לרגל החופש הגדול משווקת 'מאפיית ברמן', לחמניות מיוחדות עם כיתובים מיוחדים וברכות לרגל הקיץ. הכיתובים יוטבעו על גבי 'לחמניות מדברות' מסדרת 'ברמן אקטיב' ועל גבי לחמניות ברמן, וכוללים את הכיתובים 'חופש גדול', 'לחיי הקיץ', 'כריך לים', 'כריך לקייטנה' וכן איורי קיץ כמו ארטיק וגלידה. לחמניות 'אקטיב' ישווקו באריזת נוחות של 6 יחידות ולחמניות ברמן יימכרו במהדורה מיוחדת של 10 לחמניות בשקית.

סדרת 'לחמניות מדברות ברמן אקטיב' עשויות מ-100% קמח חיטה מלא הנטחן מן הגרעין בשלמותו, ללא תוספת שומן, והן בעלות סיבים תזונתיים העומדות בדרישות משרד הבריאות ללחמים - תקן 'אפשרי בריא'. סדרת 'ברמן אקטיב' מתכתבת עם המגמות העולמיות בתחום המזון של ייצור מוצרי מזון, המספקים תזונה מאוזנת ונכונה וגם פונקציונאלית. הכוונה היא לא רק שיפור ערכים תזונתיים, אלא הוספת רכיבים פונקציונאליים המסייעים לתהליך עיכול תקין, להרגשה כללית טובה יותר ואף לסיוע במניעת מחלות בטווח הארוך.

צילום: אסף אמברם


יהלי עתיר, מנכ"ל קבוצת 'מאפיות ברמן': "בשנים האחרונות מובילה החברה מהלכים מתקדמים בענף הלחם ואנו שמחים להיות חתומים על פיתוח טכנולוגי ראשון מסוגו בישראל – 'לחמניות מדברות'! וכעת, לחמניות 'ברמן אקטיב' האהובות והפופולאריות במגוון כיתובים ואיורים לרגל הקיץ והחופש הגדול.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-14 שקלים לאריזת 6 לחמניות; כ-17 שקלים לאריזת 10 לחמניות.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.

כשר פרווה בהשגחת  בד"ץ העדה החרדית.

צילום: שרית גופן