במוקדי הרפואה הדחופה של 'מאוחדת' נערכים לחגים עם צוות רפואי מורחב ומתוגבר למתן שירות רפואי מקצועי ומהיר לכל אורך חגי תשרי, בדגש על יום הכיפורים. המוקדים המעניקים שירותי רפואה במקרים דחופים בערבי חגים, בחגים ובשבתות, ובשעות הלילה בימי חול, מעמידים לרשות לקוחות הקופה בירושלים טיפולים דחופים, חדר אחיות, שירותי רנטגן, בדיקות מעבדה דחופות וכדומה.

ב'מאוחדת' שמים דגש מיוחד בהיערכות הרפואית לקראת יום הכיפורים שיחול בימים שלישי-רביעי (19-18 בספטמבר) למתן טיפולים רפואיים לכמות גדולה מהממוצע של מטופלים, הנזקקים מידי שנה לטיפול רפואי כתוצאה מפציעות ופגיעות הנגרמות מרכיבה ההמונית באופניים ברחובות הריקים של ירושלים, וכתוצאה מהתעלפויות ומחולשה בעקבות הצום. לטובת תושבי בית שמש והסביבה יעמוד המרכז לרפואה דחופה של 'מאוחדת' הנמצא בקניון 'נעימי' בעיר.

ד"ר יובל וייס, מנהל מחוז ירושלים של הקופה: "קופת חולים 'מאוחדת' ערוכה ומוכנה לחגי תשרי הבאים עלינו לטובה. למדנו את לקחי השנים האחרונות ואנו נערכים לתת טיפול רפואי איכותי, מהיר וזמין לחברי מאוחדת, גם בחגים. אנו מקווים כי הצוותים הרפואיים שלנו יהיו מובטלים בתקופת החגים ומאחלים לכל בית ישראל שנה טובה".