחרות ומקנאה זמנית ומיותרת. הפתעה שמורה לאמצע השבוע הבא. מישהו ינסה לעזור לכם לפלס דרך במישור התעסוקתי. זה הזמן לחפש את הסליחה מכיוון גורם משפחתי שקופח כול השנים בהקשרי כספים וירושות ושאולי לא הייתם לצדו במקום ובזמן הנכון. הכוון הרומנטי קצת תוקע אתכם מלהמשיך הלאה.

בתולה
23.8-22.9

גל המתיחות ביחסים ימשיך למלא את ליבכם באש, עם עצירות בתחנות לאיסוף תחמושת למלחמה הבאה, ושוב לשלום, כך זה יימשך עד לסוף החודש. למתעקשים למצוא באמת אהבה, זה הזמן לשנות גישה ולהיפתח, חפשו באינטרנט אחר הזדמנות מתאימה. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה, זה ישתלם בקרוב. בתחום זה כדאי שתשחררו את הכבלים מהפשוט ומהקונבנציונאלי ושתתנו לדמיון לנסוק, כי רק כך תוכלו לחדש ולהתחדש בעבודה ולהתקדם. מעורבות גבוהה מידי מצד אויבים נסתרים, תכה ביכולתכם לשקם את התחום החברתי.

מאזניים
23.9-23.10

המשיכה אליכם תכפיל את עצמה השבוע בנוגע למערכות היחסים בהם אתם מעורבים. רצונכם לשינוי ולהסבה בתחום הקריירה ייתקל בקשיים מתסכלים. זה הזמן לשנות את סדר העדיפויות לגבי תשומת הלב המגיעה לאחרים מכיוונכם. דחו הזדמנויות בהקשרים חברתיים העומדות לנחות עליכם באמצע החיים. השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים. הרחיקו מסיתים שליליים מדרככם המתחזים לדורשי טובתכם בתחום הקריירה או מצד השכנים. גורם כלכלי מהתל בכם מזה זמן רב. מומלץ לבדוק חוזה או הצעה טרם שאתם ניגשים לחתום עליהם.

עקרב
24.10-21.11

באורח בלתי צפוי, תקבלו הצעה הנקשרת לרכוש ולעסקים. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי ומגמות החיים האחרות בעיניים פקוחות ובלב פתוח. בשורה משמחת עומדת להתגשם לכם בקרוב מאוד בצורה של הזדמנות פז להכיר אנשים היכולים לקדם אתכם במישורים שונים. הדברים הטובים יקרו בתחום הכספים. הרגשות נפתחים בין ידידים וחברים. השתדלו שלא להיסחף אחר התבטאויות ספונטאניות רגעיות. אלה שלא מצאו את השלווה בחברת בחיר/ת ליבם, חייבים לחפש ייעוץ אישי בכל התחומים הכואבים. אתם מתגעגעים למזלות: טלה, תאומים ובעיקר לשור.

קשת
22.11-21.12

אתם מלאים ברעיונות ובעלי כישרון טבעי בלתכנן מהלכים כלכליים, אך זכרו: דיבורים לחוד ומעשים לחוד. אתם זקוקים לאוזן קשבת בנושאי אהבה ובעזרה שתנחה אתכם לעבר ההצלחה הכלכלית. האופק הרומנטי ייפתח לרווחה בפני אלה המשכימים למוצאו בכל האמצעים הדרושים, כולל דרך האינטרנט והסביבה הקרובה. אל תתביישו לבקש עזרה מאלה המסוגלים לקדם אתכם מבחינה כלכלית. בנוסף לכך,  אל תעשו צעדים חדשים בשום תחום לרבות פתיחת עסק, תיק גירושין או קניית דירה. חזרו לספורט כדי לשפר את הבריאות והיופי החיצוני.

גדי
22.12-20.1

השבוע הנכם מוציאים אל הפועל תכניות מגירה ישנות בכל נושא ועניין. ייתכנו מצבים מביכים בנושאי: אהבה, משפחה וכספים, בגלל התערבות גורמים שלא קשורים ושלא מבינים אתכם מספיק. הנכם רציניים ואנרגטיים בקשר לעסק או לעבודה כלשהי. הכעסים כלפי אויבים בעבודה עולים וצפים מחדש. חסר לכם מידע, אותו תמצאו דרך חברים נאמנים וגם דרך האינטרנט. מומלץ להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה. לפנויים: הרפתקה רומנטית עומדת בפתח. זה הזמן לחשוב על לפנות לייעוץ אישי בכל התחומים הכואבים.

דלי
21.1-18.2

שבוע די מוצלח בהקשרים רגשיים, בהתחשב בכך שהכוכבים לא הכי מפרגנים. הזמינו את הפרטנר/ית החולק/ת אתכם את החיים, לבילוי משותף, ודברו על העניינים הכואבים באמת. אתם דואגים לגבי ההוצאות הכספיות שייצאו מכיסכם בתקופה האחרונה. אל דאגה, כספים המגיעים לכם יגיעו אליכם בזמן. קחו את הכול בקלות, למרות שהצד הכלכלי לא מאיר פנים. מגיע לכם הרבה בתחום הבין זוגי והשבוע זה מטריד אתכם יותר מכל. רגשות כלפי דמות מן העבר מציפים אתכם מחדש. שפרו את הצד התעסוקתי.

דגים
19.2-20.3

אתם באנרגיות אדירות שאינן באות לכלל סיפוק בתחום האהבה. שימרו על איפוק והגבילו את עזרתכם, מפני גורמים העלולים לנצל את תמימותכם. התעסקו יותר בפתרון בעיות מבית, מאשר בבעיות של אחרים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה, על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. הפיקו נחת מהעבודה ומהלימודים או שהכול קשור לאחד הילדים הלומד ושאתם תומכים בו בכל דרך אפשרית. הפתעה נעימה בנוגע לכספים ולזכויות מתחילה לבצבץ על פני השטח. הזמנה לאירוע משמח תגיע אליכם באמצע השבוע.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay