משה דדון מקיים חוגי ומפגשים רבים, ומדלג מיישוב ליישוב ומבית לבית. השבוע קיים מפגש בצור הדסה, ממטה הבחירות נמסר כי 100 מתושבי היישוב והאיזור הגיעו לשמוע ולהשמיע.
במהלך הערב סקר דדון את מצבה של צור הדסה, מאז שנת 2009 עם כניסתו לתפקיד ועד היום. בין היתר הזכיר את החלטתו האסטרטגית לטפח את היישוב ולממש את הפוטנציאל שהיה טמון בו, בהשקעה של מיליוני שקלים בשנה. הבטחות לפיתוח וטיפוח שהתממשו בראשותו. בתחום החינוך הזכיר את החלטה שהעביר במליאה, להסיע את תלמידי היישוב בהסעות לבי"ס בירושלים- במקום בטרמפים ובמקביל בנה קריית חינוך מפוארת.
חלק מהמשתתפים העלו את חששותיהם לגבי עתידו של האיזור, האיומים מוועדת הגבולות יחד עם הקיפאון שנוצר בשנתיים וחצי האחרונות.  דדון הדגיש כי רק ראש מועצה חזק מסוגל לשמור על צור הדסה והאיזור מסיפוח לירושלים. לדבריו, לצור הדסה וישובי הסביבה ישנו פוטנציאל אדיר. רק שינוי סדרי העדיפויות, ניצול משאבים לא מנוצלים, ועמדה נחרצת מול המוסדות, יכולו להוביל את מטה יהודה, לשינוי משמעותי ויציאה מהקיפאון בו הוא נמצא.
 
 
מהמטה מוסרים כי חוגי בית נוספים מתוכננים לשבוע הנוכחי: ביום ד' במושב אדרת וביום ה' במושב צלפון.
ממטה משה דדון נמסר: "משה דדון ראש המועצה האיזורית והנבחרת שלו, פועלים בימים אלו באינטנסיביות רבה ובמרץ בקמפיין הבחירות.  מי שהפך את מטה יהודה לקהילה חזקה, עובר מבית לבית ומיישוב ליישוב ופוגש ציבור רב, איכפתי ומעורב. התושבים מודעים היטב לאתגרים הגדולים העומדים לפתחה של מטה יהודה, ולעובדה שרק מנהיג כריזמטי ובעל ניסיון כמשה דדון מסוגל להתמודד עימם בהצלחה.  משה מתחייב בפני התושבים לפעול באומץ בנושאים שעל סדר היום הציבורי כפי שעשה בעבר, ולהמשיך ולהיאבק באיומים מצד גורמים אינטרסנטיים המנסים לפגו בו, ובכך לפגוע בצביון הירוק והמיוחד של מטה יהודה.  דדון יוצא מחוזק ואופטימי מהציבור שפונה אליו ומְצַפֶה ממנו לְהָעיז, לא להיכנע לקוֹשִי, להמשיך לפעול עם חָזון, להנהיג באומץ, לא לוותר ולהוביל את הרשות להישגים יוצאי דופן כפי שעשה וימשיך לעשות.  מטה הבחירות שלו הולך ומתרחב בתושבים שמבקשים להוקיר תודה על שעזר ותמך בהם כראש המועצה. על כך שדלתו היתה פתוחה עבורם בכל רגע נתון. הם מבקשים לתמוך, להתנדב ולסייע לו במסע הבחירות, שסופו בלשכת ראש המועצה".