טלה
21.3-20.4

גל הפתיחות שסחף את בן/ת הזוג כלפיכם, ימשיך למלא את לבכם באופטימיות. הרגשת שיפור בנוגע לצד הנפשי שלכם. חזרתם לא מזמן מנופש, כך שאתם קצת חוזרים לעצמכם ויוצאים לחפש את הכיוון המקצועי. נושא הכספים עדיין מדאיג, אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ. היוזמה שלכם בנושאי תעסוקה תתפוס תאוצה. חלק מכם ינסה לבצע שינוי לתחום אחר או למקום אחר, שינוי שנדחה המון זמן. חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות שונות. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה, זה ישתלם בקרוב. בריאותכם במיטבה.

שור
21.4-20.5

הצעות ורמזים להתקרבות מכיוון בני המין השני צצים ממקור בלתי צפוי. אתם עשויים להצליח להרשים אחרים בכישורים הטבעיים שלכם. אנשים המפריעים לכם במישור העבודה יחשפו את צביעותם לעיני כל. זה הזמן להשתדל להשכין שלום: בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות. אלה שלא מצאו את דרכם באהבה, יעשו- חושבים. למען האמת, הצד הרגשי לא מטריד אתכם כרגע. חלק מכם ינסה לשבור את מעגלי החסימה בתחום הקריירה. העתיד מעניין אתכם יותר מתמיד. טוב תעשו אם תחשבו על השקעות מניבות. חפשו ייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

שבוע מוצלח בהקשרים רגשיים. הזמינו את הדמות החולקת אתכם את החיים לבילוי משותף, שם תדברו על העניינים הכואבים באמת. הפתעות מתחום התעסוקה, עד כדי שתעבור שמועה של קידום בהקשר שלכם. תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים הנגזרים מאותו עיסוק בו אתם פועלים. נושא הבריאות מהווה גורם חשוב בנוגע לבני משפחה. ללומדים: תרוו נחת מהעבודה ומהלימודים. צפויה לכם הפתעה ביחס לתחום הרומנטי, אך תתקשו להבין איך אוכלים את הסיפור. מי שהסתבכו ברגשות שייפנו לייעוץ אישי ביחס לשטחים הכואבים.

סרטן
22.6-22.7

רגעים יפים בחוג המשפחתי יעמעמו את רושם האכזבות הכלכליות מן העסק או מתחרות הסובבים אתכם בעבודה. צפי לחלון הזדמנויות במישור הרומנטי ובמסגרת הנישואין. זה הזמן להקדיש לעצמכם בנוגע לתחביבים ולבילויים. השבוע יעמוד בסימן של התנהלות נכונה בנושאי כספים, מין, חיזור ארגון ורכוש הזולת המופקד בידכם. בריאותכם הכללית איתנה. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים כמעט כלום. ייתכנו מהלכים חדשים ומעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד. צרו קשר עם חברים ישנים וטובים. במישורים רגשיים אתם חייבים לפנות לייעוץ אישי.

אריה
23.7-22.8

השבוע אל תמהרו, חכו לתחילת השבוע בנוגע להחלטה הנוגעת למכירה, השכרה או רכישת משהו מאוד יקר. התרכזו בקשרים היכולים לסייע לכם לקחת הלוואה או לגשר על בעיות ניירת בעבודה או מול בנקים ומוסדות. עליכם להיות קשובים לדעות הזולת יותר מתמיד. כעיקרון אסור לכם לכפות את דעתכם על אחרים, אלא לקבל את השונה. אתם נכנסים לשלב מעשי בנוגע לרוב תחומי החיים. מישהו ינסה לעזור בלפלס דרך במישור התעסוקתי וכדאי שתקשיבו לעצותיו. בקרוב סיכוי לקבל קידום מעמדי וכספי.

בתולה
23.8-22.9

השבוע תמגנטו אליכם את כל מי שתבואו איתם במגע. קצב החיים מבלבל אתכם. קשה לכם להתמודד עם השגרה והשעמום. אתם מחפשים ריגושים חדשים, אך הקשר האחרון עדין מהדהד בחדרי הלב ולא עוזב אתכם במנוחה. לפנויים חסרי המנוח: אתם מחפשים את הקשר שיכול להרים אתכם אל עצמכם מחדש. פנו לייעוץ ביחס לעתידכם הרומנטי, התעסוקתי ובמישורי הכשרה וזיווג עכשווי או עתידי. לנשואים: הסבלנות תשתלם נוכח הקשיים לגשר על פערי עמדות. זה הזמן לחפש קידום כלכלי. שתפו אחרים בבעיות.

