שר האוצר  - משה כחלון נענה להזמנתו של שלומי מגנזי ויגיע למטה יהודה ב-25 ליולי על מנת לפגוש את כל ראשי היישובים לקידום מהלך ההסדרה.

כפי שפורסם השבוע, יו"ר ועד צור הדסה והמועמד לראשות המועצה, שלומי מגנזי, יחד עם ארבעה ראשי ועדים מיישובים אחרים (שמעון קינן ממושב עמינדב, דוד אבו מבית נקופה,  עוואדאללה סולימן מעין נקובא, שמעון בן ברוך מכסלון). ראשי הוועדים נפגשו עם ח"ר רועי פולקמן ממפלגת 'כולנו' ותושב מטה יהודה, והעלו את הנושאים והבעיות שקיימות עשרות שנים ללא טיפול אל מול מנהל מקרקעי ישראל.

לידיעה המלאה על המפגש: לחצו כאן

שלומי מגנזי מסר בעקבות היענותו של שר האוצר לביקור במטה יהודה: אני מוביל מהלך של הסדרה לכלל יישובי מטה יהודה, ומי שמבין את המשמעות העצומה של המהלך ואת פריצת הדרך - מבין, שזה הרבה מעבר לפוליטיקה מקומית.  אני קורא לכל ראשי היישובים לתמוך ולהתאחד לקראת מהלך ההסדרה לישובי מטה יהודה שאני מקדם יד ביד עם מקבלי ההחלטות. בביקור הצפוי בסוף החודש, שר האוצר משה כחלון וראשי המינהל מושיטים לנו יד לשיתוף פעולה וזו חובתינו להתאחד ולגרום לזה לקרות - עבור עתיד היישובים ועתיד ילדינו, כאן במטה יהודה. בימים הקרובים אשלח הזמנות אישיות לכל ראשי היישובים של מטה יהודה למפגש עם השר משה כחלון וראשי המנהל לקידום המהלך. זה חשוב! הרבה מעבר לתמיכה במועמד כזה או אחר. כפי שהבטחתי - איני מחכה לתוצאות הבחירות בכדי לקדם את מטה יהודה. זהו יום טוב לכל תושבי מטה יהודה!".