גבר גרוש מאזור נתניה המשלם מזונות על 4 ילדיו מנישואים קודמים, ניהל רומן קצר עם רווקה בת גילו (40). כתוצאה מהרומן קצר הטווח, הרתה הרווקה – וסירבה לבצע הפלה. לדברי עוה"ד הלנה שמחי, המייצגת את הרווקה, לאחר שהגבר גילה את דבר הריונה – הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. לאחר מספר חודשים של מסרוני תחנונים מצדה – שכללו בקשה מהגבר רק להכיר בבנה – "ללא שום מחויבות", נעתר הגבר לבוא ולבקרה. 
לדברי עוה"ד שמחי, לאחר מספר פגישות, ולאחר שראה את מצבה הכלכלי הקשה, הבטיח הגבר לסייע לאישה בתשלום חודשי של 1,000 שקלים, וכך אכן עשה במהלך חודשיים ברצף, אך אז הפסיק לפתע. מצבה הכלכלי של האישה הלך והתדרדר, ובצר לה, היא פנתה לעוה"ד שמחי, אשר הגישה בשמה בקשה לביהמ"ש למשפחה לקביעת אבהות ולמזונות ילדים. 
לדברי עוה"ד שמחי, עצם התשלום הקבוע לאורך חודשיים מעיד על לקיחת אחריות מצד האב, ועל רצונו ויכולתו לקיים קשר עם בנו ולכלכלו. מנגד, טען הגבר כי הילד כלל אינו שלו, אך בדיקת רקמות הוכיחה ההיפך. לאחר שהסתבר שהילד הוא אכן בנו, חייב אותו בית המשפט לשלם לאישה מזונות ילדים בסך 1,350 שקלים בחודש, שיתווספו למזונות אותם כבר משלם הגבר ל-4 ילדיו מנשואים קודמים. 

עו"ד הלנה שמחי (בתמונה. צילום: פוטו פרג')) http://www.helenasimhi.co.il  עוסקת רבות בדיני משפחה, גירושין, כתיבת צוואות, מאבקי ירושה ועזבונות.
המאמר באדיבות רן שריר – יחסי ציבור לעורכי דין