מאזניים
23.9-23.10

אתם מלאים ברוח חיים ולחימה, עד כדי כך שהביטחון שלכם יעלה לכם לראש על גבול השלילי, כך שיפה תהיה לכם הזהירות, שכן אתם עלולים לערער יחסים אישיים בני עד ליותר משבע שנים לאחור. זה הזמן לשנות את סדר העדיפויות לגבי תשומת הלב המגיעה לאחרים מכם. השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים. תנו צ'אנס נוסף לדמות המחלקת אתכם את החיים. אלה שלא מצאו את דרכם ואושרם במסגרת הנישואין, יסבלו קצת מחוסר אמון כלפיהם. זה הזמן לחזור לספורט ולשמירה על הבריאות.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מפגינים את החושים הטבעיים שלכם בכל תחום ועניין. לשם שינוי בעיקר תתעסקו בפתרון בעיות מבית, מאשר בבעיות של אחרים. אתם משועממים ולא מוצאים את האהבה בלב אחרים. כל מה שאתם מחפשים בתחום העבודה קיים באמצעי התקשורת. ארגנו מחדש את נושא הכספים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה, על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. הנשואים ירגישו בקשיים להחליט. אלה שלא מצאו עבודה ולא זכו לקידום עד כה, יופתעו לטובה. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם.

קשת
22.11-21.12

אתם מלאים ברעיונות העוזרים לאנשים אחרים ולא לעצמכם, כלומר: אתם בעלי כישרון לתכנן מהלכים כלכליים למען אחרים, אך בנוגע לעצמכם - דיבורים לחוד ומעשים לחוד. אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לדעת על האהבה ועל הקשר בינה ולהצלחה הכלכלית. בבית עלולים להרגיז אתכם, לכן שמרו על רגיעה שכלית. חלק מהנשואים שבכם יחפשו ריגושים מחוץ למערכת הנישואין או שיפעילו את קסמם כדי להתקדם בתחום הקריירה. זהירות: חלק יסתבכו ברגשות ולא ידעו איך לארגן את המחשבות בנוגע לכך. פנו לייעוץ.

גדי
22.12-20.1

אתם חולמים השבוע על עסק עצמאי ובינתיים אתם מוכיחים נאמנות לממונים עליכם ומייעלים את העסק שלהם. מי שעדיין לא מצא את מקומו בשטח התעסוקה, ירגיש בריקנות ויסתובב בהרגשת חוסר אונים. הנשואים שבכם מרגישים ככלואים וכאומללים. אלה שלא מצאו אהבה, ירגישו את בדידותם ביתר שאת. אתם פועלים ברצינות כדי לעזור למישהו שזקוק לכם. הדבר גורם לכם לסיפוק אישי. חסר לכם מידע, מומלץ שלא לברר דברים באופן ישיר אלא רק בעקיפין. ייתכנו מצבים מביכים בנושאי אהבה, משפחה וכספים. פנו לייעוץ.

דלי
21.1-18.2

השבוע יעמוד בסימן של שיקום הקשרים הרומנטיים. חלק מכם ימצא את הדרך לשבור את מעגל בדידותו. אתם נוטים להרעיף רגשות. הקפידו להיראות טוב לקראת שני. אתם רוצים לטוס ולפרוק את המתח שנצטבר בחודש האחרון, לבסוף תוותרו בשל לחץ משפחתי. זכרו שאפשרי לוותר, אבל להמיר זאת לטובת בילויים מקומיים וקצרים. הפעילו בעבודה את הכישרונות המגולמים בכם, שם אסור לכם לקום ולעזוב בגלל עומס רגשי ובשל בעיות משפחתיות. זה הזמן לעסוק בספורט ובשיפור הבריאות בכל דרך שתמצאו לנכון לשפר אותה.

דגים
19.2-20.3

אל תתביישו לבקש השבוע עזרה מאלה המסוגלים לקדם אתכם מבחינה כלכלית. למתאמצים ולשורדים: אל דאגה, תקבלו באורח בלתי צפוי, הצעה הנקשרת לרכוש ולעסקים. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי אצל בן/ת הזוג. תנו לעצמכם את הקרדיט עבור היותכם נאמנים ואוהבים, ושמגיע לכם לקבל אהבה ונאמנות בחזרה. לנשואים יש הזדמנות להתקרב לבן/ת הזוג בימים הקרובים. רגשות עמוקים מניבים דמעות הזולגות בקלות. לפנויים ולמצפים לשינוי: הצעה רומנטית ממש בקרוב. בריאותכם מתאזנת, אתם פחות לחוצים ומשרים רוגע על הסביבה הקרובה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay