טלה
21.3-20.4

אווירת החג שולטת בכם. מותר לבצע מהלכים רומנטיים נועזים ולסגור על מגורים ועל קשרים לטווח הארוך, אך מנקודת המבט הפחות מלחיצה את בן/ת הזוג הקצת מפוחד/ת. נצלו את הזמן על מנת לחשוב על לאן אתם חותרים בחיים, האם זה לכיוון האהבה ואושר או בעיקר למצוא יציבות כלכלית לעתיד לבוא? זה הזמן לחשוב על לתת לאחרים כמו פעם ועל ידי כך לעשות לעצמכם טוב ואגב כך לתת ביטוי לאישיות הטלה הטהורה שבכם. בחודשים הקרובים רובכם מוצאים את שביל האהבה..

שור
21.4-20.5

אווירת החג המתקרב משרה עליכם אופטימיות זהירה כשהדגש הוא על הילדים והמשפחה הרחבה. גבשו את עמדתכם כלפי כולם, ואל לכם לשכוח את מי שהכי אהבתם בעבר. לחלק מבני המזל שקיבלו הזמנה: ההזמנה שקיבלתם תקפה, נצלו אותה עד תום מבלי להתבייש. ייתכנו שיחות נפש סביב תכניות מגירה כלכליות. געגועים רבים לדמות יקרה מן העבר או לכל מה שקשור לעבר הקרוב/רחוק. שלחו אגרות ברכה לחברים ולמשפחה ולחברים מתחום הקריירה, מכל הזמנים. זה הזמן לספורט על מנת להזרים בריאות לנשמה, לגוף ולעצמות.

תאומים
21.5-21.6

רטרו מרקורי מאחוריכם, משמע לפניכם זמני איכות. אווירת החג המתקרב משרה תחושה של אופטימיות, מה גם שסגרתם על טיול אל מעבר לים או שאתם מתכננים להוציא טיול אחר באזור ספטמבר הקרוב. הצעדים בכיוון שלום בית. לפנויים: אותם צעדים רומנטיים התחלתיים מחייבים צעד נוסף קטנטן כדי לברך על המוגמר'. תכננו יותר טוב את הצעדים הכלכליים גם אם אתם מתנהלים בכבדות כאילו שאתם בפנסיה. הימנעו מהימורים מסוכנים: בבורסה בקריירה ובעסקים. בחג שלווה שמזמן לא פקדה אתכם. כוונו לשמיים. 

סרטן
22.6-22.7

חיוכים עולים על פניכם וכאלה שמזמן לא הענקתם למשפחה ולחברים. חתמתם על המשך חוזה שכירות או על שיכרות חדשה במקום אחר או ששיפצתם את הקיים ויש עוד משהו במהירות לסיים. הצעות ראשונות מכיווני קריירה, רומנטיקה חברויות ועבודה, עומדות על הפרק, ואותם אתם בוחנים בקפידה. קיבלתם תעודה ויש לכם עוד כברת דרך קדימה. אתם מרוצים עד כה מקצב הדברים. ניצוצות ראשוניים של תזוזת פרויקט עסקי או תעסוקתי חשוב, ממלאים אתכם באופטימיות. החג בקרוב יעשה לכם טוב. שאו בקשות לבורא עולם.

אריה
23.7-22.8

החג הקרוב מעורר בכם נשכחות. הרומן האחרון התיש אתכם, התרכזו במה שמשרת את ליבכם, הסתכלו על בן/ת הזוג שעזבתם הרחק מאחור ולא על בן/ת הזוג שדיכא/ה אתכם עד לא מזמן. הצעה לפיוס בין: חברים, משפחה בן/ת הזוג, מומלצת להילקח בחום ובאהבה יתרה. לתקועים במקום, מבלי למצוא את שביל הזהב, מומלץ לפנות לייעוץ בתחום האהבה וההכשרה. תופתעו חברתית ומכיווני תעסוקה. במסגרת זו, תשובות חיוביות בדרך אליכם. לא לשכוח מאחור את המבוגרים שלמרות הכול הם אלה שהביאו אתכם למה שאתם כיום.

בתולה
23.8-22.9

ההתקדמות בתחום הקריירה מעסיקה אתכם גם לקראת החג וגם בימי החג. תחום אחד נוסף המעכיר את רוחכם הוא זה הקשור לענייני הלב. אל דאגה, בקרוב תמצאו לו פתרון ומרפא. הרבה זמן אתם מרגישים את הצורך לחרוץ בין אם להישאר במסגרת הנישואין או בחברויות או לנטוש ולהתחיל את חייכם מחדש. אתם מצפים ליחס ולתשומת לב ככל שמתקרב החג למעונכם. זה הזמן להכניס את השנאה למכונת הכביסה ולקבל אהבה נקייה ומחודשת. מישהו הקשור לעבודה יבשר על תגמול קרוב.

מאזניים
23.9-23.10

החג הקרוב ממלא אתכם בצפייה 'לייחד אותו לדברים שאתם מאוד אוהבים. בערב החג ההתרגשות שולטת באוויר אך כבר בימים שלפני החג אתם מתרגשים מהשינויים החדשים מבחינת תכולת הבית ושיפורו. זה הזמן לחייך למרות כל משקעי השנים המפרידים שנוצרו במשפחה. נצלו את אווירת החג להבעת רגשות ולא לעסוק במלחמות מגירה ישנות. אם כן, טוב תעשו באם תדברו ברוגע, שתפו את בן/ת הזוג לגבי כשלים במקומות עבודה ועל דברים שלא צלחו במישורים אחרים. הפתעות מכיוונים רגשיים מחכות לפנויים המחכים לזיווג המיוחל והמתעכב.

עקרב
24.10-21.11

אווירת החג ממלאת אתכם בתקווה לקבל סוף סוף את תשומת הלב הראויה מכיוונים רגשיים ידועים וכמוסים. מומלץ להתמסר לסידורים של הרגע האחרון. השיחות ייסובו בנוגע לזוגיות. אתם מתגעגעים לבן/ת משפחה שכבר לא בחיים. אל תתנו לעצמכם לשקוע שוב במרה השחורה, השקיעו באלה שמנסים להתחבר אליכם ולהוריד את מפלס כאבם. השקיעו במחשבות על לימודים ועל תקשורת נכונה. זה הזמן לסגור על הכשרה או לימודים כדי שבעתיד הנראה לעין תגשימו את חלומכם הגדול. תנו צ'אנס לאנשים המבקשים ניסיון נוסף.

קשת
22.11-21.12

אווירת החג הקרוב טובה ומעניקה כוחות מחודשים להכנות ולעשייה. לפנויים רגשית: הפתעות מכיוון בלתי צפוי יביאו אתכם להחלטות מפתיעות בתחום הרומנטי. בתחום החברתי הבטחה למפגש קרוב מעסיקה אתכם גם בימי החג. מהר תגלו שאכן מדובר כאן במישור הקידום התעסוקתי או העסקי. בימי החג ובימים שאחרי החג, תרגישו משוחררים ונמרצים. התקשורת הסביבתית תפרגן לכם ובגדול. הרימו טלפון לחבר/ה שבאמת עזר/ה לכם במהלך החיים. עסקו בספורט כי זה אמור לשפר את כושרכם או את בריאותכם שקצת נפגמה בשנים האחרונות.

גדי
22.12-20.1

אווירת החג סוחפת אתכם להביע רגשות כלפי בן/ת הזוג, למרות שאתם יודעים שהגעגוע לעבר היא שמפריעה לכם להתקרב. למרות שהדבר מלווה בגאווה, שעלולה להיפגע. עשו זאת ולא תצטערו, מומלץ לאמץ זאת דרך קבע. מישהו/י החפץ/ה בליבכם מנסה לשמור על קשר בכל הכוח האפשרי. זה הזמן לשבת עם עצמכם ולתכנן את הצעד הבא בנוגע לחלומות להשגת עצמאות כלכלית אותם שכחתם מאחור. לפרודים: זה הזמן לחשבון נפש בהקשרים לאהבה ישנה ולכדאיות בלהחזיק בה למרות הקשיים. תקבלו מסר חשוב ומעט מבלבל בתחום הקריירה.

דלי
21.1-18.2

אווירת החג מדליקה בכם את הרצון לשמוח ולהשתחרר בחג מכל הלחץ שליווה אתכם בעת האחרונה. אתם עושים בדק בית בהקשרים תעסוקתיים, קריירה ועסקים. כספים לא יחסרו לכם, אך זה הזמן לשיקום מערכות רגשיות שהוזנחו עד כה. משהו הנקשר למשפחה עלול שוב להוציא אתכם מן הכלים. זוגות נשואים: תנו סיכוי הדדי לאהבה שמחכה לאות חיבה ושל אכפתיות מחודשת. שלחו אגרות ברכה לחברים ולבני משפחה ששכחתם אולי מאחור. מריבה או סכסוך מתמשך עומדים להגיע לכלל סיום ולפשרה חיובית.

דגים
19.2-20.3

לקראת החג בקרוב להגיע אתם מקשיבים לחרדות הפנימיות ההולכות וגוברות, מומלץ להרחיק את הסלידה מסמלי החג והעצב לגבי מישהי או מישהו שהלך לעולמו. התמקדו באלה החיים ובאוהבים אתכם בהווה. זוגות נשואים וצעירים: זהירות, יתכנו מצבים של איבוד שליטה עצמית. שימרו על הזוגיות שלכם מכל משמר. זכרו: מילים שיאמרו היום לא יוכלו לחזור לאחור. מכתבים או צלצולים יבשרו לכם שההלוואה או החוב או חוזה המכירה או הקנייה, עומדים להיות 'הדברים הבאים שיעסיקו אתכם בקרוב. געגועים רבים לבן/ת שהלך/ה לעולם שכולו טוב.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay