טלה
21.3-20.4

אתם זקוקים לתמיכה בכיס ובלב. בראשון הקרוב: הפתעה לטובה במישור הכספי. זה הזמן ליוזמות  במכירות ולשיפור התנהלותכם בעבודה. התרכזו באינטרס הכלכלי ובמה שמשרת אתכם בחיים. בריאותכם חוזרת לאיתנה ומדובר כאן גם במישורים נפשיים. התרכזו בתכנון לטווח הארוך בנוגע למגורים ועסקים. הזמן לחשוב על פרסום בעיתונים המקומיים, על מנת לגזור נתח גדול יותר בשוק היופי והמכירות. אתם מצפים לסימן כלשהו מבן/ת הזוג.

שור
21.4-20.5

אנשים המתקשרים לעברכם יודיעו ויבואו לביקור. שמרו על הנכסים הרגשיים מכל משמר. זוגות ותיקים: הגבירו את מידת הריכוז בנוגע ללוחות זמנים של בן/ת הזוג ולסודות הנסתרים שמאחורי גבכם. לפנויים: לא להיכנס למחשבות שליליות, ביחס לקשר מן העבר הקרוב/רחוק. בקרוב שיפור בכל התחומים. חשבונות נפש לגבי מה הפסדתם בחיים - בעיקר בתחומי הרגש והרומנטיקה, התקועים במישורים אלה חייבים בקרוב לחפש ייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

אתם בקשר חיובי עם חברים, שכנים ובני משפחה. אתם משדרים נינוחות כלפי חבריכם לעבודה. השתדלו שלא להיכנס לוויכוחים חריפים מידי עם המעסיקים - זה לא הזמן ללחוץ על העלאה בדרגה או בכיוון של שיפור, המגיע לכם. התמידו לחפש את הדרכים היותר טובות לשפר את הזוגיות. אתם חשים את הרומנטיקה המהולה באשליות מתוקות ובנוסף, חוסר שיתוף הפעולה מצד בן/ת הזוג ממשיך להכאיב.

סרטן
22.6-22.7

אתם מרגישים נפלא יחסית לשנה שעברה. קידום בעבודה לאלה המחזיקים בה ולאלה שטרם מועסקים – אתם קרובים יותר מאי פעם להגשמה זו. בני המין השני יתנו לכם הרבה רגש ואהבה זאת כשהפגנתם לאחרונה בגרות ועצמאות רגשית. בני המשפחה יפרגנו אף הם והקשר עימם יחודש או ירוענן. באמצע השבוע תרגישו בהתעלות רוחנית בגלל שקרו לכם ניסים בנושא הילדים ובתחום הבריאות או הפוריות.

אריה
23.7-22.8

אתם משקיעים בתכנונים לזמן עתיד. חשש שהנסיעה לחו"ל תתבטל או תידחה. איתות רומנטי, החוזר מן העבר, יביא אתכם לעשות חשבון נפש לגבי קצוות לא סגורים. אנשים מן העבר יפתיעו אתכם לטובה. תקבלו צלצול או מייל חשוב המספר לכם דברים שלא ידעתם על קיומם.

בתולה
23.8-22.9

השבוע נהדר בלהתחיל משהו חדש בתחום החברתי. חפשו במקורות שונים וגם באינטרנט. ייתכן שהשבוע תמצאו מקום עבודה או התנדבותי הראוי לכם. למועסקים: יהיו לכם יחסים משופרים עם מעסיקיכם וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. התקועים בתחום הזוגיות, יחפשו את העצות הנכונות לשיפור הקיים. משהו באוויר מושך אתכם לעבר מקורות רוחניים.

מאזניים
23.9-23.10

ברגע האחרון אתם מחליטים על ריענון קשרים ועל יוזמות בתחומי הבית. השבוע גם תפשירו חלקית את הקרח בתוך המשפחה הקרובה ואולי גם הרחבה. במישור התעסוקה, הקשרים הישנים יעברו בדק בית יסודי, ולהפתעתכם תזכו שם לשיתוף פעולה מלא. אתם חושבים על תחום לימודים כלשהו מפני שקצה נפשכם מהתקיעות ומהשגרה בעבודה.

עקרב
24.10-21.11

קשיים בלהבין מה רוצים מכם בעבודה, תתכן הרגשת מחנק זמנית במישור התפקודי. זהירות: הצד הרגשי רומנטי לוקה בחסר, והלחץ שתפעילו על בן/ת הזוג עלול להרחיק, יותר מאשר לקרב ביניכם. אתם נדחפים לממש תכניות בילוי שאותם תממשו בקרוב. אל דאגה, בסופו של דבר, צפויות לכם שעות מוצלחות כפי שייחלתם לעצמכם. התמקדו בחשבון הנפש ובתפילות אמתיות לבורא עולם. מזל טוב לרגל השמחה הקרובה.

קשת
22.11-21.12

הכישרון התקשורתי שלכם יקנה לכם קפיצה חיובית בתחום הקריירה. ליזמים ולבעלי התושייה: שותפות כלשהי תיחתם השבוע ותוכלו לצפות לרווחים נאים, מעבר לחגים. לאלה שמחפשים את הנחת בעבודה: צפו למחמאות מכיוון הבוס או לרמזים ברורים אודות קידום. זה הזמן ליוזמה ביחס לאהבה חדשה או לחיפושים אחר הדרך לשפר את אהבתכם הישנה. הפתעה לגבי סכום כסף שיגיע לכם, מחכה לכם מעבר לפינה.

גדי
22.12-20.1

אתם מחליטים לפנות לממונים עליכם בתחום הקריירה. תחילה אתם עשויים להתאכזב, אך לאחר זמן מה תיווכחו כי מעשה זה היה הצעד הנכון לעשותו ושכל שתגידו ותעשו - יתקבל בחום ובאהבה. אתם מחוברים לטבע ולבורא עולם. אתם בקשר עם מקורות רוחניים וכוחות השמיים. הגבירו את הזהירות לגבי חפצים אישיים, שפרו את אמצעי הבטיחות בבית בו אתם גרים. בריאותו של קרוב/ת משפחה תעסיק אתכם.

דלי
21.1-18.2

השבוע ייפתחו בפניכם אפשרויות בתחום הקריירה ותחומי לימוד. הרווקים שבכם יופתעו לטובה. מי שעדיין לא מצא את הכיוון הכלכלי, יתחיל לחוש את השינוי בקצה באצבעות. לפנויים: זה הזמן לצאת ממעגלי המבוכה והצניעות ולהעז. יחד עם כל אלה, אתם קצת מעופפים בגלל אווירת החגים. אין לכם ספק בקיומו של בורא עולם, אבל כועסים על הגורל, שכאילו מעכב את הטוב שמגיע לכם.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם מתרגשים וממוקדים במסורת המתלווה למועד הקדוש. שמרו על החפצים האישיים לבל ייעלמו לכם. בשורות וידיעות שונות בהקשר לכנס כלשהו, יגיע אליכם ואף ישנו את מצב רוחכם הירוד לטובה. בתיווכו של חבר, תכירו השבוע מישהו אשר ישפיע על מהלך חייכם. הקשר הזה עוד ילווה אתכם לאורך זמן ממושך ואף יסייע לכם להתקדם בחיים. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בכל תחומי החיים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay