אם אתם שואלים את עצמכם מה כדאי לכם ללמוד, מהו הדבר החם ביותר ומה יכול לעניין אתכם ולהעשיר את חשבון הבנק שלכם, תחום העיצוב הגרפי הוא בשבילכם. עיצוב גרפי הוא שילוב של טקסט ותמונה, שילוב של שני אלמנטים שהופכים לחזקים ביחד ויש להם כוח השפעה רב עוצמה. קורס עיצוב גרפי ילמד אתכם את התוכנות הרלוונטיות אך גם ילמד אתכם לחשוב כמו מעצבים, כמו אנשים שבוחנים ויזואלית כל דבר וחושבים איך אפשר להשפיע על אנשים באמצעות טקסט ותמונה. יש היום רבים שפונים לתחום והוא הולך והופך למבוקש יותר ויותר, אך האמת? כנראה שהוא רק ילך ויהיה פופולארי יותר ויותר וחשוב מכך, יידרש יותר ויותר. בעיקר היום בעידן אתרי האינטרנט והאפליקציות, קורס עיצוב גרפי הוא כמעט הבטחה לקריירה משגשגת.

עיצוב גרפי ובניית אתרים.

רוצים לדעת איך לבנות אתרי אינטרנט? רוצים ליצור תחת ידכם אתרים מרהיבים כאלו שימשכו אליהם עוד ועוד גולשים ולקוחות פוטנציאליים? אתם חייבים לעשות קורס עיצוב גרפי. תחום בניית האתרים כמו גם האפליקציות הולך והופך לפופולארי יותר ויותר ובעיקר נדרש יותר ויותר ואם אתם רוצים להיות עצמאיים בתחום או להיות שכירים, עיצוב גרפי הוא בשבילכם. אז איפה אפשר לעבוד כשכירים כגרפיקאים? למה רבים כל כך רוצים לעבוד מהבית? הנה התשובות לכך.

  • גרפיקאי שכיר – גרפיקאי שכיר יכול לעבוד בחברות בניית אתרים, חברות שצריכות כל הזמן אנשי מקצוע כאלו. מי שרוצה אתר מעוצב ולא אתר תבניתי משלם על כך ומקבל תמורה, ואת מירב העבודה עושים המעצבים הגרפיים. מעצב גרפי יכול גם לעבוד בבית דפוס ולעצב חומרים שהולכים לפרינט, יכול לעבוד בהוצאות ספרים, במערכת עיתונים, בסטודיו לעיצוב, במשרד פרסום ובעצם בכל ארגון או חברה שמבינים את החשיבות של שחרור חומרים גרפיים ברמה גבוהה.
  • גרפיקאי עצמאי – זה כבר הגשמת חלום אמיתית עבור רבים. היכולת לעבוד מהבית או מכל מקום אחר, האפשרות לקום מתי שרוצים, לנהל את החיים במקביל לעבודה והאפשרות להחליט מה עושים ומתי. לא פחות חשוב מכך, היום כל מה שמעצב גרפי צריך הוא לפטופ וחיבור לאינטרנט, מה שאומר שהוא יכול לעבוד מכל מקום בעולם. הוא יכול לעבוד במהלך חופשה, יכול לגור במדינה אחרת, יכול לעבוד מבית הקפה השכונתי או מכל מקום אחר. זו פריווילגיה שרבים רוצים ואין שום סיבה לא לחיות בלייף סטייל כזה. ואיפה עובדים? בדיוק כמו שכירים רק לא העסקה ישירה אלא באמצעות חשבונית. המינוס – אתם חייבים לדאוג לעצמכם לעבודה כל הזמן. הפלוס -  אתם אחראיים לעצמכם.

לא רק עובדים מהבית אלא גם לומדים מהבית

לא רק לעבוד מהבית אפשר אלא גם ללמוד מהבית, ללמוד עם מורה פרטי אחד על אחד רק לא באופן פיזי אלא באופן וירטואלי. מכללת סולו, המכללה המובילה בישראל ללימודי גרפיקה מציעה לכם הצעה ייחודית, ללמוד באמצעות תוכנת שיתוף מסכים כך שכל אחד יוכל לראות את מסכו של השני. היתרונות: לומדים מתי שנוח לשני הצדדים, מקבלים יחס אישי ומתקדמים צעד צעד. לא צריך להתארגן ליציאה מהבית, לא צריך לחפש חנייה במקום הלימודים, לא צריך לעמוד בפקקים ולא לשלם על כל זה. יושבים בבית עם טישרט וכוס קפה ולומדים... So simple.

מכללת סולו עיצוב גרפי הכשירה במהלך השנים אלפי גרפיקאים שהשתלבו במקומות עבודה נחשקים. חלקם בחרו להיות עצמאיים וכולם טוענים שזה המקום הטוב ביותר ללמוד בו עיצוב גרפי, להתכונן לעולם האמיתי ולהיכנס לעולם העיצוב הגרפי ברגל ימין.

צילום pixabay