טלה
21.3-20.4

אתם שונים מאחרים, אמיתיים בעלי כבוד עצמי ולכן אתם משלמים על כך ב'לבד' בו אתם שרויים. היזכרו בעובדה שבן/ת הזוג שלכם קצת משוגע/ת ושונה מכם ושאתם צריכים לדעת על מה ללחוץ ועל מה להתפשר, כי בגלל טוב הלב שלכם לוקחים אתכם כמובנים מאליהם. קחו את עצמכם בידיים בנוגע לעצמאות האישית והכלכלית. הילחמו על מנת להגשים חלומות, כי מי שלא מנסה לא יכיר את טעם ההצלחה לעולם. בדרך כלל אתם מקשיבים לכל העולם ואחותו, אך השתדלו שהפעם גם תשתפו אחרים.

שור
21.4-20.5

אווירת החג המתקרב משרה עליכם אופטימיות זהירה כשהדגש הוא על הילדים והמשפחה הרחבה. גבשו את עמדתכם כלפי כולם, ואל לכם לשכוח את מי שהכי אהבתם בעבר. לחלק מבני המזל שקיבלו הזמנה: ההזמנה שקיבלתם תקפה, נצלו אותה עד תום מבלי להתבייש. ייתכנו שיחות נפש סביב תכניות מגירה כלכליות. געגועים רבים לדמות יקרה מן העבר או לכל מה שקשור לעבר הקרוב/רחוק. שלחו אגרות ברכה לחברים ולמשפחה ולחברים מתחום הקריירה, מכל הזמנים. זה הזמן לספורט על מנת להזרים בריאות לנשמה, לגוף ולעצמות.השבוע לפני החג ובימי החג: תחושה של בלבול כתוצאה של דאגות ומשאלות לא פטורות, בעניין הזוגי והכלכלי. אתם מאמינים בבורא עולם וזה טוב וממלא אתכם, אך התחילו למלא את השליחות שלכם בחיים וזיכרו -  אלוקים עוזר למשתדלים באמת. תעשו דברים טובים לאחרים ודרך זה תגיעו לאופקי נשמה רחבים וליעדים רחבים וטובים יותר. שקמו את האמונה בבני אדם אמונה שנטשה אתכם מזמן. הפנויים יחפשו דרכים להגשים את נושא הזוגיות מכיוונים אחרים. כדאי להתגבר על הסלידה מהאינטרנט. חזקו קשר עם חברים.

תאומים
21.5-21.6

שבוע של אי ודאות היכן אתם עומדים בקשר רגשי כלשהו. זה הזמן שתשמחו קצת על מה שיש לכם ולא על מה שאין לכם. אתם סובלים כאב פרידה, זה אומר שמשהו פסיכולוגי עובר עליכם ואתם מרגישים לבד, מבודדים וללא עזרה חיצונית. לא לדאוג מכספים שחסרים. זה בדיוק הזמן לתת לדמיון היצירתי שלכם לפרוח. חפשו מקצוע והכשרה מתאימים יותר או להתאמץ ולהתקדם באותו עניין ובאותו המקצוע. צאו לבלות ולשחרר את המחשבות של ''מאין באתי ולאן אני הולך/ת". בקרוב סימן מן העבר.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם מתעוררים לחשיבה על מצבכם באופן כללי. אתם חשים שאתם רוצים את הכול בחיים. אתם מרגישים יותר עצמאיים וחדורי החלטה לצמוח ולעלות לגבהים חדשים. הנשואים צריכים לשמור על הנאמנות לבן/ת הזוג, יחד עם רצונם להיפתח לאופקים חדשים. תנו תשומת לב לבן/ת הזוג, אל תשכחו שנשבעתם אמונים - בטוב וברע. העזו לנהל את עצמכם כעצמאים בשטח, ולנצל את הכישרון הדיפלומטי שלכם. זה הזמן לאמץ את דמיונכם, על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי והאישי. צאו לבלות או תכננו חופשה קצרה בחו"ל.

אריה
23.7-22.8

השבוע המזל מחייך אליכם קצת יותר וזה במישורים רומנטיים וכלכליים. נכון, יש עוד הרבה קשיים בלהתקדם אבל הביטחון שלכם משתפר ומשתקם, למרות שהאויבים הנסתרים והגלויים בדרך לביסוס בסולם הקריירה. העסקים זזים קצת וזאת בזכות מצבים כוכביים משופרים. זה הזמן לצאת בפרסום מסיבי, במידה ויש לכם עסק משלכם. אלה הנמצאים בפנסיה או בחופשה ארוכה, יתגעגעו לעשייה ביתר שאת. המישור הזוגי די תקוע ואתם לא מאמינים שאפשרי לתקן. המחשבות והדאגות מחלישות אתכם. אתם עייפים ומנסים לצאת מזה. זה הזמן לייעוץ אישי.

בתולה
23.8-22.9

אתם מאוד זהירים, מאוד חכמים וסומכים בדרך כלל רק על עצמכם. אתם לעיתים נדירות מאבדים את הראש למען האהבה. לכן, מעטים הם אלה שאתם ממש אוהבים אותם ובדרך כלל אהבתם היא אהבה טוטאלית. נכון?! לכן, הגיע הזמן שתעשו משהו למען עצמכם, ואל תסמכו רק על הגורל והנס, אלא על הפלפליות הנמצאת בתוככם ועל הדרך תפטרו את הביקורתיות הידועה שלכם. זכרו: ההשגחה העליונה יותר עוזרת לאלה הפועלים והנלחמים על מנת להצליח. זה הזמן ללמוד מהן נוסחאות הטעות, הגורמות לכם להיתקע.

מאזניים
23.9-23.10

אתם הנשואים והמחויבים רגשית: ימים רגועים יחסית מתגנבים למעונכם. החששות ממפגשים משעממים בימי החג וממריבות סמויות וגלויות שנעלמות במהירות. הפתעות נעימות מכיוון הילדים שיהיו במרכז התעניינותכם. מחמיאים לכם ודואגים למה שתגידו או תחשבו, אך יחד עם זאת אתם עדין מרגישים כמקופחים בתוך המשפחה, כנושאים בנטל הרגשי ללא עזרה מכיוון בן/ת הזוג. הפנויים מבני המזל מרגישים לבד ונתקפים בתחושת חוסר האונים ביחס להגשמת החלום לזוגיות. הודעה מעציבה תגיע לאוזניכם מבלי שתוכלו לשנות את טעמה המר או להסירה מדרככם.

עקרב
24.10-21.11

הימים האינטימיים שמתחילת הקיץ נקטעו בשל התנהגות בן/ת הזוג, המלאה בחוסר פרגון והמעוררת חשד. קהות החושים מכיוון בן/ת הזוג מתמתנת אך עדיין מכאיבה. אתם לא מצליחים לקבל תשומת לב ראויה כבר המון זמן ואינכם מבינים שזה בגלל טוהר ליבכם המוגזם ובשל כנותכם המוענקת ברוחב לב מיטדי. הזמן לחפש את האושר בתוככם ושלא להיות תלויים בבן/ת הזוג. זה הזמן לחפש חברים וידידים מן העבר, שאותם מזמן לא פגשתם. אתם זקוקים לחופשה על מנת לרענן את הגוף ואת הנשמה הצמאה למנוחה.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם מגלים שמבינים אתכם כאשר אתם מדברים מבלי להתפרץ. הגיע הזמן שתבינו שהכעסים הישנים מנחים את הפעולות שלכם בזוגיות ולא שזה רק בגלל פערי האופי ביניכם ולבין בן/ת הזוג ושאפשרי עוד לתקן. ייתכנו טעויות מצדכם ומצבי חוסרי ידיעה באיך להתקדם במישור הזוגיות. אתם נתקפים ברגשות נוסטלגיים. אתם מרגישים שאתם רוצים לשחזר הצלחה בעבודה כפי שהייתה לכם פעם, בעבר. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי וכלכלי, שיחלץ אתכם מנוסחאות הטעויות החוזרות על עצמן, באופן מונוטוני. התרכזו ברגיעה הפיזית והנפשית.

גדי
22.12-20.1

ממש בדקה ה-90 לפני החג, אתם שוב מנקים ומנערים את האבק מעל האהבה הטובה והישנה. בחג עצמו: מפגשים בלתי נמנעים עם אנשים שבחלקם בלתי נסבלים' עוברים יחסית בשלום. אתם מגלים שאתם פחות פוחדים מלתת ולקבל, ושתחליפים סינתטיים אחרים לא עוזרים. חפשו בריאות ורוגע. הרחיבו את מעגל החברים ואל תתביישו ליזום קשרים מחדש. המשיכו להתחפר בקריירה. בריאותכם חשובה מאוד ואתם פוחדים לאבד אותה. זה הזמן למצוא את החופשה שתעשה לכם את הקיץ. התקועים והצועדים במקום חייבים לקבוע ייעוץ אישי ממוקד מטרה.

דלי
21.1-18.2

ראש השנה: אתם עדיין בקשר שבו בן/ת הזוג החזיר/ה לכם את הביטחון, גם בגד/ה באמונכם ועל הדרך גם שבר/ה לכם את הלב. אתם לא יודעים להחזיר את הכול לקדמותו ותקועים בין רצון לעזוב הכול ובין לקוות שמשהו ישתנה לטובה. זכרו שהתקווה עוזבת אותנו, רק אם נשמוט ממנה את ידנו ונרשה לה להיעלם מחיינו. השתדלו להימנע מביקורת ומרכילות בעבודה. שימרו שם על סודיות בכל מקום, גם מפני משפחה ושכנים. חפשו בקרוב דרכים מקצועיות כדי לפנות לקבל ייעוץ אישי במישורים אישיים ורומנטיים.

דגים
19.2-20.3

בימים טרם החג ובחג עצמו: שימרו על מערכת העצבים נוכח החשדות שלכם כלפי בן/ת הזוג. זה הזמן להתמודד עם החרדות שהועברו אליכם בירושה מההורים או כתוצאה משרשרת האכזבות מן העבר. הפנויים והבודדים או התקועים בקשר מתנדנד: חפשו עזרה דרך האינטרנט. השקיעו בעצמכם, חיצונית ונפשית. ארגנו את עצמכם כך שתפעלו באיטיות ובקוליות, ומהר תגלו שרק כך אתם משיגים דברים ומתגברים על חולשותיכם. הגיע הזמן שתבינו שרק רגיעה שכלית לצד עזרה דרך ייעוץ אישי, תחלץ אתכם מנוסחת התקיעות הארוכה והמייגעת.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay