בחמישי הקרוב הלב הפועם, די.ג'יי. של די.ג'ייז, איש של אנשים, מיוזיק מן בנשמתו וחלק בלתי נפרד מהתופעה שנקראת אנדר52 - לילה שלם עם אסי קוזאק - זה טוב לכם. תתחממו...

קצת מנהלות:

מומלץ להגיע עם פתיחת הדלתות ב-22:00.

מספר המקומות מוגבל - הכניסה לאירוע מותנית ברשימות המוזמנים בלבד. אישור הגעה באיוונט איננו מבטיח רישום ברשימת המוזמנים.

כניסה לאירוע תתבצע בכפוף לרישום ברשימות המוזמנים אצל אנשי צוות המועדון ולפי סדר הגעה. עדיפות בכניסה לקהל הלקוחות הקבוע של המועדון.

לפרטים נוספים אתם יודעים את מי לחפש... בואו עם הרבה מזלטובים ואנרגיות לרקוד כל הלילה

 Deeper at The Block With Oxia // 18.10 // Capture The Moment

ברוכות/ים השבות/ים, דיפר נרגשת להציג:

Capture the moment

יום חמישי הבא, 18.10, במועדון הבלוק, מתקן האנדרגראונד ומקדש הסאונד של דרום העיר בין האוטובוסים המפוייחים לאספלט, באזור שהיצירה מתפתחת מהרחוב, הקנבס הוא קירות הבטון, והמוזה קופצת עלינו מהסביבה.

״לתפוס את הרגע״, הוא מושג אבסטרקטי ורחב. אנו מעוניינים לגעת באספקט אחד וחשוב שלו: היכולת לתפוס דווקא את מה שלא מובן מאליו ברגע נתון, לראות את מה שנמצא בשכבות שמתחת ולאו דווקא מה שקופץ ישר לעין - זה למעשה הניצוץ ליצירה השונה, היצירה האחרת שלא בזרם המרכזי. לכן, החיבור הוא פשוט טבעי בין הבלוק, המקום שמקדש את היצירה האלקטרונית השונה, החדשנית האחרת - לתרבות הצילום הפיראטית שמנציחה את האחר, ההתבוננות מהזווית השונה ותרגום המסרים המחתרתיים - לוויז׳ואל.

קירות ה'בלוק' הם בדיוק האדמה הפורייה לשתול את התמונות האלו, דווקא במקום שבו הצילום הוא אסור, ומה שקורה כרגע נחרת בזיכרון, ולא מודפס על נייר כימי או עולה לסטורי ונמחק ללא שום ערך, נקבל תמונות שיתנו לנו השראה להיות ברגע ולהתבונן אחרת בסביבה. אנו מאמינים שלא צריך להגביל במסגרות, לכן הפרינטים יקפצו מהדו מימד החוצה לעולם של התלת מימד לתוך רחבות הריקודים.

ניפגש!