טלה
21.3-20.4

לחלק גדול מכם נמאס מהחופש, אבל לחלק אחר הרוחניות והמשפחתיות יפה להם. אתם רוצים אקשן כי אתם רגילים לקצב חיים אחר ומהיר. חלק מכם יסתער בקרוב על העבודה, חלק שאין לו - יחפש תעסוקה נואשות במקורות שונים, ובמרץ רב. אם תעשו כן תצליחו במשימתכם. זה הזמן לקחת ברצינות את נושא הכספים והאהבה, להוריד את רמת פגיעותכם ולאותת לבן/ת הזוג המחכה לסימן ברור מכיוונכם. אתם זקוקים לסכום כסף שיאפשר להקים את העסק עליו חלמתם עליו. העסקים הישנים/חדשים יתעוררו לחיים.

שור
21.4-20.5

אתם מחליטים לקחת אחריות ולברר מה אתם עושים טוב יותר בכל הקשור לאהבה ולכספים, רק שלא ברור לכם איך, כמה ולמה. זה הזמן לחפש ייעוץ טוב בנושאים הכואבים לכם באמת, בעיקר לנושא בן/ת הזוג והילד/ה. לנשואים הוותיקים: הבינו שיש צבעים אחרים בין שחור ולבן, לא חייבים פרידה, אפשרי להישאר עם בן/ת הזוג אבל לברר מה עושים. דברים שאמרתם פגעו באנשים שלא בדיוק התכוונתם בהם לפגוע. כדאי שתבררו מה גרם לדברים להתלקח. זה הזמן לספורט ולבלות בחיק הטבע, החברים והמשפחה.

תאומים
21.5-21.6

אתם עושים דברים ולא מתמקדים, בעיקר בתחום שבינו לבינה. יש לכם פחד לנסות להציע התנסות מחדש למי שאתם אוהבים ובנוסף לכול הצרות, פוחדים שאולי ת/יצחק לכם ישר בפנים. הרגשת תסכול משתלטת כיוון שהחלומות מתרחקים מהגשמה. חשובים לכם הקידום והכספים, אבל אינכם יודעים לשלב זאת עם החלום לאהבה יציבה, בבית או מחוץ לבית. אתם מחפשים קיצורי דרך, אבל חייבים לשאול את עצמכם האם זו הדרך הנכונה. לא לדאוג, בן/ת הזוג עדיין לא שיחרר/ה אתכם לחופשי. אחרי החגים פנו לייעוץ אישי בעיקר במישורים הרגשיים.

סרטן
22.6-22.7

הדחפים בשבועות האחרונים לפתוח עסק עצמאי עולים לכם לראש או בלשנות מקום מגורים או לשנות משהו בתחום הבית כולל רכישות חדשות ויקרות. היזמים שבכם מתכננים תכניות חדשות עהומדות לצאת אל הפועל ומגבירות את החשש מנפילה כלכלית. זה הזמן לפרסם את מה שאתם רוצים למכור, או בלתת שרות לקהל רחב יותר. לאמנים שבכם: תחום היופי מושך אתכם, באותה מידה בה אתם אוהבים את הבית. זה הזמן לחשוב על ייעוץ אישי לשיפור הקיים ואת מה שאתם מסתירים בעמקי נשמתכם הרומנטית והמיוסרת.

אריה
23.7-22.8

חלק גדול מכם עדיין לא מבין למה הוא לא מוצאת את העבודה שלה הוא מחכה כל כך הרבה זמן. לחלק מבני המזל הזה אגיד שאם אכן שלחתם בכלל קורות חיים בזמן ועקבתם אחר התגובות, שלא מן הנמנע שמצאתם את ההזדמנות לתעסוקה מתאימה. אתם מחפשים את האוהב/ת והמיטיב/ה, אבל לא הולכים למקומות הנכונים בהקשר זה. חברים מבטיחים לעזור אבל לא בדיוק, נמצאים כשצריך אותם. זה הזמן לקחת עצמכם בידיים ולסמוך על עצמכם. ציפייה לתשובה גורלית במישורים רגשיים חשובים.

בתולה
23.8-22.9

השבוע, לקראת סוף החגים, אתם מוכנים לשוב ולהילחם על מקומכם במישור הקריירה. העבודה שלכם קשה, סביב השעון, אבל הציפיות שלכם גבוהות. זה הזמן לעמוד על שלכם ולדרוש יותר. התחשבו בבן/ת הזוג, שמרו על כבוד הדדי. רבים מבני המזל יעמדו בפרשת דרכים בהקשר הנישואין. אסור לכם לפעול על פי הלב ולהיות ניזונים מהבטחות שווא, מחוץ לבית. אתם עובדים קשה על מנת להציל את הבית, אך מרגישים שאתם מושכים לבד, אבל זה לא כך. זה הזמן לייעוץ בנוגע לקריירה ולסיוע בזוגיות.

מאזניים
23.9-23.10

ימים של התעלות המחשבה ותכנונים לפריצת דרך במישורים רבים. ניצוצות של הבנה מצד בן/ת הזוג, מבליחים מהחשיכה באור של תקווה. סוף השבוע שלכם יהיה עצבני במיוחד, לאור תשובה שקיבלתם במישור הכספים והתעסוקה. בקרוב אתם קופצים מדרגה במה שנוגע לקריירה והשבוע מקבלים רמז ברור לכך. מסמך כלשהו או מכתב בנוגע אליכם יקבעו את עתידכם לזמן הקרוב. יש לכם בשורה משמחת ואתם חוששים לשתף. מומלץ ליידע את המכרים בעניין. זה הזמן לפתוח עצמכם לייעוץ חיצוני, רק כך תגיעו ליעדכם.

עקרב
24.10-21.11

שבוע עמוס בעשייה, במישורים משפחתיים וערכיים אחרים. חלק מכם יעסוק ברוחניות מוגברת טרם החג ובחג עצמו. תנו לאחרים את הכבוד להתקרב אליכם בנושא זוגיות ולתווך בנושא חשוב זה. למועסקים: השתדלו להימנע מתגובות חריפות כלפי הבוסים, קחו הכול בחום וברצינות, שכן הממונים עליכם פוקחים עליכם עין בוחנת. מכר חדש או חברה חדשה תכנס לחייכם בהפתעה. בני המין השני יוקסמו מכם, זאת עד כדי שתקבלו הצעה מפתה ומעניינת. הנשואים יחייכו קצת לאחר המריבה האחרונה. תקבלו הבטחה ליציאה מהנה כלשהי.

קשת
22.11-21.12

השבוע הברכה טמונה אך ורק במעשיכם. הסביבה הקרובה מצפה להסכמתכם ודעתכם בעניין נסיעה, לימודים או עבודה חדשה כלשהי. אתם, הצעירים בנפשם: זה הזמן לחפש את הדרך להבין את מה שרוצים מכם בתחום הקריירה. למעשה, אתם לא סגורים על עצמכם לא בצד זה ולא בתחום הרגשי. התחשבו באלה שאוהבים אתכם, גלו הבנה לבן/ת הזוג המחכה להפתעה ולהבעת הרגש מצדכם, גם אם אתם פחות אוהבים. הפנויים רגשית יחפשו אהבה חדשה או לשפר את הקיים. חפשו ייעוץ אישי מעשי הממוקד במטרתכם.

גדי
22.12-20.1

צופה לכם יותר הצלחה בלמצוא את שביל הזהב בנושאים חשובים וגורליים. זה אומר כי התחלות חדשות או פיוס מיוחל קרבים והולכים לפתחכם, כולל גם שהתשובה הרומנטית אמורה לבוא כחיובית וכמחויכת. בהמשך השבוע אתם מגלים הגורם לכם להרגיש את הלחי הקרה של החיים והמציאות. אתם שוב חוששים להישאר ללא חשיבות החומר, העזרה והאהבה לה אתם זקוקים. בקרוב אתם יוצאים לטיול שתוכנן היטב מראש. הילד/ה תדאיג קצת אתכם בנוגע למצב הנפשי ולגבי התקיעות והעקשנות, כולל חוסר הביטחון בתחום החברתי.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם משקמים את הצד הרגשי שלכם, וזה לאו דווקא תלוי אם כן יאהבו אתכם או שלא יאהבו אתכם. הפרידה האחרונה כפתה עליכם להישאר בודדים, גם אם אתם חיים עם בן/ת הזוג הנוכחי. רמת התפקוד העסקי שלכם ירודה כי נתתם המון לאחרים וכעת אתם לא מוצאים את החוט האנרגטי שהשארתם ב'פול-גז' לפני החגים. עמוק בפנים אתם מסרבים לקבל את המוכתב לכם. היזהרו ממשחקים אסורים ומשקרים לבנים בזוגיות מחייבת. הפנויים ימשיכו לחשוד בבן/ת הזוג העובד/ת עליהם בעיניים. שתפו אחרים בלבטים אישיים.

דגים
19.2-20.3

חשדות לאחרונה בעקבות הגילויים אודות בן/ת הזוג אותם חשפתם לפני זמן רב וזה מתעורר מחדש. אתם לא שקטים בעניינים של לסמוך על אחרים. הרגשת כבדות בתחום הקריירה בגלל שאתם בטוחים שהמעסיקים לא יקיימו את ההבטחות שנתנו - במועדן. שמחה הקשורה לילדים משאירה אתכם אופטימיים בתחום הזוגיות. סידורים לקראת נסיעה או אירוע הקשור למשפחה או לילדים. רווחים ראשוניים מהשקעה בלימודים או מהכשרה אחרת כאמור קשור אליכם או לילדים. שמועה הקשורה למשפחה לגבי כספים או חוב או פגיעה, גורמים לכם לכעסים כלשהם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay